А якщо все ж порахувати суму збитків ? Приблизну хоча б.
Чекали результату майже півроку, а результат негативний ..
У мене жодних сумнівів щодо саме такого рішення суду не було. Це решення суду (з подальшими ухвалами АСК і ВССУ) необхідно як доказ вичерпання національних засобів правового захисту при зверненні до ЄСПЛ. Сьогодні отримав повний текст:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/27622313 Щодо суми збитків. Якщо протягом оспорюваного періоду Ви щось сплачували за нечинними тарифами (призначення платежу -плата за ЖКП саме в межах оспорюваного періоду, а не поза цими межами, наприклад, "борг" минулих періодів чи оплата наперед, як в моєму випадку), то розмір шкоди має дорівнювати різниці між останніми чинними тарифами (тобто до 01.12.2006 р.) і сумою коштів, що були сплачені протягом оспорюваного періоду.
Спрощено, на прикладі послуги
утримання будинку -щомісячна різниця між 0,58 грн./1 кв. м (РКМДА № 748 від 19.05.2000 р.) і тим тарифом, за яким реально було сплачено кошти в конкретному місяці спірного періоду. Складніше з
опаленням (ЦО): це різниця між 0,80 грн./1 кв. м. (РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р.) і реально сплаченими коштами, але слід враховувати також нездійснення з боку ЖЕО перерахунків за кожний опалювальний період на підставі РКМДА № 2306 від 26.12.2002 р. В частині нездійснення таких перерахунків -це не тільки шкода, завдана КМДА, але й безпідставно стягнуті з боку ЖЕО кошти -саме до ЖЕО в цій частині слід одночасно подавати позовні вимоги.
Якщо нічого не сплачували, але борг за ЖКП стягнуто через суд -то це стягнута сума боргу (за виключенням стягнутого за останніми чинними тарифами), а також(якщо стягувалася ДВС) -пропорційно сума виконавчого збору.
Слід для себе зробити табличку в Excel.
Тарифні РКМДА на сайті КП ГІОЦ:
http://gioc-kmda.kiev.ua/main/law/kmda/В період з 01.12.2006 р. по 31.05.2011 р. не прийнято жодного законного (чинного) РКМДА.