'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Повернення коштів ВССУ  (Прочитано 3944 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Повернення коштів ВССУ
« : 24 Грудня 2012, 17:23:50 »

Порадьде, як вчинити в такій ситуації. Звернулися до ВССУ із заявою про повернення коштів відповідно до ЗУ "Про судовий збір". Сьогодні отримали листа з Ухвалою (звичайним листом, не рекомендованим). В Ухвалі написано "Копію Ухвали та оригінал квитанції від __.__.2012 р. повернути Особі 1". А насправді вони вислали не оригінал квитанції, а копію. Як тепер з них отримати оригінал?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #1 : 24 Грудня 2012, 18:29:34 »

Подати ще раз заяву про видачу оригіналу. Але, казначейство для повернення СЗ зараз приймає і копії квитанцій (разом із завіреною копією ухвали).
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #2 : 24 Грудня 2012, 19:50:00 »

Дякую за оперативну відповідь. Підкажіть, як і де можна завірити копію Ухвали ВССУ, адже в мене на руках теж повинно щось залишитись (отже свій екземпляр я не можу віддати).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #3 : 25 Грудня 2012, 20:53:18 »

Завірену копію ухвали ВССУ можна повторно отримати в ВССУ (якщо справа не витребовувалася), або в першій інстанцій, де зберігається справа, сплативши судовий збір (1 гривня за кожний аркуш копії).
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #4 : 25 Грудня 2012, 23:22:24 »

Мені ВССУ відмовило у прийнятті касаційної скарги на ухвалу суду. У конверті з ВССУ я одержала ухвалу про відмову + усі матеріали, що були додані мною касаційної скарги. Але серед цих документів не було оригіналу квитанції про сплату судового збору.
Я так розумію, що якщо скаргу не прийнято, то мені мають повернути судовий збір. Але для цього треба мати оригінал квитанції. Квитанцію мені не повернули. Як мені діяти у цій ситуації? Яку заяву подати до ВССУ? Чи про повернення квитанції чи зразу про повернення коштів?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #5 : 26 Грудня 2012, 21:56:37 »

Яку заяву подати до ВССУ?

Яку б не подавали -кошти і квитанцію не повернуть, бо там (на відмінність від ВАСУ) відмову у відкритті касаційного провадження вважають розглядом справи по суті.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #6 : 27 Грудня 2012, 00:24:16 »

Яку заяву подати до ВССУ?

Яку б не подавали -кошти і квитанцію не повернуть, бо там (на відмінність від ВАСУ) відмову у відкритті касаційного провадження вважають розглядом справи по суті.
Я трохи неправильно написала. Мені відмовили у прийнятті касаційної скарги, а не відмовили у відкритті провадження.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #7 : 27 Грудня 2012, 19:54:58 »

Я трохи неправильно написала. Мені відмовили у прийнятті касаційної скарги, а не відмовили у відкритті провадження.

Якщо оскаржувалася ухвала, яка не підлягає касаційному оскарженню, слід подати заяву про повернення СЗ через повернення скарги (п. 2 ч. 1 ст. 7 ЗУ "Про судовий збір").
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #8 : 29 Грудня 2012, 01:28:51 »

Цитата: Перо
Якщо оскаржувалася ухвала, яка не підлягає касаційному оскарженню, слід подати заяву про повернення СЗ через повернення скарги (п. 2 ч. 1 ст. 7 ЗУ "Про судовий збір").
Саме така мотивація повернення: не підлягає оскарженню. Але скаргу з додатками повернули без квитанції, зазначивши при цьому у супровідному листі, що повертають скаргу з усіма доданими до неї документами.
Як тепер довести, що там була квитанція (у скарзі в розділі "Додатки" зазначено: 1. Квитанція про сплату СЗ).
Може вони навмисно не повертають квитанцію, щоб не повертати кошти?
« Останнє редагування: 29 Грудня 2012, 01:31:36 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #9 : 03 Липня 2013, 03:18:12 »

Суд постановив ухвалу про повернення мені сплаченого судового збору та повернув оригінал квитанції. Як далі правильно діяти, надсилати ухвалу і оригінал до казначейства? Що туди вкладати ксерокопії цих документів чи оригінали?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Повернення коштів ВССУ
« Reply #10 : 05 Липня 2013, 10:01:57 »

Суд постановив ухвалу про повернення мені сплаченого судового збору та повернув оригінал квитанції. Як далі правильно діяти, надсилати ухвалу і оригінал до казначейства? Що туди вкладати ксерокопії цих документів чи оригінали?


Подається завірена копія ухвали суду і оригінал квитанції (зараз можлива і копія квитанції).
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6958.0


Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email