'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: тарифы в Киеве  (Прочитано 29184 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю
тарифы в Киеве
« : 03 Лютого 2013, 14:42:23 »

уважаемые киевляне! Кто может поделиться платежками или какими либо другими достоверными документами, подтвержающими стоимость жк услуг: электроэнергия, вода горячая\ xолодная,отопление и т.д. Если не жалко, например платежку. Адрес и фамилию можно в редакторе зарисовать.
 Дело в том, что пока наша общественность спит, депутаты местного совета проголосовали за повышение тарифов. Например, за воду мы теперь должны платить семь гривень. И это при том, что экономист предоставил расчет= з грн пятьдесят копеек, округлив его до 4 . Однако, его расчет был проигнорирован и установлена цена семь грн. Xочу поднять этот вопрос.
Буду очень признательна за помощь.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #1 : 03 Лютого 2013, 14:54:06 »

Тарифи на електроенергію (єдині для всієї України):
http://kyivenergo.ua/ua/for-consumers/sp-p/188-p-sp/2312-2009-04-10
Тарифи на теплову енергію у м. Києві (для юридичних осіб):
http://kyivenergo.ua/ua/for-consumers/sp-u-teplo/ust/187-u-sp-teplo/1192-2007-02-22
Щодо тарифів на житлово-комунальні послуги, то законно встановлених тарифів з 01.12.2006 р. у м. Києві не існує. Як не існує виконавців послуг ГВ/ХВ та ЦО. Ось перелік нормативно-правових актів на сайті КП ГІОЦ:
http://gioc-kmda.kiev.ua/main/law/tariff/
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #2 : 03 Лютого 2013, 15:10:33 »

C 2001 по 2006 гг., я снимала квартиру на м. Академ городок \Уборевича\. Oплачивала коммуналку сама. Тогда, стоимость услуг у нас, превышала стоимость в Киеве более чем в два с половиной раза. Потому и возник этот вопрос.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #3 : 04 Лютого 2013, 00:02:07 »

Стоимость коммунальных услуг не можно сравнивать абсолютными цифрами. В Киеве, относительно других городов, стоимость действительно меньше по ряду позиций. Например, тепловая энергия -фактически побочный продукт при производстве электроэнергии на ПАТ "Київенерго", что оборудовано когенерационной установкой. Кроме того, развиты сети и инфраструктура, что удешевляет услуги в перерасчете на 1 потребителя.
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #4 : 08 Лютого 2013, 16:08:34 »

Цим тижнем відвідував ГУ цінової політики при КМДА з приводу діючих тарифів, офіційну відповідь отриаю наступного тижня, але у розмові з юристом почув таку думку, що тарифи почали реєструвати у ГУ юстиціїї м.Києва з 2011 року, до цього їх не потрібно було реєструвати, оскільки КМДА тоді діяло як ОМС. На мою ссилку рішень трьох вищих інстанцій з цього приводу отримав відповідь, що по справі Хельвеса суд зробив відозву свого рішення на перегляд.
Ще одну інформацію отримав стосовно введення тарифів в будинках з ЖБК! ці тарифи будуть затверджуватися тільки самими загальними зборами членів ЖБК і ніхто не може на це вплинути, аби тільки тариф був не менше, ніж у постачальника.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #5 : 08 Лютого 2013, 22:49:06 »

по справі Хельвеса суд зробив відозву свого рішення на перегляд.


Справа знаходиться на новому розгляді:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4897.0.html
Але постанова ВСУ від 28.11.2011 р. № 21-246а11 є чинною.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/20014508
Ніякої "відозви" законом не передбачено.
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #6 : 13 Лютого 2013, 12:35:16 »

Я шокований, оскільки мені надана відповідь за підписом нач. управління цінової політики Яструбинського, де вказані тарифи, що введені розпорядженнями КМДА та не зареєстровані у ГУ Юстиції! Останній факт умисно не вказаний! Про що я наголошував, щоб вказали, правда тільки усно. Тільки згадується: "опубліковано - газета "Хрещатик", 2009.11.24 і т.ін.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #7 : 13 Лютого 2013, 20:33:54 »

