'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Лицензия субъекта предпринимательской деятельности-это реально?  (Прочитано 22879 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Здесь мнение остается при себе, согласно  ч.3 ст.10 ЗУ "про ЖКП"
"3.Певні види господарської діяльності у сфері житлово-комунальних послуг підлягають ліцензуванню відповідно до закону".
"Певні" - російською буде "определённые". Ст. 10 ЗУ "Про ЖКП" діє в редакції 2004р.  Кількість робіт, що пілягають ліцензуванню починаючи з 2009р. значно скорочено. Переглядати потрібно НПА в різних редакціях. Робота марудна.

Действительно, пересмотрел множество законодательного, после 2009г. не нашел четкого указания на лицензирование. Буде еще пересматривать, но и решил пойти в отдел лицензирования и у них уточнить по ремонтно-строительным работам.
Узнаю точно- расскажу.

« Останнє редагування: 16 Квітня 2012, 18:27:29 від Gelo »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

На тот поиск чтол я сделал, у меня ушло чуть больше 2х минут!
Вы ждали ответа на свой вопрос с 13:18 по 22:29! (более 9 часов).
И кто из нас прав?

Дятел!
Ваша навязчивость со своими 2 мин. и сайтом, обошлась мне потерей на бестолковщину,
 почти 3-х часов. Настойчивость такая в рекомендации, а сами читали эти законы???
 К чему такое поведение.
 Не зная броду не.....       слушайте лучше мнение знающих.   Поиски оставьте себе.
     
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Статут це добре але там (зазвичай) викладається загальний перелік багатьох видів діяльності, які особа може і бажає здійснювати (не буду вдаватися в подробиці для чого це загалом робиться). Деякі з видів можуть бути визначені окремо  але знов таки, це тільки визначення мети та бажання особи проводити такий вид господарської діяльності. А от фактичне здійснення конкретного виду - визначено в інших документах.
Я, наприклад, можу завтра пійти та зареєструватись як юр/особа и "забити" собі у статут такий вид діяльності як "добича та торгівля золотом". Проте, якщо я не отримаю відповідну ліцензію (що в даному випадку є обов.язковим) то я не маю права її здійснювати.
Думаю, так Вам зрозуміло де саме копати ....
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Форумчане!
Как здесь разобраться: Нашел закон, отличный, ЖКУ указанны отдельной строкой. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/6-99-%D0%BF
Утратил силу. Хорошо, захожу в другой, последующий за ним. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1755-2000-%D0%BF
Ожидаю радость своих поисков. Ничего не могу понять. Получается, что все связанное со строительством, ремонтом строительным и прочим строительным, заключено в двух словах - строительная деятельность.
Что, где еще искать? просто в инете, на повезет?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Отдел лицензирования консультаций не дает, в устной форме точно. Приносите заявление, рассмотрим и ответим- такой ответ вкратце.
Поискав в инете, нашел неофициальную ( не указанны нормы законов) информацию, т.е. перечень работ и услуг подлежащие лицензированию. Ссылок не указывают по коммерческим причинам.
Главное, что ищу, существует. Виды работ: крыша и кровля, остекление, ремонт и обслуживание внутренних систем, фасады, малярные и т.д. подлежат лицензированию!!! Даже в 2011г.! 
Теперь точно сделаю запрос на лицензию и сертификат соответствия качества услуг(есть и такое) и буду ждать. Пусть мучаются как решить этот вопросик, как обойти ;D ;D

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Дайте посилання на цю "неофіційну". Подивимось.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Дайте посилання на цю "неофіційну". Подивимось.


Одну нашел:  http://www.juridicheskij-supermarket.ua/page_stroyKlassif.html

Найду, другую тоже выставлю.
« Останнє редагування: 18 Квітня 2012, 17:44:35 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Дайте посилання на цю "неофіційну". Подивимось.


Одну нашел:  http://www.juridicheskij-supermarket.ua/page_stroyKlassif.html

Найду, другую тоже выставлю.

Так цей перелік з наказу № 47 (додаток на другій сторінці)
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0226-09/page2
Вам давав посилання на наказ № 47
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0226-09/

Тут гарно, що е посилання на попередній перелік:
http://www.juridicheskij-supermarket.ua/page_stroyKlassifold.html
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email


Спасибо, Юрій Васильович!
Забрал в свое  дело.

