Шановний
Валерію, Ваш лист вважаю дещо емоційним, хоч для цього є всі підстави.
Мені не зрозумілий зміст вимог, з якими Ви звертаєтесь в листі. Чи вимог немає, а є повідомлення, що договір Ви підпишете з протоколом розбіжностей?
Відповідь КП - суцільна демагогія. Як завжди. "Затверджені схеми прибирання" - це добре. Вони повинні бути. І земельна ділянка повинна прибиратись.
Питання стоїть в тому: хто повинен оплачувати обслуговування території?
Відповідь однозначна: власник. Законом і підзаконними актами на сьогодні чітко визначено: співвласники будинку набувають права та обов`язки щодо прибудинкової території тільки після отримання державного акту на володіння чи постійне користування земельною ділянкою. А до цього часу земля належить територіальній громаді і оплата з її обслуговування повинна братись з бюджету.
Щодо рекомендацій.
1. Вважаю недоцільним переконувати в чомусь ваше ЖЕО. Для підтвердження законності неоплати за обслуговування прибудинкової території на мою думку достатньо надіслати запит до ОМС (прошу повідомити, чи видавався держ. акт на землю. Якщо видавався - прошу надати копію). І, трошки пізніше, аналогічний запит до ЖЕО.
Отримати відповіді "держ. акт не видавався" і приєднувати його до Ваших справ на підтвердження законності неоплати за обслуговування прибудинкової території.
2. Щодо додатку 3 до проекту договору. Однозначної вимоги приєднувати такий додаток ПКМУ № 529 не передбачає. Однак на підставі ч.2 ст.26 ЗУ Про ЖКП за згодою сторін можна цю умову в договір внести. Чи буде згода сторін? Питання риторичне