'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оскарження Рішення ВК Вінницької ради №962 від 27.04.2009 та №471 від 22.02.2011  (Прочитано 9012 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Аліна! А де додатки до позовної? Нема інформації щодо наявності державного акту на користування прибудинковою територією виконавця послуг. Відсутня інформація щодо кількості приватизованих квартир у будинку. Необхідно витребувати від позивача рішення місцевого органу самоврядування щодо призначення позивача балансоутримувачем Вашого будинку. Чи проводились громадські слухання щодо тарифу з утримання Вашого будинку, споруд та прибудинкової території? Якщо державний акт відсутній наполягайте на невизначеність Вашої частки у витратах на утримання прибудинкової території, отже неправомірності застосованих тарифів.
При окремих оплатах у квитанціях Ви у графі призначення платежу, що  зазначали ( оплата боргу чи плата за конкретні місяці)? Якщо плата за конкретні місяці наполягайте, що Ви здійснювали поточні виплати у відповідності до фактично наданих послуг, отже строк позовної давності не переривався ( хоч незрозуміло чому йде мова щодо строку позовної давності, якщо спірний період розпочинається з 01.01.10р.
Щодо інфляційних та 3% річних треба ознайомитись з матеріалами сайту Гро-за (Цивільні справи) ВССУ інфляційні нарахування.
 Копії рішень позитивних для Вас (про відмову у стягненні інфляційних та 3% річних) клопотаням долучіть до матеріалів справи.При цьому зверніть увагу що інші окрім пені штрафні санкції ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" не передбачені.

Для надання більш ефективної допомоги Вам необхідно викласти повну інформацію і копії матеріалів справи. Обов'язково зробіть копії документів, що є в матеріалах справи, це Вам допоможе краще захищатись, вірніше нападати на позивача, це буде найкращий спосіб захисту.
« Останнє редагування: 01 Жовтня 2012, 22:11:40 від Валентина »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Рішення апеляційного суду тут: http://reyestr.court.gov.ua/Review/16458783
Ухвала ВАСУ тут: http://reyestr.court.gov.ua/Review/26084138
Даних про перегляд у ВСУ я в реєстрі не знайшов.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

у м.вінниці існує три райони- замостянський, ленінський, і староміський. таким чином ці три райони і повинні утворити виконавчий комітет м.вінниці. але пішли іншим шляхом-ліквідували місцеве самоврядування омси- ленінського, замостянського та староміського.

тому якщо вам покажуть законні документи про створення територіальної громади вінниці-ви маєтее тоді можливість спорити про законність рішення омс. -віниицький виконавчий комітет-це фікція

 
(click to show/hide)
Яким чином рішення облради від 14 лютого 2012 р. стосується рішень міськради від 27.04.2009 та від 22.02.2011
Записаний

Alina

  • Гість


Для надання більш ефективної допомоги Вам необхідно викласти повну інформацію і копії матеріалів справи. Обов'язково зробіть копії документів, що є в матеріалах справи, це Вам допоможе краще захищатись, вірніше нападати на позивача, це буде найкращий спосіб захисту.
[/quote]
Дякую за допомогу!!!!
Додатків до мат. справи безліч, але вони нікчемні.
Зараз сиджу роблю заперечення і не знаю, як запереити "Це завдає значних матеріальних збитків під-ству, внаслідок чого під-ство не може забезпечувати належнийй санітарний стан будинків та прибудинкових територій" - ЦЕ З РОЗОВУ. ПІДСКАЖІТЬ!!!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Зараз сиджу роблю заперечення і не знаю, як запереити "Це завдає значних матеріальних збитків під-ству, внаслідок чого під-ство не може забезпечувати належнийй санітарний стан будинків та прибудинкових територій" - ЦЕ З РОЗОВУ. ПІДСКАЖІТЬ!!!
Обставина завдання підприємству збитків повинна бути підтверджена належними та відповідними доказами.
Чи надало підприємство первинні документи бух. обліку на підтвердження фактично понесених витрат на надання послуг та обслуговування саме цього будинку?
Без таких доказів твердження про збитки є голослівним і недоведеним.
Слід витребувати такі докази.
Записаний

Alina

  • Гість


Чи надало підприємство первинні документи бух. обліку на підтвердження фактично понесених витрат на надання послуг та обслуговування саме цього будинку?
Без таких доказів твердження про збитки є голослівним і недоведеним.
Слід витребувати такі докази.
[/quote

Первинні документи я вимагала, але на минуле засідання вони привели бухгалтера з Жеку і чи були документи не знаю. Засідання не відбулося з тех. причин.
Підскажіть, наведіть: які приблизно питання до бухгалтера?
Ще до позову надані акти виконаних робіт, з ними в мене немає проблем, а от до бухгалтера?

І ще питання, не було часу ознайомитися з матеріалами справи, а в мене з позовом відсутні правоустановчі документи ЖЕКа, Чи буде помилкою, що я в запереченні вкажу про їх відсутність, а в справі вони будуть?
Записаний

Alina

  • Гість

Це мій чорновик заперечення. Підскажіть, що не так, і що замінити?
(click to show/hide)
Записаний

Alina

  • Гість

ДЯКУЮ всім форумчанам!!!!!! ДЯКУЮ засновникам цього форуму!!!!
Завдяки цього форуму  я виграла першу інстанцію в суді з ЖЕКом!



Тепер підскажіть, будь-ласка, як мені взнати, чи подавав позивач апеляцію?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Тепер підскажіть, будь-ласка, як мені взнати, чи подавав позивач апеляцію?

Вітаємо! Про апеляцію дізнавайтеся в канцелярії суду.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Аліна!

Підставою позову є невиконання  відповідачами, що проживають у помешканню (квартирі) (власниками квартири), обовязку по оплаті наданих послуг , передбачений законом (зу про жкп), та зу про  приватизацію державного житлового фонду (ст.10 ч.2) перед позивачем.


Ви маєте такий обовязок перед позивачем?

Записаний

Alina

  • Гість

ТАК, це я розумію, що в мене немає ніякого обов’язку перед жеком. Але потрібно ще раз доказати, що я не......
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email