'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скасування судового наказу (Дописувачка Наталія)  (Прочитано 14174 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Все, заяву сьогодні віднесла. Мені аж самій цікаво - Луценко чи ні. У мене питання... Я сьогодні, при регістрації заяви...,мабудь, один екземпляр їм не додала. ТОбто, у мене з собою було 2 екземпляри заяви з додатками. Дівчина в канцелярії на одному екземплярі поставила відмітку і я його забрала собі. У неї залишився один екземпляр.....А я думаю, хіба не два повинні в неї залишатися? Судді і стягувачеві...чи стягувач просто потім приходить знайомитися з мтеріалами справи....От сиджу і думаю, може їм ще екземпляр донести? Так можна, не знаєте?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Їм не треба. Я у свій час подавала в одному екземплярі. Це як заперечення до позову, їх у кількості сторін по справі не вимагають.
Будьте уважні: нас не повідомили належним чином про дату і час судового засідання по розгляду заяви про скасування СН. Окрім того, навіть, потім, скасувавши, не повідомили, про те, що СН скасовано і не надіслали ухвалу про скасування. При цьому в ухвалі написали, що відповідачі у СЗ не з'явилися, хоча були повідомлені належним чином  ;D Але тоді тим паче мали ухвалу надіслати.

Ми про це дізналися лише тому, що одержали від ЖЕКи цивільний позов про стягнення, що означало, що СН скасовано.
Так що періодично телефонуйте до канцелярії і дізнавайтеся, коли у вас призначене засідання. Через тиждень вже мають дату призначити. Так що телефонуйте 7 березня.

Успіхів!!!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Nimfa:
Цитувати
Їм не треба. Я у свій час подавала в одному екземплярі. Це як заперечення до позову, їх у кількості сторін по справі не вимагають.
Це не так. Копія заяви з копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві передбачена ч. 4 ст. 105 ЦПК У:
Цитувати
4. Заява підписується  боржником  або  його  представником  і подається  з  її  копією  та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
Наталія, можете отримати ухвалу "про залишення заяви без руху" і 5 днів на виправлення недоліків. Тоді потрібно  буде подавати заяву про усунення недоліків та додавати з нею раніш недодане.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Автор: Nimfa:
Цитувати
Їм не треба. Я у свій час подавала в одному екземплярі. Це як заперечення до позову, їх у кількості сторін по справі не вимагають.
Це не так. Копія заяви з копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві передбачена ч. 4 ст. 105 ЦПК У:
Я подавала в 1 екз і ніяких ухвал про залишення без руху не було.
Я прирівнюю таку заяву до заперечень, хоча ... . У будь-якому випадку дійсно буде 5 днів на виправлення недоліків.
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Дякую, що не байдужі :) Я сьогодні, ще до відкриття суду була вже в канцелярії - сама перша. Вчорашня дівчина прийняти копію заяви відмовилася - сказала, що не знє куди її підкрипити. Я заперечила, що наврядчи з вчорашніх 4 годин ( коли я віддавала заяву) і по сьогоденний ранок з моєю заявою взагалі щось робилось  - просто додайте копію для відповідача. Чи я можу заяву написать, що донесла копію. Вона не погодилася і сказала чекати ухвали про те, що не всі документи долучені  до справи. Як мені потім пояснила знайома суддя з цивільного праву - просто не захотіла робити зайві рухи....І порадила відправити все це до суду поштою. Що я і зробила, додавши туди заяву, що прошу долучити копію для стягувача. Якось так.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Як мені потім пояснила знайома суддя з цивільного праву - просто не захотіла робити зайві рухи....
100% , що так.
Записаний