Цитувати
Я шокований, оскільки мені надана відповідь за підписом нач. управління цінової політики Яструбинського

А Ви щось інше очікували?
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #8 : 14 Лютого 2013, 11:05:14 »

А Ви щось інше очікували?
Звичайно, очікував об'єктивності.
П.С. Вчора у судовому засіданні у позові ЖБК до мене про стягнення заборгованості за ЖКП суддя винесла ухвалу про залишення позову без розгляду за заявою ЖБК, оскільки я подав інший позов (не зустрічний, бо боявся, що його відхилять, як і мої чотири клопотання щодо повноважності представника у суді) проти ЖБК, в якому просив визнати загальні збори членів ЖБК недійсними, протоколи зборів сфальсифікованими, голову правління незаконним. Також паралельно готується заява про злочин до РУГУ щодо надання моїх персональних даних та членів моєї сім'ї третім особам, тобто колекторам. Зупинятися неможна!
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #9 : 28 Лютого 2013, 14:21:50 »

Виписавши усі п'ятнадцять наведених у відповіді ГУ з цінової політики розпорядженнь КМДА, надіслав запит до ГУ юстиції м.Києва на предмет їх реєстрації, отримав відповідь, що зареєстровано тільки №857 та 858 від 31.05.2011 р.
Записаний

Archer

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #10 : 09 Березня 2013, 23:54:56 »

Виписавши усі п'ятнадцять наведених у відповіді ГУ з цінової політики розпорядженнь КМДА, надіслав запит до ГУ юстиції м.Києва на предмет їх реєстрації, отримав відповідь, що зареєстровано тільки №857 та 858 від 31.05.2011 р.

Два питання - скільки часу це зайняло ? Чи можливо викласти скан відповіді ? Цікавитьь саме розпорядження 616 від 26.04.2011.
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #11 : 10 Березня 2013, 11:46:55 »

Спочатку мені відповідь надіслало ГУ з цінової політики при КМДА, але не вказало, які з наведених розпоряджень зареєстровані в ГУ юстиції м.Києва. Тому я всі вказані у відповіді розпорядження вніс у свій запит до ГУ юстиції. На сайті головного управління юстиції м.Києва є форма для запитів, роздруковуєте, заповнюєте, обираєте спосіб відповіді (поштою, електронною поштою чи особисто), ставите підпис, заносите у приймальню на Музейному провулку в Києві і чекаєте. Електронна відповідь (я обирав саме такий спосіб) надійшла через 5 днів, а через 30 днів надійшла ще й на домашню адресу листом вже з підписом відповідальної особи.
Стосовно відповіді: я запитував щодо реєстрації розпоряджень по моєму будинку, який утримується на балансі ЖБК, тому інформацію щодо вказаного Вами розпорядження №616 я не запитував. Текст відповіді викладу трохи згодом по технічним причинам.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: тарифы в Киеве
« Reply #12 : 10 Березня 2013, 15:04:52 »

(click to show/hide)
Записаний

Archer

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #13 : 11 Березня 2013, 10:29:32 »

Дякую. Зрозуміло.

Таким чином можливо тільки пробувати оспорювати по вказаним періодам, та з огляду на відсутність прибудинкового тарифу відповідного будинку.

А взагалі, крім постанов КМДА 1221 та 1222 де вперше з"явлється згадка про 20 число, чим регулююється двотарифна модель ?

Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю
Re: тарифы в Киеве
« Reply #14 : 02 Вересня 2013, 19:56:10 »

Для ОСМД та ЖБК у Києві на послуги з утримання прибудинкової території тепер немає тарифів, тепер "внески"!
http://kreschatic.kiev.ua/ua/4321/art/1376332799.html
и саме Розпорядження у ПДФ http://kievcity.gov.ua/done_img/f/%D0%A0%D0%9A%D0%9C%D0%94%D0%90-1227-19072013.pdf
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email