Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Чому це не спрацьовує, де помилка мешканців іна якому етапі і як влучно використати цей лист.
Конституційний Суд України у пункті 3 мотивувальної частини рішення від 03.10.1997р. №4-зп у справі про набуття чинності Конституцією України зазначив: «Конкретна сфера суспільних відносин не може бути водночас врегульована однопредметними нормативними правовими актами однакової сили, які за змістом суперечать один одному. Звичайною є практика, коли наступний у часі акт містить пряме застереження щодо повного або часткового скасування попереднього. Загальновизнаним є й те, що з прийняттям нового акта, якщо інше не передбачено самим цим актом, автоматично скасовується однопредметний акт, який діяв у часі раніше». Отже, за наявності декількох законів, норми які по-різному регулюють конкретну сферу відносин, необхідно застосовувати положення закону з урахуванням дії закону в часі за принципом пріоритету тієї норми, яка прийнята пізніше.
А есть ли хоть одно судебное решение в котором оплату содержания придомовой территории по суду отменили ссылаясь на то, что ее не создали в законный способ?
Є певні колізії у законодавстві. Ст. 179 Житловий Кодекс УРСР, якою регламентовано поняття утримання Прибудинкових територій, за яке слід сплачувати, була прийнята у час, в якій фактично не існувало інституту приватної власності.
ЗАТВЕРДЖЕНІ постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572 ПРАВИЛА користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків { Назва Правил в редакції Постанови КМ N 5 ( 5-2009-п ) від 14.01.2009 } ...За умови відсутності поквартирного (покімнатного) обліку та відсутності згоди між мешканцями квартири, житлового приміщення у гуртожитку щодо оплати житлово-комунальних та інших послуг плата розподіляється: { Абзац шостий пункту 10 в редакції Постанови КМ N 5 ( 5-2009-п ) від 14.01.2009 } за послуги з централізованого опалення, з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій - за встановленими тарифами відповідно до опалюваної та загальної площі приміщення, яким користується власник, співвласник, наймач (орендар). { Абзац дев'ятий пункту 10 в редакції Постанови КМ N 5 ( 5-2009-п ) від 14.01.2009 }
Хочу звернути увагу ще на те, що навіть ця стаття вже теж не регламентує утримання прибудинкових територій, бо посилається на "Правила користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями", в які 24.01.2006 р. були внесені зміни щодо виключення прибудинкової території. Тож ці Правила зараз є просто "Правилами користування приміщеннями житлових будинків".
Але й про Прибудинкові території там йдеться:
Я просто процитував НПА.Відповідно до діалогу:
Розрахунок витрат зовсім не залежить від площі прибираємої прибудинкової території. (?)