'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Против сотрудников ЖКХ возбуждено у/д по ст.162 КК :P  (Прочитано 8350 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

 Против сотрудников ЖКХ возбуждено у/д по ст. 162 КК  :P  сотрудники ЖКХ незаконно отключили мою квартиру от электроэнергии, путем перерезания проводов. Никаких долгов нет. Никто никаких предупреждений не присылал.   Сотрудники РЭС подтвердили отсутствие задолженности и сообщили, что указаний отключить квартиру не было.  7 ноября2012,в 9 часов утра, пришли 2 сотрудника ЖКХ с целью отрезать мне свет. Зная, что намерения незаконные и я этого никогда не допущу, позвонили не ко мне, а к соседке. Сказали, что им нужен доступ к счетчику для проверки. Та их впустила в тамбур и ушла. Не известно, сколько бы мы сидели без света, если б я не решилась сгонять в ментовку.  ;D После заявления в милицию, прибежали те же герои и сообщили, что начальник ЖКХ распорядился немедленно подключить квартиру. Причину отключения не назвали, сказали, что это было распоряжение начальства ЖКХ.
   Истесстно Естественно, что никакой проверки не проведено , свидетели (соседи) и потерпевшие не допрошены. На основании объяснительной записки беспредельщиков, вынесено постановление об отказе в возб. у/д., которое было мной обжаловано в суд. Результат тут: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/29393970

 
Прохання дотримуватися Правил форуму
Цитувати
5. Наполегливо рекомендується при спілкуванні користуватися літературною державною мовою (або іноземними, в т.ч. російською). Тексти з дотриманням правил граматики більш зручні для сприйняття, позитивно характеризують автора.
6. Є неприпустимим використання жаргону, суржику, спотворення нормативної лексики
« Останнє редагування: 28 Лютого 2013, 19:13:58 від Юрій Васильович »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

7 ноября2012,в 9 часов утра, пришли 2 сотрудника ЖКХ с целью отрезать мне свет. Зная, что намерения незаконные и я этого никогда не допущу, позвонили не ко мне, а к соседке. Сказали, что им нужен доступ к счетчику для проверки. Та их впустила в тамбур и ушла.

А тамбур перед Вашою квартирою - у Вашій власності, чи тільки у володінні?
До речі, тільки зараз звернув увагу, що в ст.162 КК вказано не про власність на житло, а про "володіння".
А допоміжні приміщення будинку у чийому володінні?
Мабуть працівники ЖЕКу до "володіння" допоміжними приміщеннями будинку мають менше всього відношення?
Тоді можна починати кримінальне провадження проти любого працівника ЖЕКу, який без згоди тих, хто володіє допоміжними приміщеннями будинку проник до них?
Цитувати
Стаття 162. Порушення недоторканності житла

     1. Незаконне проникнення до  житла  чи  до  іншого володіння
особи

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page5

П.С.
Щось в мене реєстр вже 2 дні не відкривається, пише -
Цитувати
Перегляд сторінки недоступний
Сервер перевантажений запитами. Спробуйте зайти пізніше або поверніться на головну сторінку
« Останнє редагування: 28 Лютого 2013, 17:44:35 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/29393970
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Щось в мене реєстр вже 2 дні не відкривається, пише
Це не рідкість. Інколи виручає "Перехід на головну сторінку", потім пошук по "Реєстраційний  № рішення" , це останній набір цифр у адресі ( в даному випадку це 29393970 ).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Щось в мене реєстр вже 2 дні не відкривається, пише
Це не рідкість. Інколи виручає "Перехід на головну сторінку", потім пошук по "Реєстраційний  № рішення" , це останній набір цифр у адресі ( в даному випадку це 29393970 ).
Дякую!
Дійсно, Ваша порада допомогла.
А напряму, за посиланням, реєстр не працює і надалі.
Такого раніше ніколи в мене не було.
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

Цитувати
А тамбур перед Вашою квартирою - у Вашій власності, чи тільки у володінні?



Звичайно ,тільки у володінні. Це ж тамбур,  який за межами квартири. Тамбур на 2 квартири. Відгорожений від підїзду. Закривається на замок. У ньому ,ми зберігаємо цінні речі.

Цитувати
Тоді можна починати кримінальне провадження проти любого працівника ЖЕКу, який без згоди тих, хто володіє допоміжними приміщеннями будинку проник до них?


