'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: укладання договорів з жбк  (Прочитано 32129 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Грицько

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: укладання договорів з жбк
« Reply #45 : 14 Квітня 2014, 15:58:55 »

ПКМУ № 955 передбачала повірку за рахунок виконавця послуг лише приладів обліку які є  власністю  підприємства:
Дякую, за увагу до мене і за докладну інформацію. На  момент встановлення лічильника я не перевіряв законодавчу базу, покладався на фірму-виконавця робіт, яка має ліцензію на свою діяльність, і посилалась на вищезгадану постанову в тому сенсі, шо я не платитиму за повірку. Узгодження з головою ОСББ, потім підписання договору на виконання проектних робіт та встановлення лічильника, монтаж приладу з підписанням акту здачі-прийомки виконаних робіт, потім злісна відмова тодішнього голови ввести, як було узгоджено письмовою заявою з його візою, прилад в експлуатацію, потім поневіряння із скаргами по держадміністраціях і, нарешті, опломбування та підписання акту про введення в експлуатацію. Я усвідомлював, що ще потрібні договори, але голова пропонував щось не те: договір про відносини власників приміщень з управителем, потім ще договір про співпрацю з управителем,- а я бачив, що це - не те. Юридичними питаннями я мусив зайнятися в 2011р., коли новий голова почав мене переслідувати. Я сам не юрист і не маю зайвих коштів на адвоката. Тепер я довів свою правоту, але питання обслуговування лічильника стоїть на порядку денному. Шановний Юрій Васильовичу! Дайте, будь-ласка, пораду як мені діяти оптимально, бо мені вже це дуже набридло. Я не маю спокою, протягом опалювального сезону нараховується борг, попри рішення суду. Звичайно, я тепер, заднім числом, зрозумів, що треба було всі спірні питання включити до позовних вимог. Чому я цього не зробив? Я гадав, що голова - чесна людина, яка ( так він казав ) дбає про права співвласників та законність моїх дій, що мені досить довести свою правоту. Я взагалі сподівався, що коли я проявлю таку активність як позов до суду, він піде на мирову угоду. Але насправді наш голова виявився зарозумілим та нахабним в своїй безкарності самодуром, діалог з яким неможливий. Зараз я подав заяву про поновлення виконавчого провадження та про притягнення його до кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення. А далі що? Сьогодні, як ніколи, важливо захистити свої права споживача ЖКП, щоб не платити за те, що не спожив, і не створювати грунт для пограбування недоброзовісними діячами ЖКХ всіх видів.

Прошу, порадьте, як закрити питання про повірку лічильника та про нарахування та оплату частки на опалення приміщень загального користування з виконавцем ЖКП, який їх не ініціює? Він не визнає себе  виконавцем ЖКП, а претензії до мене пред"являє. Які наслідки невирішення цих проблем?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: укладання договорів з жбк
« Reply #46 : 14 Квітня 2014, 16:04:55 »

А далі що?! 7 років ОСМД заперечує свої обов'язки як виконавця, а мені висуває свої претензії.


У Вас випадок, який є аналогічним випадку п. Захарченка:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6962.0.html
(ЖЕО відмовлено у позові про стягнення боргу з посиланням на ухилення від укладання договору)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email