'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ВИМАГАННЯ коштів за ЖКП на підставі одностороннього правочину  (Прочитано 7484 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email

Виконавець послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вимагає сплати коштів(заборгованості за надані житлово-комунальні послуги) з власника квартири, посилаючись на: п.1 ст. 3 Закону України "Про житлово комунальні послуги", ст. 11 ЦКУ, п.3 ст. 202, п. 5 ст. 202 ЦКУ - цитую...договірні відносини склались, адже Ви, як Споживач не відмовлялися від послуг на утримання будинку та прибудинкових територій.

Я є власником квартири в багатоквартирному будинку( було укладено договір купівлі-продажу квартири з Забудовником).
З цим же Забудовником було укладено Договір на утримання будинку та прибудинкових територій
Так як Забудовник не мав законних прав вести подібну діяльність, власники написали скаргу до прокуратури, яка заборонила вести цю діяльність.
Тому Забудовник повідомив усно, що послуги надавати не буде та створив дочірнє підприємство, Статут якого затвердила міська рада, одним із видів діяльності якого стало надання послуг з утримання будинку та прибудинкових територій.
Власники квартир зібрали збори щодо створення ОСББ та закликали не сплачувати Заабудовнику чи його дочірньому підприємству, однак ОСББ до зараз не створено через відсутність 50% + 1 голос(неактивність власників)
Міська рада видала рішення яким визнала дочірнє підприємство виконавцем послуг тимчасово до створення ОСББ власниками квартир, та зобовязала укласти відповідні договори з власниками квартир.
ДП не квапилося укладати відповідні договори з власниками квартир, довгий час взагалі їх не розробляло, однак кошти на оплату послуг нараховувало, деякі роботи проводили, багато яких частково або зовсім не надавали.
Після чергової претензії на оплату послуг я написав листа, в якому просив надати договір на утримання будинку та прибудинкових територій, зареєстрував у них, однак такого договору не було надано.
Написав заяву про підтвердження того, що ДП є балансоутримувачем та просив надати договір на балансоутримування, однак такого не було надано.
Написав третього листа, в якому просив уточнити претензію щодо боргу, просив надати відповідь письмово під особистий підпис, однак таку відповідь надали звичайним листом через поштову скриньку.
Фактично офіційних відповідей від ДП я не отримав(лише звичайним листом)!

Чи мають шанси ДП стягнути з мене псевдо заборгованість без укладеного договору та чи є в мене шанс покарати ДП через прокуратуру на предмет адміністративного порушення права на інформацію ст. 212-3 КУпАП, на предмет корупційного правопорушення " г " ч. 1 ст. 5 ЗУ "Про боротьбу з корупцією", ч. 2 ст. 189 ККУ " ... Вимагання, вчинене... за попередньою змовою групою осіб..." та с. 182 ККУ " Порушення недоторканості приватного життя"?
Додаю копії звернень, відповідей, претензій.

Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email

додатки
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email

додатки
Записаний

Зорик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю

з вас хочуть не те що ви думаєте. з вас хочуть кошти, які ви винні внаслідок незаконних ваших дій....
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email

з вас хочуть не те що ви думаєте. з вас хочуть кошти, які ви винні внаслідок незаконних ваших дій....

а які саме мої незаконні дії?
Записаний

Зорик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю

читайте ст 20 зу про жкп
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email

читайте ст 20 зу про жкп

Ст. 20 ЗУ Про житлово-комунальні послуги п.3. Споживач зобов'язаний:

     1) укласти договір  на  надання  житлово-комунальних  послуг,
підготовлений виконавцем на основі типового договору;

Такого договору мені по теперішній час не надано, хоча був тричі особисто на прийомі! Тож повторюю запитання - в чому моя вина?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

з вас хочуть не те що ви думаєте. з вас хочуть кошти, які ви винні внаслідок незаконних ваших дій....
А всілякі КП та ДП - значить все роблять законно?   >:(

Звісно, що власники помешкань винні вже тому, що існують на підконтрольній теріторії "помісного управителя", який збирає з них "дань", призначену "зверху" монополістом.  >:(
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 21:44:33 від Перо »
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановні колеги!
Прошу конкретних порад по конкретному прикладу, адже такий приклад не поодинокий!
РАЗОМ НАС БАГАТО!!!
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Чи мають шанси ДП стягнути з мене псевдо заборгованість без укладеного договору та чи є в мене шанс покарати ДП через прокуратуру...
1. Мають і навіть великі. 2. Фактично немає.
(У нашій псевдоправовій державі.)
Але бажано судитися, якщо хочете довести свою правоту, хоча шанси виграшу малі, а зусиль та часу доведеться прикласти немало...
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 01:22:42 від Олександр »
Записаний

Зорик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю

Цитувати
вас хочуть не те що ви думаєте. з вас хочуть кошти, які ви винні внаслідок незаконних ваших дій


я про це і говорю. По людськи я  Вас розумію.Ніякого боргу, а тим більше "заборгованості" немає. це правда. але у мене склалося враження, що шановного oricа втягують у гру, а він цього не помічає.

Що таке заборгованість? як вона викикла? А спір фактично в тому, що послуги надаються відповідно до закону, а не оплачуються всупереч закону.

А чому не оплачуються? це вже правова дискусія. Користувач каже одне, а жек каже інше. І кожний створює собі докази. Тому і кажу
Цитувати
не грайтеся, бо допишетеся
Договір про надання послуг вже давно повинен був підписаний.  Просто  хтось ухиляється...а хто? Хто- скаже суд.

І ще скажіть мені - що таке Заборгованість? Перед цим прочитайте ст.16 ЦК і особливо ст.22 ЦК.

З документів вашого жеку я зрозумів що з Вас хочуть заборгованість ПО ОПЛАТІ наданих послуг, тобто на жумку вашого жеку,  не оплативши надані послуги, ви нанесли підприємству збитки.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/1717118
« Останнє редагування: 05 Березня 2012, 07:31:53 від Зорик »
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
вас хочуть не те що ви думаєте. з вас хочуть кошти, які ви винні внаслідок незаконних ваших дій


я про це і говорю. По людськи я  Вас розумію.Ніякого боргу, а тим більше "заборгованості" немає. це правда. але у мене склалося враження, що шановного oricа втягують у гру, а він цього не помічає.

Що таке заборгованість? як вона викикла? А спір фактично в тому, що послуги надаються відповідно до закону, а не оплачуються всупереч закону.

А чому не оплачуються? це вже правова дискусія. Користувач каже одне, а жек каже інше. І кожний створює собі докази. Тому і кажу
Цитувати
не грайтеся, бо допишетеся
Договір про надання послуг вже давно повинен був підписаний.  Просто  хтось ухиляється...а хто? Хто- скаже суд.

І ще скажіть мені - що таке Заборгованість? Перед цим прочитайте ст.16 ЦК і особливо ст.22 ЦК.

З документів вашого жеку я зрозумів що з Вас хочуть заборгованість ПО ОПЛАТІ наданих послуг, тобто на жумку вашого жеку,  не оплативши надані послуги, ви нанесли підприємству збитки.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/1717118


Вашу позицію з цього питання  мені зрозуміло.
Хотілось би почути думку інших учасників форуму...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Видалено беззмістовний флейм. Тему перенесено в Полеміки.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email