Так. І це правильно. Оскільки, я несу  відповідальність за порушення цілістності  пломби на лічильнику у електрощітку чи  псування електромережі. Чому я повинна платити захмарні штрафи за порушення пломби лічильника перед РЕС? А може працівник ЖКХ навмисно пошкодить пломбу, щоб мене Рес оштрафував? Я згодна тільки в одному, я не маю права не допустити працівників ЖКХ до системи ЦО, якщо це планова перевірка чи аварійна ситуація. Але це не означає, що вони мають право увійти в мою квартиру без мого відома. Теж саме і з електромережею.

А це ст.233 КПК КПК12   ПРОНИКНЕННЯ ДО ЖИТЛА
Стаття 233. Проникнення до житла чи іншого володіння особи
1. Ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якої метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті.
2. Під житлом особи розуміється будь-яке приміщення, яке знаходиться у постійному чи тимчасовому володінні особи, незалежно від його призначення і правового статусу, та пристосоване для постійного або тимчасового проживання в ньому фізичних осіб, а також всі складові частини такого приміщення. Не є житлом приміщення, спеціально призначені для утримання осіб, права яких обмежені за законом. Під іншим володінням особи розуміються транспортний засіб, земельна ділянка, гараж, інші будівлі чи приміщення побутового, службового, господарського, виробничого та іншого призначення тощо, які знаходяться у володінні особи.
3. Слідчий, прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов’язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов’язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді. Слідчий суддя розглядає таке клопотання згідно з вимогами статті 234 цього Кодексу, перевіряючи, крім іншого, чи дійсно були наявні підстави для проникнення до житла чи іншого володіння особи без ухвали слідчого судді. Якщо прокурор відмовиться погодити клопотання слідчого про обшук або слідчий суддя відмовить у задоволенні клопотання про обшук, встановлені внаслідок такого обшуку докази є недопустимими, а отримана інформація підлягає знищенню в порядку, передбаченому статтею 255 цього Кодексу.

Редагування: Виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 07 Березня 2013, 18:18:25 від Юрій Васильович »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Прочитайте эту тему обязательно http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6702.msg30547.html#msg30547
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
А тамбур перед Вашою квартирою - у Вашій власності, чи тільки у володінні?
Звичайно ,тільки у володінні. Це ж тамбур,  який за межами квартири. Тамбур на 2 квартири. Відгорожений від підїзду. Закривається на замок. У ньому ,ми зберігаємо цінні речі.
Цитувати
Тоді можна починати кримінальне провадження проти любого працівника ЖЕКу, який без згоди тих, хто володіє допоміжними приміщеннями будинку проник до них?
Так. І це правильно. Оскільки, я несу  відповідальність за порушення цілістності  пломби на лічильнику у електрощітку чи  псування електромережі. Чому я повинна платити захмарні штрафи за порушення пломби лічильника перед РЕС? А може працівник ЖКХ навмисно пошкодить пломбу, щоб мене Рес оштрафував? Я згодна тільки в одному, я не маю права не допустити працівників ЖКХ до системи ЦО, якщо це планова перевірка чи аварійна ситуація. Але це не означає, що вони мають право увійти в мою квартиру без мого відома. Теж саме і з електромережею.
Ви ж самі кажете, що тамбур - не є Вашою квартирою, а лише є у Вашому володінні.
Тобто підвід електроенергії до лічильника Вашої квартири здіснюється за межами Вашої квартири.
Мені здаєтся, що в даному випадку Ви не повинні нести відповідальність за пошкодження пломб на електролічильниках.
Просто в мене виникло питання, що в зв"язку з тим, що всі допоміжні приміщення будинку являються спільною сумісною власністю власників квартир(а отже вони всі ними володіють сумісно) то виходить, що працівники ЖЕКу та Київєнерго взагалі не мають права без дозволу мешканців, які володіють допоміжними приміщенями будинку, входити до будинку, і навіть заходити в його під"їзд.
А як же Київенерго наприклад буде звіряти покази лічильників, а ЖЕК буде звіряти покази будинкового лічильника води, та тепла(якщо вони є), і як прибиральники ЖЕКу будуть прибирати сходи в під"їзді?
« Останнє редагування: 01 Березня 2013, 13:56:40 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Просто в мене виникло питання, що в зв"язку з тим, що всі допоміжні приміщення будинку являються спільною сумісною власністю власників квартир(а отже вони всі ними володіють сумісно) то виходить, що працівники ЖЕКу та Київєнерго взагалі не мають права без дозволу мешканців, які володіють допоміжними приміщенями будинку, входити до будинку, і навіть заходити в його під"їзд.
Не чудіть.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Mariasha, а тамбур було зроблено під час будівництва по проекту, чи вже потім добудовано мешканцями?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

сотрудники ЖКХ незаконно отключили мою квартиру от электроэнергии, путем перерезания проводов.

