'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оскарження Рішення ВК Вінницької ради №962 від 27.04.2009 та №471 від 22.02.2011  (Прочитано 9011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alina

  • Гість

Здраствуйте, шановні форумчани!
Допоможіть!  Я також борюся з ЖЕКом, але не в Києві, а в Вінниці. Тут, на форумі,  багато матеріалів, які мені допомагають, але питання , як на мене то в складне.  Чи всі рішення , що приймав наш Вінницький міськвиконком, повинні  бути зареєстровані  в Мінюсті? Якщо да, то як взнати чи зареєстровано? рішення Вінницької міської ради виконавчий комітет № 962 від 27.04.2009 та № 471 від 22.02.2011?
Дякую
« Останнє редагування: 29 Вересня 2012, 17:47:20 від Перо »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановна Аліна! У Вас у Вінниці ситуація відрізняється від ситуації в Києві.
Рішення виконавчого комітету ради, як органу місцевого самоврядування не потребують державної реєстрації нормативно-правових актів.
  Тільки нормативно-правові акти органів виконавчої влади (держадміністрацій), які зачіпають права та законні інтереси громадян підлягають такій реєстрації.
Якщо у Вас є складнощі, викладіть на сайт документи, які є і зазначте, які виникли складнощі. Тільки маючи повну інформацію форумчани зможуть надати Вам дієву допомогу.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Alina:
Цитувати
чи зареєстровано? рішення Вінницької міської ради виконавчий комітет № 962 від 27.04.2009 та № 471 від 22.02.2011?

Є Рішення міської ради.
А є Рішення виконавчого комітету міської ради.  Це різні документи. Вони органами юстиції не реєструються.
В областях реєструються нормативно-правові акти обласних, та районних державних адміністрацій, їх управлінь, відділів, інших підрозділів.
В Києві і Севастополі інша ситуація. В Києві і Севастополі є  Київська та Севастопільська міські державні адміністрації, та районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації. Їх НПА реєструються.

У К А З   ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про державну реєстрацію нормативно-правових актів  міністерств та інших органів виконавчої влади  http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/493/92
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 грудня 1992 р. № 731
Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади 
ПОЛОЖЕННЯ про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/731-92-п#n34
« Останнє редагування: 28 Вересня 2012, 12:27:17 від Юрій Васильович »
Записаний

Alina

  • Гість

Автор: Валентина:
Цитувати
Якщо у Вас є складнощі, викладіть на сайт документи, які є і зазначте, які виникли складнощі. Тільки маючи повну інформацію форумчани зможуть надати Вам дієву допомогу.

Дякую, надіюсь на допомогу. Жек подав на мене до суду,  я чекала цього позову, але недумала, що буде тяжко
« Останнє редагування: 30 Вересня 2012, 08:16:39 від Юрій Васильович »
Записаний

Alina

  • Гість

Юрій Васильович , тему не так треба б було назвати, тому що в Вінниці Антимонопольний комітет вже близько 2 років судиться з Вінницькою міськрадою і кінця не видно.
Вінницьку міськраду ніхто оскаржити не може
Записаний

Alina

  • Гість

Мої документи, надані до суду. Заперечення складав юрист.
Записаний

Alina

  • Гість

Мої листи
Записаний

Alina

  • Гість

продовження
Записаний

Alina

  • Гість

Буду дуже вдячна за поради!!!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Юрій Васильович , тему не так треба б було назвати, тому що в Вінниці Антимонопольний комітет вже близько 2 років судиться з Вінницькою міськрадою і кінця не видно.
Вінницьку міськраду ніхто оскаржити не може
Назву теми міняв не я. На час внесення змін нова назва була прийнятною. Після надання Вами додаткової інформації змінюється "напрямок" поставлених Вами питань. Назву дійсно можна буде підправити. Це не є проблемою.
Про АМКУ можна детальніше? Це може бути важливим.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2012, 08:39:44 від Юрій Васильович »
Записаний

Alina

  • Гість

Цитувати
Про АМКУ можна детальніше? Це може бути важливим.


Детальніше не можливо, так як і Антимонопольний комітет тримає все в секреті, на мої прохання надати чи хоча б ознайомитися з матеріалами, відмовляють, мотивуючи "а нащо вам?"
« Останнє редагування: 01 Жовтня 2012, 22:49:04 від Юрій Васильович »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

у м.вінниці існує три райони- замостянський, ленінський, і староміський. таким чином ці три райони і повинні утворити виконавчий комітет м.вінниці. але пішли іншим шляхом-ліквідували місцеве самоврядування омси- ленінського, замостянського та староміського.

тому якщо вам покажуть законні документи про створення територіальної громади вінниці-ви маєтее тоді можливість спорити про законність рішення омс. -віниицький виконавчий комітет-це фікція

 
(click to show/hide)
Записаний

Alina

  • Гість


Про АМКУ можна детальніше? Це може бути важливим.

В мене тільки ось це рішення є, але я знаю, що міськвиконком подавдо ВСУ і там задовольнили в червні було засідання в Вінн. окр. адмінсуду. Чим закінчилося не знаю
Записаний

Alina

  • Гість

Продовження
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Юрій Васильович , тему не так треба б було назвати, тому що в Вінниці Антимонопольний комітет вже близько 2 років судиться з Вінницькою міськрадою і кінця не видно.
Вінницьку міськраду ніхто оскаржити не може

Alina, назву тему змінено мною (після її виокремлення з теми, яка до Ваших питань не має жодного відношення). Слід визначитися -з яким саме питанням Ви звертаєтесь на Форум. Якщо з першим (яке викладено у гілці), -то назва відповідна. Якщо з приводу стягнення з Вас боргу -це зовсім інше питання.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email