'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Апеляційне заперечення  (Прочитано 11237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #30 : 13 Лютого 2013, 13:32:19 »

Ще питання, чи потрібно  в кінці посилатися на статті законів з законами, як це робиться в позовній заяві?
Не обов'язково. Бажано послатися на ст. 308 ЦПК.
Цитувати
Юрій Васильович,, а дійсно, а основі яких документів складаються акти викон. роб. і чи є вони підтвердженням того, що послуги мені надавалися?
Взагалі складання Актів виконаних робіт за участі окремих споживачів законодавством не передбачене. Та у Вас же
Цитувати
окреме "графство"
. У Вас це передбачене рішенням ОМС. Що залишилось в рішенні АМКУ, після скасування його п.п. 2 - 6 , невідомо. Відомостей про результат розгляду касаційнлї скарги АМКУ нема.
Автор: focus:
Цитувати
Цитувати
Вінницьким міським судом винесено законне обґрунтоване рішення, оскільки ст. 625 ЦК України, на яку позивач посилається в позовній заяві в обґрунтування вимог про стягнення з відповідача інфляційних та 3-х відсотків річних не може бути застосована до даних зобов’язань, оскільки вони є не грошовими, а стосуються надання послуг за визначеними тарифами. 

а що? ви визнаєте що у вас є зобовязання?
 Можливо солідарне?. то тоді навіщо писати заперечення?
Слід зазначити, що оскільки суд першої інстанції встановив факт відсутності правовідносин,  стягнення з відповідача інфляційних та 3-х відсотків річних не може бути застосовано, бо таке стягнення не можливе окремо від стягнення боргу. Та навіть у разі якби суд вважав би за можливе стягнення боргу, то стягнення з відповідача інфляційних та 3-х відсотків річних не могло б  бути застосовано..... (дивіться про це в цитаті з о/п).
Автор: Alina:
Цитувати
Чи варто? якщо да,то з додаванням  на бумажному носії, чи достатньо  посилання на реєстр?
Апеляційного точно не варто. Друковане буде більш наочним. Роздрукувати можна прямо з реєстру.
« Останнє редагування: 13 Лютого 2013, 13:33:59 від Юрій Васильович »
Записаний

Alina

  • Гість
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #31 : 13 Лютого 2013, 13:39:01 »

Юрію Васильовичу!!!! ДЯКУЮ!!!!!!!

 focus!!!  ДЯКУЮ !!!!!!

Заперечення відноситься в апеляційний суд в канцелярію?
Два екземпляра заперечення? Позивачу не потрібно, як я зрозуміла з ЦПК
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #32 : 13 Лютого 2013, 16:34:20 »

В канцелярію.
Про всяк випадок можна зробити "резервний" примірник. Як позивач наполягатиме, вручите прямо в засіданні.
Записаний

Alina

  • Гість
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #34 : 14 Лютого 2013, 01:07:15 »

Юрій Васильович ДЯКУЮ, ДЯКУЮ і ще раз ВАМ ДЯКУЮ!!!!!

focus і ВАМ ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ!!!!

Завтра понесу в апеляційний суд,
 :) ;) :) ;)
Записаний

Alina

  • Гість
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #35 : 27 Лютого 2013, 22:04:00 »

Всім ВЕЛИКЕ дякую!!!
 focus Вам дякую, що давали слушні поради,  була готова до найгіршого, але пішло  в суді за моїм сценарієм.
Юрій Васильович, Вам велике дякую за допомогу.

Тепер чекаю, що скаже ВСУ, ЖЕК не зупинився і подає касацію.

Далі від мене нічого не залежить?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #36 : 28 Лютого 2013, 06:31:51 »

Цитувати
Відповідачі відмовилися від укладення договору про надання житлово- комунальних послуг, який був запропонований МКП «ЖЕК № 7», мотивуючи це тим, що він не відповідає типовому договору, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 529, направили на адресу позивача свою заяву про згоду укласти договір на інших, чим було запропоновано, умовах.

в мене навпаки написали, що я відмовиввя укласти типовий договір, хоча він не типовий, і в справі його немає.

Цитувати
Суду пояснила, що особливістю типового договору затвердженого рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 27 04.2009 року № 962 є те, що послуги надаються не по фіксованому тарифу, як це передбачає типовий договір затверджений постановою КМУ № 529, а за фактично надані послуги.

так само в мене. стягнули фактично борг "за фактично надані послуги"-в межах тарифу, хоча це не ті послуги що передбачені "запрпонованим типовим договором"

ще один козирь, не встановлювали власника квартири. тобто не встановили факт наявності правовідносин



Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #37 : 28 Лютого 2013, 20:47:51 »

Alina, прийміть мої вітання.
Цитувати
Тепер чекаю, що скаже ВСУ, ЖЕК не зупинився і подає касацію.
Далі від мене нічого не залежить?
Не ВСУ, а ВССУ. У разі відкриття касаційного провадження Вам з ВССУ повинні надіслати копію касаційної скарги і запропонувати надати заперечення.
Записаний

Alina

  • Гість
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #38 : 28 Лютого 2013, 21:16:21 »

Дякую за відповідь та виправленн!!
Сиджу переглядаю форум, так як постало питання а далі що...? Продовжувати не платити? звертатися до ЖЕКу за договором? Підскажіть як правильно поступити далі.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #39 : 29 Березня 2013, 22:41:25 »

Записаний

Alina

  • Гість
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #40 : 29 Березня 2013, 22:48:40 »

Дякую, але це не моє.
Але дуже дякую, що слідкуєте.
Записаний

Alina

  • Гість
Re: Апеляційне заперечення
« Reply #41 : 29 Березня 2013, 22:51:28 »

Але мені також цікаво,  закінчиться ця війна, оскільки юрист був один, але туп...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email