'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скарги щодо погроз колекторів в Печерському районі Києва (КП УЖГ "Печерськжитло", КП ГІОЦ)  (Прочитано 8102 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

На свою заяву про скоєння злочину від 15.12.11 колекторською компанією під назвою ТОВ "Служба СТЯГНЕННЯ заборгованості" разом з КП УЖГ "Печерськжитло", отримав листа від прокуратури міста, а потім і прокуратури р-ну про те, що все "спущено" до Печерського РУ міліції. А там і "трава не росте". Тож буду діяти більш рішуче.

« Останнє редагування: 05 Січня 2012, 08:49:49 від genna1950 »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Двічі, 16.01 та 30.01 направив інформаційні запити до Колекторської компанії "ТОВ "Служба стягнення заборгованості" щодо надання інформації про укладення договору між КК та КП УЖГ "Печерськжитло". На жаль, відповіді на свої запити я так і не отримав. Тож буду діяти через прокуратуру щодо ненадання відповіді на свої запити.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

На протязі декількох останніх днів знову в телефонному режимі КОЛЕКТОРИ СТАЛИ займатися шахрайством та вимагати кошти.
Моя заява про скоєний злочин до прокуратури міста, яка потім перейшла до "рук" Печерського РУ, залишился без ніяких ДІЙ!
Тож, буду подавати до суду на дії та бездіяльність Печерського РУ.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email