Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Постачання теплової енергії є послуга. Послуга покупається, отже є товар. Для споживачів ЖКП , які вони отримують ї за певну плату, отже покупають,. То ЖКП є товар.
Цитата: Валентина від 28 Червня 2012, 10:25:50Постачання теплової енергії є послуга. Послуга покупається, отже є товар. Для споживачів ЖКП , які вони отримують ї за певну плату, отже покупають,. То ЖКП є товар. Не погоджуючь. ЖКП не є товар. І це визначено законом "Про захист прав споживачів" ст. 1:17) послуга - діяльність виконавця з надання (передачі) споживачеві певного визначеного договором матеріального чи нематеріального блага, що здійснюється за індивідуальним замовленням споживача для задоволення його особистих потреб;18) продавець - суб'єкт господарювання, який згідно з договором реалізує споживачеві товари або пропонує їх до реалізації;19) продукція - будь-які виріб (товар), робота чи послуга, що виготовляються, виконуються чи надаються для задоволення суспільних потреб;
За результатами проведеного аналізу встановлено наступне. Об'єктами аналізу виступають:- суб'єкт господарювання,' що надає послуги з централізованого опалення: товариство з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія»;конкретні послуги, які надаються зазначеним суб'єктом господарювання: надання послуг з централізованого опалення.Товаром на ринку надання послуги з централізованого опалення виступає послуга з централізованого опалення.Продавець - юридична особа TOB «Артемівськ-Енергія».Покупці (споживачі) відповідно до статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» - фізичні або юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати житлово-комунальні послуги. Споживачами послуг з централізованого опалення є фізичні або юридичні особи, будинки (приміщення) яких приєднані до теплопостачальних мереж TOB «Артемівськ-Енергія».
20) реалізація - діяльність суб'єктів господарювання з продажу товарів (робіт, послуг);
Цитата: Buratino від 29 Червня 2012, 23:28:19Цитата: Валентина від 28 Червня 2012, 10:25:50Постачання теплової енергії є послуга. Послуга покупається, отже є товар. Для споживачів ЖКП , які вони отримують ї за певну плату, отже покупають,. То ЖКП є товар. Не погоджуючь. ЖКП не є товар. І це визначено законом "Про захист прав споживачів" ст. 1:17) послуга - діяльність виконавця з надання (передачі) споживачеві певного визначеного договором матеріального чи нематеріального блага, що здійснюється за індивідуальним замовленням споживача для задоволення його особистих потреб;18) продавець - суб'єкт господарювання, який згідно з договором реалізує споживачеві товари або пропонує їх до реалізації;19) продукція - будь-які виріб (товар), робота чи послуга, що виготовляються, виконуються чи надаються для задоволення суспільних потреб;Цитата з рішення АМКУ:ЦитуватиЗа результатами проведеного аналізу встановлено наступне. Об'єктами аналізу виступають:- суб'єкт господарювання,' що надає послуги з централізованого опалення: товариство з обмеженою відповідальністю «Артемівськ-Енергія»;конкретні послуги, які надаються зазначеним суб'єктом господарювання: надання послуг з централізованого опалення.Товаром на ринку надання послуги з централізованого опалення виступає послуга з централізованого опалення.Продавець - юридична особа TOB «Артемівськ-Енергія».Покупці (споживачі) відповідно до статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» - фізичні або юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати житлово-комунальні послуги. Споживачами послуг з централізованого опалення є фізичні або юридичні особи, будинки (приміщення) яких приєднані до теплопостачальних мереж TOB «Артемівськ-Енергія».Ще визначено законом "Про захист прав споживачів" ст. 1:Цитувати 20) реалізація - діяльність суб'єктів господарювання з продажу товарів (робіт, послуг); Послуга реалізується - тобо продається.Якщо щось продається, то є продавець.Продавець продає ( реалізує ( тому продавців, які не є власниками товару, називають ще реалізаторами)) товар.Тобто послуга - товар.
Товар — продукт природи і людської праці або тільки людської праці у матеріальній і нематеріальній субстанції та у формі послуг, який завдяки своїм властивостям здатен задовольняти наявні чи передбачувані суспільні потреби і призначений для обміну і купівлі-продажу; продукт праці, що виробляється не для власного споживання, а на продаж, а також матеріальні та нематеріальні активи, а також цінні папери та деривативи, що використовуються у будь-яких операціях, крім операцій з їх випуску (емісії) та погашення.
Дело в том, что к товарам следует относить не только материальные объекты. Реально в состав товаров нужно также включать все услуги, информацию и т.п. Модная прическа, путевка в санаторий, прикладная программа оптимизации производства продукции, методика расчета и обоснования бизнес-плана по его разделам — если все эти объекты, не имеющие привычной материальной оболочки, производятся на продажу и обладают определенными потребительными свойствами, значит они товары.
