'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Застосування тарифів "після 20-го числа" при наявності "старої" заборгованості  (Прочитано 3200 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр123

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

Проживаю в м. Києві. Мав заборгованість перед комунальним підприємством по утриманню житлового господарства Солом’янського району. У 2004 році КП УЖГ подав на мене в суд з метою стягнути заборгованість. За рішенням суду позов задовольнили частково з урахуванням строку позовної давності, тобто за останні три роки. У задоволенні решти позовних вимог суд відмовив. Встановлену судом сумму сплатив і з тих пір нових боргів перед КП УЖГ не мав. Але в резолютивній частині рішення суду не було вказано про списання заборгованості, на сумму якої не було видано виконавчий лист. Борг за мною не списали і він так і залишився.
До 01.02.2012 року я отримував два платіжних рахунки - борговий для сплати боргів, які залишилися перед КП УЖГ Солом’янського району та з 01.04.2008 року поточні рахунки від  від КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду", яке визнано правонаступником прав і обов’язків КП УЖГ. Нещодавно ці два рахунки були об’єднані в один.
Через це плату за ЖКП мені почали нараховувати за тарифами "після 20-го числа". Хоча раніше я сплачував рахунки до 20 числа місяця і отримував так звану "знижку".
Таким чином, в судовому порядку змусити мене сплатити борг, якому вже більше 10 років, не можуть, але змушують переплачувати за поточними рахунками і намагаються нав’язати договір про реструктуризацію.
Як мені бути в такій ситуації? Яким чином я можу змусити житлово-експлуатаційне комунальне підприємство і далі нараховувати мені плату за тарифами "до 20-го числа"?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Слід подати претензію, додавши копію судового рішення і просити зробити перерахунок шляхом застосування "тарифів до 20-го числа". Після відмови або бездіяльності -позов до КП УЖГ і КП ГІОЦ (якщо рахунки саме цього підприємства) з вимогами зобов'язання вчинити дії: зробити перерахунок за окреслений період.
Записаний

Олександр123

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

Слід подати претензію, додавши копію судового рішення і просити зробити перерахунок шляхом застосування "тарифів до 20-го числа". Після відмови або бездіяльності -позов до КП УЖГ і КП ГІОЦ (якщо рахунки саме цього підприємства) з вимогами зобов'язання вчинити дії: зробити перерахунок за окреслений період.
Дякую за відповідь.
Писав претензію до КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" та районну державну адміністрацію. Отримав дві ідентичні відповіді: Через суд змусити сплатити ми не можемо, але борг ніхто не списував, тому платіть по завищеним тарифам, або сплатіть борг".
Тож я так розумію, інших шляхів аніж суд не має?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Тож я так розумію, інших шляхів аніж суд не має?

Я не бачу інших шляхів.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email