Тут скорее самоуправство (ст. 356 КК).
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

У цій темі  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6702.msg30547.html#msg30547 вже обговорювалась така ситуація. І ЖЕКа мотивував це тим, що комунікації, в т.ч. і Київенерго, які знаходяться в будинку перебувають на балансі ЖЕКи, тому вони цим користуються.
Тому найкраще писати заяву в міліцію про те, що крадії намагалися вкрасти лічильники, але тільки встигли переірзати проводи. Не виключено, що крадіжками лічильників займаються особи, що працюють в ЖЕКу  ;D ;D ;D ;D ;D
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю


Просто в мене виникло питання, що в зв"язку з тим, що всі допоміжні приміщення будинку являються спільною сумісною власністю власників квартир(а отже вони всі ними володіють сумісно) то виходить, що працівники ЖЕКу та Київєнерго взагалі не мають права без дозволу мешканців, які володіють допоміжними приміщенями будинку, входити до будинку, і навіть заходити в його під"їзд.

А я считаю так: жильцы это заказчики услуг, а ЖКX исполнители. В квартплату, вxодит уборка и ремонт ВСЕГО подъездА. Своей оплатой мы даем согласие заxодить и убирать. Oднако, ЖКx убирает территорию только до тамбуров. Здесь, они признают наши помещения, как владения и почему то не предлагают помыть полы в тамбураx . Ремонты мы производим за свои деньги. Туt ЖКx тоже не спешит, за счет квартплат отремонтировать ВЕСЬ подъезд, а не только до помещений во владении. А вот, как проникнуть в наше владение для незаконного отрезания света так здесь у ниx появляются неограниченные права.

А як же Київенерго наприклад буде звіряти покази лічильників,

Как всегда: позвонили= мы открыли и в нашем присутствии проверяйте, что xотите.

а ЖЕК буде звіряти покази будинкового лічильника води, та тепла(якщо вони є),
Они есть, только не в нашиx помещенияx, а в подвале. Проверяются \точнее снимаются показания/ раз в месяц, комисcионно, в присутствии активистов, сантеxников и теплотеxника.

Редагування: Виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 06 Березня 2013, 21:36:30 від Юрій Васильович »
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

Mariasha, а тамбур було зроблено під час будівництва по проекту, чи вже потім добудовано мешканцями?

Тамбуры мы даже не достраивали. Просто, отгородили от лестничной клетки и лифта.

сотрудники ЖКХ незаконно отключили мою квартиру от электроэнергии, путем перерезания проводов.

Тут скорее самоуправство (ст. 356 КК).

да. я на этом и  настаивала в суде: "Усі спори вирішуються виключно через суд. Самоуправство передбачено ст. 356 КК. Працівники ЖКГ не скористались цим правом, а використали перевагу свого  становища. Вони заздалегідь обміркували свої дії. Розуміючи, що намір незаконний і господарі квартири не дозволять вчинити пошкодження електромережі, скористались довірою сусідів з кв. №  , які надали їм, як представникам влади, доступ до щітку..."
   


« Останнє редагування: 06 Березня 2013, 01:02:10 від Mariasha »
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

У цій темі  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6702.msg30547.html#msg30547 вже обговорювалась така ситуація. І ЖЕКа мотивував це тим, що комунікації, в т.ч. і Київенерго, які знаходяться в будинку перебувають на балансі ЖЕКи, тому вони цим користуються.
Тому найкраще писати заяву в міліцію про те, що крадії намагалися вкрасти лічильники, але тільки встигли переірзати проводи. Не виключено, що крадіжками лічильників займаються особи, що працюють в ЖЕКу  ;D ;D ;D ;D ;D


Не вижу смысла "городить огород". Тем более, придумывать историю про воров, которые пытались украсть счетчики.  Ну, отпишет милиция привыкшая "работать в поте лица", что установить личности воров не представилось возможным, в связи с чем, благополучно закроет уголовное дело и что? Я не люблю ничего извращать. Что есть то есть. Преступники известны, свидетели есть, мотив мне ясен и самое главное= я права. Что еще надо для наказания беспредельщиков?

« Останнє редагування: 06 Березня 2013, 01:19:08 від Mariasha »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email