Lana

  • Гість

                                   ТЕКСТ ПОВІДОМЛЕННЯ ВИДАЛЕНО

Зауваження: Не слід засмічувати різні теми форуму ( це вже третя ) одним і  тим же повідомленням.
Тим паче, що поставлене питання не стосується питання, яке обговорюється в темі.
Поставити своє питання Ви маєте можливість створивши свою тему у розділах "Запитання", "Запитання по судовому розгляду", "Запитання по ЖКП".
« Останнє редагування: 21 Березня 2013, 17:34:27 від Юрій Васильович »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Наталя, у вас щось рухається? На кого з суддів розподілено заяву про скасування СН?
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Доброго дня. Знову звертаюся  по допомогу у нелегкій боротьбі з кровожерливим ЖЕКом ;D 1 квітня 2013 року суд виніс рішення в мою користь щодо скасування судового наказу. Здавалося б, все, можна і відпочити.  Тим більше, що після мене, наш ЖЕК позивався ще до 4 мешканців нашого будинку ( це тільки те, що мені відомо). І всі справи були виграні мешканцями. Мабудь у ЖЕКа дуже скрутне становище, тому що все меньше і меньше мешканців нашого будинку оплачують грабіжницькі рахунки, які виставляє ЖЕК і він в котре позивається до мешканців. Знову прийшла моя черга :P Вчора отримала позовну заяву і рішення суду цю заяву прийняти та провести вже перше засідання. Засідання було 12 червня, а листа я отримала 13. Суть позовної заяви таж сама - стягнути заборгованість в розмірі.....Документи майже ті ж самі, але чомусь не долучений наш з ЖЕКом договір. Він хоч і втратив чинності, але він є. Мабудь, ЖЕК вважае, що і без цієї "дрібнички" зі мною впорається....
Підкажіть будь ласка, які мої дії в цьому випадку? Адже, це все позовна заява, і так розумію, справа більш серьозна ніж скасування? Чи я себе просто накручую....
Подивилась на сайті Оболонського суду - нашу справу перенесли на 4 липня. Можливо, позивач теж не був у суді. В позовній заяві відсутнє доручення на те, щоб був представник у суді ( при справі про скасувння в суд приходив представник ЖЕКу і його доручення було в додатках до справи). Невже цього разу сам керівник ЖЕК, від чього імені подана позовна заява прийде в суд? Чи представник може приносити доручення на слухання з собою?
Підкажіть будь ласка, які мої дії? З чого починати? Знову брати справку на пошті, про те, що листа отримала пізно і не могла бути присутньою на судовому засіданні. А далі? Буду дуже вдячна за будь яку допомогу :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Потрібно відвідати суд і ознайомитися з матеріалами спраави, зробити копії ( або фото). Якщо лист з суду був з повідомленням про вручення, то зачекайте декілька днів ( час ще є) - хай повідомлення повернеться у суд, щоб і його зафотографувати . Якщо без, то візьміть довідку з пошти.
Далі потрібно скласти і подати заперечення на позовну заяву. Можливо потрібно скласти та подати клопотання про витребування доказів від позивача, чи долучення доказів від Вас.
Представник може принести довіреність в судове засідання.

Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Дякую за відповідь. А навіщо йти до суду? Окрім описанного в позовній заяві може бути ще дещо, що позивач представив в суді, але мені цього не надіслали?
Перший мій крок - справка з пошти.
Потім подач заперечення. Я можу викласти в ній все те, що було в заяві про скасування судового наказу? У мене там було багато доказів того, що ЖЕК не обгрунтовано нараховує тарифи.
Клопотання подається окремо від заперечення?
Ятут насайті вже почитала  про подібні справи....Може мені потрібно подати зустрічний позов про перерахунок платежів з боку ЖЕКа? Як ввжаєте?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
А навіщо йти до суду? Окрім описанного в позовній заяві може бути ще дещо, що позивач представив в суді, але мені цього не надіслали?
І таке може бути.
Цитувати
Я можу викласти в ній все те, що було в заяві про скасування судового наказу? У мене там було багато доказів того, що ЖЕК не обгрунтовано нараховує тарифи.
Можете.
Цитувати
Клопотання подається окремо від заперечення?
Це окремий документ. Подати можна як окремо так і як додаток до заперечення. Але в будь-якому разі потрібно в судовому засіданні заявити про наявність клопотань і озвучити їх ( інакше суд може їх "непомітити").
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Дуже дякую, що не залишаєте сам на сам з проблемою! Довідку з пошти взяла. В суді була - на попереднє слухання позивч теж не з"явився ( так сильно хочуть стягнути борг:). Юрій Васильович, а клопотання подається разом з запереченням до суду? Чи приноситься з собою на засідання? І ще таке питання - скільки днів дається для подання заперечення?  В ухвалі про відкриття справи написано, що до судового процесу сторони повинні подати всі докази, заперечення і клопотання....Але, якщо я не була на судовому засіданні, і, взагалі, не знала, що на мене подано позив, то які сроки подання заперечення в такому випадку?  Заперечення треба подавати так само, як заяву про скасування - до суду в канцелярію? Їм в двух примірниках і собі залишити один.
 Вибачте, що засипала питаннями...але захищатися буду сам і дуже потребую допомоги.
У мене ще таке питання: в моєму випадку існує строк позивної давності? Ось, дивіться, ЖЕК при видачі судового наказу надавав таблицю заборгованості ще й за 2009 рік. Справу я виграла 1 квітня 2013....В цій позовній заяві в таблиці по розрахунку боргу відлік починається з 2010 року...але сумма боргу таж сама! Розумієте? Якщо відкинути три місяці 2009 року, то сумма повинна бути іншою. Я вважаю, що її навмисно ніхто не перераховува, сподіваючись, що в таку глибоку математику суддя не порине...Але я рахувати вмію:) Тож, скажіть, борг за 2009 рік по квітень включно вже можна не рахувати? І якими нормативними актами це обгрунтовується?
Дуже буду вдячна за відповіді:)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Подати заперечення та клопотання можно як в засіданні, так і через канцелярію, останній варіант краще.
 По строкам подання - Ви ще не пропустили.
По позовній давності - рахуйте 3 роки назад від дати подання заяви на СН. Маніпулювання з сумою боргу можливе. Є такий "фокус" у ЖЕКів коли кількість місяців в розрахунку боргу відповідає періоду за який позовна давність ще не наступила, але в першому "заліковому" місяці вказується не розмір платежу за цей місяць, а сума боргу за цей і за попередні місяці.
Для отримання конкретних порад потрібно викласти документи по справі та заяву на видачу СН ( Ви її не викладали).
« Останнє редагування: 19 Червня 2013, 11:42:30 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email