ЦитуватиТовар — продукт природи і людської праці або тільки людської праці у матеріальній і нематеріальній субстанції та у формі послуг, який завдяки своїм властивостям здатен задовольняти наявні чи передбачувані суспільні потреби і призначений для обміну і купівлі-продажу; продукт праці, що виробляється не для власного споживання, а на продаж, а також матеріальні та нематеріальні активи, а також цінні папери та деривативи, що використовуються у будь-яких операціях, крім операцій з їх випуску (емісії) та погашення.http://uk.wikipedia.org/wiki/Законодавча_термінологіяhttp://uk.wikipedia.org/wiki/Товарhttp://www.refine.org.ua/pageid-1642-1.htmlЦитуватиДело в том, что к товарам следует относить не только материальные объекты. Реально в состав товаров нужно также включать все услуги, информацию и т.п. Модная прическа, путевка в санаторий, прикладная программа оптимизации производства продукции, методика расчета и обоснования бизнес-плана по его разделам — если все эти объекты, не имеющие привычной материальной оболочки, производятся на продажу и обладают определенными потребительными свойствами, значит они товары. http://www.good-reklama.ru/osnovymarketinga/47.htmlСтосовно ЗУ "Про захист прав..." Цитувати20) реалізація - діяльність суб'єктів господарювання з продажу товарів (робіт, послуг); Зверніть увагу НЕ ЧЕРЕЗ КОМУ: товарів, робіт, послуг, що було б ПЕРЕЛІКОМ, а саме ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ ДУЖОК: товарів (робіт, послуг), що означає що до складу товарів входять роботи та послуги.
Стаття 1. Визначення термінівУ цьому Законі терміни вживаються в такому значенні: Послуга - діяльність виконавця з надання (передачі) споживачеві певного визначеного договором матеріального чи нематеріального блага, що здійснюється за індивідуальним замовленням споживача для задоволення його особистих потреб; 18) продавець - суб'єкт господарювання, який згідно з договором реалізує споживачеві товари або пропонує їх до реалізації; 19) продукція - будь-які виріб (товар), робота чи послуга, що виготовляються, виконуються чи надаються для задоволення суспільних потреб; 20) реалізація - діяльність суб'єктів господарювання з продажу товарів (робіт, послуг); 21) робота - діяльність виконавця, результатом якої є виготовлення товару або зміна його властивостей за індивідуальним замовленням споживача для задоволення його особистих потреб;
Справа в тому, що це лише Ваше тлумачення. Ваші доводи не переконливі. ТОВАР = РІЧ. Послуга - результат трудової діяльності. НЕ РІЧ. ЦитуватиСтаття 1. Визначення термінівУ цьому Законі терміни вживаються в такому значенні: Послуга - діяльність виконавця з надання (передачі) споживачеві певного визначеного договором матеріального чи нематеріального блага, що здійснюється за індивідуальним замовленням споживача для задоволення його особистих потреб; 18) продавець - суб'єкт господарювання, який згідно з договором реалізує споживачеві товари або пропонує їх до реалізації; 19) продукція - будь-які виріб (товар), робота чи послуга, що виготовляються, виконуються чи надаються для задоволення суспільних потреб; 20) реалізація - діяльність суб'єктів господарювання з продажу товарів (робіт, послуг); 21) робота - діяльність виконавця, результатом якої є виготовлення товару або зміна його властивостей за індивідуальним замовленням споживача для задоволення його особистих потреб; НЕМА В ДАНОМУ ЗАКОНІ ВИЗНАЧЕННЯ ТОВАРУ. Правду кажуть: де два юристи там три думки.
14.1.10. бартерна (товарообмінна) операція - господарська операція, яка передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у негрошовій формі в рамках одного договору; 14.1.71. звичайна ціна - ціна товарів (робіт, послуг), визначена сторонами договору, якщо інше не встановлено цим Кодексом. Якщо не доведено зворотне, вважається, що така звичайна ціна відповідає рівню ринкових цін; 14.1.80. ідентичні товари (роботи, послуги) - товари (роботи, послуги), що мають однакові характерні для них основні ознаки. 14.1.191. постачання товарів - будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі продаж, обмін чи дарування такого товару, а також постачання товарів за рішенням суду. З метою застосування терміна "постачання товарів" електрична та теплова енергія, газ, пар, вода, повітря, охолоджене чи кондиційоване, вважаються товаром.
Стаття 1. Визначення термінів Терміни, що вживаються в цьому Законі, мають таке значення:товар - будь-який предмет господарського обороту, в тому числі продукція, роботи, послуги, документи, що підтверджують зобов'язання та права (зокрема цінні папери).
