'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: переддоговірний спір з ТОВ Новобудова про відмову укласти типовий договір  (Прочитано 5119 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Панове юристи та інші користувачі!
Прошу ВАшої допомоги та порад у ситуації, що склалася:
ТОВ Новобудова запропонувала укласти договір 3 в 1 про надання ЖКП, який не відповідє вимогам постанови КМУ №630.
Текст договору є у вкладенні.
У відповідь мою був надісланий лист №1 (є у вкладенні) з відмовою від оферти з підстав незаконності запропонованого договору та моїм небеженням замовляти послугу з ЦО і одночасною пропозицією укласти інший договір на прийнятних для мене підставах.


Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Надалі Новобудова відмовила мені підписати запропоновані варіанти договорів. Лист з відмовою додається.
А я повторно направила Новобудові нашу відмову від підписання незаконних договорів, у відповідь на що отримала чергову відписку.
Матеріали є у вкладенні.
То ж питання стоїть такае: що робити далі? Судитися по договорам чи встановлювати лічильники тепла? І якщо судитися, то які ще кроки мені необхідно зробити (може направити протокол розбіжностей), щоб потім виграти суд?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Панове юристи та інші користувачі!
Прошу ВАшої допомоги та порад у ситуації, що склалася:
ТОВ Новобудова запропонувала укласти договір 3 в 1 про надання ЖКП, який не відповідє вимогам постанови КМУ №630.
Текст договору є у вкладенні.
У відповідь мою був надісланий лист №1 (є у вкладенні) з відмовою від оферти з підстав незаконності запропонованого договору та моїм небеженням замовляти послугу з ЦО і одночасною пропозицією укласти інший договір на прийнятних для мене підставах.

Дивиться договори, які відповідають вимогам ПКМУ 630, 529.
Зверніть увагу по 630,

22.   Точками  розподілу,  в  яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є:
1)   у багатоквартирному будинку послуги з:
централізованого опалення - відгалуження від стояків у  межах квартири;
постачання холодної та гарячої води - після  першої водозапірної  арматури  на  відгалуженні  від  стояка  у  квартирі споживача;
водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів;
2)   у  будинку  садибного типу - місце підключення відповідної інженерної мережі будинку до мережі виконавця.

Запропонуйте Новобудові укласти два договори.
Як що у Вашому приміщенні опалення опалює, а не тількии займає місце, доцільно встановит лічильники тепла.
Відповідну тему Ви вже знайшли.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Що то за справа 2-2870/11? Чи вона завершена?
Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Запропонуйте Новобудові укласти два договори.
Як що у Вашому приміщенні опалення опалює, а не тількии займає місце, доцільно встановит лічильники тепла.
Відповідну тему Ви вже знайшли.

В нашому приміщенні радіатори холодні і опалення нам взагалі не потрібне, проте навіть в судовому порядку відмовитися від ЦО ми поки що не змогли. Наразі я відправила Новобудові лист, який надало ПП "Аква-УКраїна", про надання дозволу на встановлення лічильника тепла. Гадаю, що вони 100% нам цього дозволу не дадуть.
Щодо договорів, то пропонувати Новобудові укласти 1 чи 2 договори - це тільки гаяти час. Адже, вони відмовилися укладати навіть їх трохи видозмінений варіант договору. Залишається, мабуть лише один вихід - діяти через суд....

Редагування: Виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 21 Лютого 2012, 11:22:47 від Юрій Васильович »
Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Що то за справа 2-2870/11? Чи вона завершена?

Це спір з Новобудовою про відмову від послуги ЦО. Наразі мною подано апеляційну скаргу. Рішення в законну силу не вступило, а від КАС ухвали про прийняття скарги до розгляду ще не надійшло.
З цього приводу є окрема тема: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7313.0.html
« Останнє редагування: 21 Лютого 2012, 11:31:02 від Светик »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email