Жалко, что материалы для суда приобретают все больше и больше объемов.  Это будет рассеивать сам процесс опровержения доказательств. Нет ни одного доказательства на которое нет опровержения. Возможно и ошибаюсь, но столько много опровергающего материала.
 Так по всему перечню услуг. Тяжкий труд.  Не знаю, как сделать отпуск в этом процессе.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Річ у тім, що в Києві хоч зараз виконавці послуг офіційно і не визначені, та все ж послугу з ЦО надають "ЖЕКи" (до речі можливо вони комусь і послуги з постачання теплової енергії надають, як мають свої власні модульні котельні, чи якось інакше, це не до мене - я не киянин, не цікавився).
У мене в договорі  про уступку майнових прав(договір, який укладався на етапі інвестування квартири) надруковано "Витяг з Генерального договору від 10.06.2002 р."(я так зрозумів, що між банком та ХК "КМБ"):
Відповідно до розпорядження Київської міської держадміністрації від 15.03.1999 р. №354 ....окремо розташовані та вбудовано-прибудовані бойлерні, індивідуальні теплові пункти(ІТП) і насосні з обладнанням передаються у комунальну власність територіальної громади м.Києва.
Можливо це роблять саме для того, щоб балансоутримувачу не потрібно було отримувати ліценцію на теплопостачання?
Завтра РДА пообіцяла надати мені відповідь на запит, стосовно питання - "у кого у власності(чи розпорядженні) знаходиться модульна дахова котельня в моєму будинку?"
Може щось проясниться.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

У мене в судовій справі було смішніше.
Коли Жек надав до суду власні документи, то в одному із них були зазначені такі види «начебто» діяльності: «Виробництво та розподілення тепла!!!!!!!!, та інший непотріб ..» (який взагалі не має відношення до послуг з обслуговування будинків).
Але, як тільки я це з’ясувала – одразу поставила в с/засіданні питання щодо обов’язкового надання з їх боку відповідних ліцензій на такі послуги (якщо б підтвердилось, що вони відсутні, то можна було ставити питання про грубе порушення ст.. 227 ЦК).
Водночас, я добула офіційну інформацію про них і виявилось, що вони мають право (правда невідомо де) надавати тільки такі види послуг:
-   збирання, очищення та розподілення води;!!
-   діяльність з прибирання сміття…;
-   і увага – розподілення електроенергії!! та  постачання пари та гарячої води!!!!!
Ну просто одне ліпше іншого. Питання щодо існування  у Жека ліцензій і в останньому випадку - також зависло в повітрі (як і питання свідомого надання до суду перших завідомо неправдивих відомостей щодо власної діяльності з метою умисного введення суд і мене у оману)....
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю


Чи потрібна ліцензія на технічен обслуговування ліфтів?
http://forum.liga.net/Messages.asp?did=61311
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Наприклад ДП "ЕКОС" в особі ЖУ "Південне", який подав позов до мене, надав мені на мій запит документи, з яких вбачається, що:
- Роботи по технічному обслуговуванню ліфтів для нього виконує ВАТ "Укрліфт".
- Вивіз побутових відходів здійснює "Фірма Альтфатер Київ".
- Дератизацію, дезинфекцію виконує "Міське медично-виробниче підприємство Профілактична дезинфекція"
- Технічне обслуговування протипожежної автоматики виконує ЖУ "Лівобережне" ДП "ЕКОС".
- Обслуговування систем протипожежного захисту та димовивекдення виконує ЖУ "Лівобережне" ДП "ЕКОС".
- Електричні та аеродинамічні вимірбювання виконує ДП "ЕКОС" на замовлення ЖУ "Південне".
Отже всі відповідальні роботи виконують підприємства, які напевно мають ліцензії.
То ліцензії на який вид діяльності йому потрібно?
На прибирання прибудинкової території?
Едине , що поки що не зрозуміле для мене залишається, так це вироблення теплової єнергії.
В договорі з "Київгаз" ЖУ "Південне"  фігурує як "споживач" газу.
То якщо він газ споживає, то мабуть і виробляє тепло?



Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

Виробництво теплової енергії потребує 100% наявності ліцензії. Якщо вони споживають газ, то доцільно б було побачити цей договір. Якщо вони виробляють тепло, то договір з газовиками буде на постачання газу для виробництва теплової енергії, опалення, ГВП (це зазначається в частині предмету договору)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

... Технічне обслуговування протипожежної автоматики виконує ЖУ "Лівобережне" ДП "ЕКОС"...
Якщо у Положенні про ЖУ має бути написано про те, що вони здійснюють діяльність на основі ліцензій, то у Лівобережного цього немає, а про види послуг так розпливчасто написано. Положення можу надіслати на мейл. В усякому разі там про ліцензії нічого не написано.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email