МІЖНАРОДНА ТОРГОВЕЛЬНА ПАЛАТА від 01.01.2000 Інкотермс Офіційні правила тлумачення торговельних термінів Міжнародної торгової палати (редакція 2000 року) (укр.) (рос. - неофіційний переклад) Видання МТП N 560 Введені в дію з 01.01.2000 р. Метою Інкотермс є забезпечення єдиного набору міжнародних правил для тлумачення найбільш уживаних торговельних термінів у зовнішній торгівлі. Таким чином можна уникнути або, щонайменше, значною мірою скоротити невизначеності, пов'язані з неоднаковою інтерпретацією таких термінів у різних країнах.(під словом "товари" тут розуміються "матеріальні речі", а "нематеріальні товари", такі як комп'ютерне програмне забезпечення, виключаються)
Слід підкреслити, що сфера дії Інкотермс обмежується питаннями, пов'язаними з правами та обов'язками сторін договору купівлі-продажу відносно поставки товарів (під словом "товари" тут розуміються "матеріальні речі", а "нематеріальні товари", такі як комп'ютерне програмне забезпечення, виключаються).
Було виявлено два найпоширеніших напрями неправильного розуміння Інкотермс. Перший - це часте помилкове сприйняття Інкотермс як правил, що мають більше відношення до договору перевезення, аніж договору купівлі-продажу. По-друге, іноді їм приписують охоплення всіх зобов'язань, які сторони могли б воліти включити до контракту. Проте, як завжди підкреслювала МТП,Інкотермс поширюються виключно на відносини між продавцями та покупцями в рамках договору купівлі-продажу, більш того, тільки в деяких, чітко визначених аспектах.
Доброго вечора Юрій Васильвич!Мені здається Ви поступили не порядно. Я не втупав у спір з Валентиною. Навіщо виокремлювати в окрему тему висмикнуті із загального контексту фрази? Ви хочете показати свою перевагу?ЦитуватиТовар, це не тільки річ. Читайте статті, на які я давав посилання. Доречі і послуга може бути у вигляді речі. Наприклад, послуга з пошиву одягу чи взуття. В результаті виконання послуги замовник (споживач) отримує костюм та черевики. Скажете це не речі?Костюм річ - товар. А його пошиття послуга - не товар. В результаті пошиття костюма (черевиків) покупець отримує послугу (пошиття ) з його матеріалу. Якщо ж він замовив КОСТЮМ (річ), то послугу його пошиття він не замовляє, а замовляє покупку товару.Робота завжди входить як складова товару. Податковий Кодекс, на жаль писали ДЕБІЛИ.Змушений врахувати в подальшому Вашу поведінку. Всього Вам найкращого.
Доброго вечора, Шановний! ( Змушений звертатися так, бо ім`я Ваше не відоме, а звертатися особисто по такому ніку язик не повертається).Вам здається.Приводом для початку нашої дискусії став пост Валентини. Тому його й поставлено першим. Та тема називається "Рішення знайдені Фокусом", тому наша дискусія там недоречна.У разі незгоди з діями Модератора, ви маєте змогу оскаржити їх до Адміністратора сайту. Зі свого боку я доведу до Адміністратора Ваші претензії.ЦитуватиЦитуватиЯкщо ж він замовив КОСТЮМ (річ), то послугу його пошиття він не замовляє, а замовляє покупку товару. Покупку замовляють у крамниці. У ательє ( чи у кутюрьє ́(фр. couturiere)) замовляють саме пошиття.Чи дебіли, чи ні ті, хто писав Податковий кодекс не має значення. Його писали на 5 років пізніш від написання формулювання "товарів (робіт, послуг)" у законі 3161.А формулювання "товар - будь-який предмет господарського обороту, в тому числі продукція, роботи, послуги, документи," існує ще з 2001р. ( я Вам посилання на закон дав - подивіться його історію).Добраніч.
Якщо ж він замовив КОСТЮМ (річ), то послугу його пошиття він не замовляє, а замовляє покупку товару.
* - позначені відрахування, які офіційно не скасовано, але на підставі Рішення Вищого господарського суду №6/321-23/415 від 20.12.05 та роз’яснення № 6/321-23/415 від 24.02.06 - неможливо використовувати (після отримання коштів на розподільчий рахунок зникає поняття «гаряча вода» і з’являється поняття – «підігрів води» та «вода на підігрів»).
Товар можна повернути. Послугу -ні.
енергія - електрична чи теплова енергія, що виробляється на об'єктах електроенергетики і є товарною продукцією, призначеною для купівлі-продажу;
1. За цим договором Енергопостачальник бере на себе зобов'язання надійно постачати Споживачеві електричну енергію у необхідних йому обсягах відповідно до потужності _______ кВт електроустановок Споживача, з гарантованим рівнем надійності, безпеки і якості, а Споживач зобов'язується оплачувати одержану електричну енергію за обумовленими тарифами (цінами) у терміни, передбачені цим договором.
Постачальник продає електричну енергію Споживачу для забезпечення потреб електроустановок Споживача з дозволеною потужністю __________ кВт, а Споживач оплачує Постачальнику вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього Договору.
Тема: А що це таке - послуга, у тому числі - ЖКП? А хто це - виробник послуг? У визначенні і застосуванні понять "послуга", "виробник послуг", "виконавець послуг", "споживач послуг" законодавці багато чого поплутали. Тому й виникають спірні ситуації у правовідносинах споживачів з виконавцями/виробниками/постачальниками, а також із суб'єктами владних повноважень.