'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скасування судового наказу (Дописувачка Наталія)  (Прочитано 14175 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Доброї ночі. Приймайте новачка - маю, як і більшість в цій темі Судовий наказ про стягнення боргу на користь свого Жеку і вже пишу скасування. Вже передивилася дуже багато інформації, і натрапила на такий зразок Заяви про скасування - http://www.slideshare.net/RuslanKonev/ss-7670483  У тексті автор наполягає на тому, що сума боргу нараховна за межами трирічного строку позовної давності...Поясніть, будь ласка, невже це так?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

У тексті автор наполягає на тому, що сума боргу нараховна за межами трирічного строку позовної давності...Поясніть, будь ласка, невже це так?

Ну якщо у наведеному прикладі йдеться про наказ від 17.02.2011 р., яким "борг" стягнуто з 2006 р., то все що виходить за межі 3-річного строку до дати подання заяви про видачу судового наказу є спірним періодом. Сам факт наявності спору є підставою для скасування судового наказу або навіть відмови у його видачі.

Р. S. З наведеного за лінком тексту неможливо встановити дату заяви про видачу судового наказу. Якщо така заява, наприклад, подана 01.02.2011 р., то між 2006 р. (з якого стягнуто "борг") і 01.02.2008 р. є спірний період. Крім того, у наведеному тексті помилки щодо дати отримання самого наказу (вказано, що він отриманий у січні 2011 р.).
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Зрозуміло. Дякую. Мабудь, не буду лізти туди, де не перевірена інформація.  Відстоювати свої права в суді буду сама, то не хочу вскочити в гречку, бо в предметі мягко кажучи - плаваю :) Підкажіть ще будь ласка от що. Я отримала наказ про стягнення ось такого вигляду . - фото 1. Також у конверті була сама заява про видачу судового наказу, а також Ухвала - фото 2. Я вєе і так, і так її читаю - це ухвала про прийняття заяви про  скасування до наказу? Так я її ще не подавала, навіть не дописала ще....Що це? І як я можу це використати в суді?
І  ще одне питання про Доручення.  Мій жек в особі Генерального директору  видав доручення ; представникам, які будут боротися зі мною в суді:) Але самого Генерального директора вже немає. Його звільнено. Можу я якось використати це для того, щоб відвести представникив? Якось признати доручення не дійсним?  На просторах інету зустріла посилання на те, що можна вимагати необхідність підтвердження повноважень особи, яка підписує таку довіреність.  Але якими статтями це регулюється ніде не знайшла.
Буду дуже вдячна за допомогу - останній день подачі заяви про скасування у четвер - тож не залиштеся байдужими, допоможіть хто чим може:)
« Останнє редагування: 26 Лютого 2013, 14:53:29 від Наталія »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
це ухвала про прийняття заяви про  скасування до наказу?
Ні. То Ухвала про прийняття до розгляду заяви "Про видачу Судового наказу".
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Там же написано: При вирішенні питання про прийняття заяви про скасування судового наказу були проведені наступні дії....
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Там же написано: При вирішенні питання про прийняття заяви про скасування судового наказу були проведені наступні дії....
То результат неуважності та поспіху.
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

А ми не можемо з цього результату неуважності витягти щось корисне для себе ;) А щодо доручення - там нема за що зципитись?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Наталя, якщо я правильно зрозуміла, то у вас будинок №13а. Якщо так, то у вас є маса підстав для скасування.
1) по вашому будинку є проблеми з нарахуванням плати за ЦО, де розбиралася житлово-комунальна інспекція, і ЖЕКа мав за результатами перевірки зробити перерахунок за 2009-2010 рр, тобто частина періоду входить у період стягнення. Додайте ці документи. Знайдіть вашого голову ініціативної групи, у нього має все бути. Подивіться, чи є у ваших квитанціях перерахунок за ЦО, що мав бути за результатами перевірки державної житлово-комунальної інспекції.
2) Оболонська прокуратура розслідує кримінальну справу з приводу використання прибудинкової території під автостоянку. Виявилося, що ця територія не перебуває у землекористуванні вашого ТОВ, а передана ОМС в довогострокову оренду іншій юрособі. Не виключено, що утримання цієї території здійснювалося з ваших кишень, а може й досі здійснюється.
3) наскільки мені відомо, у вашому будинку нараховують плату за воду за нормативами, а не за показниками лічильника
4) використайте обставини, за яких  у вас змінився директор ТОВ, це ж були порушення при нарахуванні вартості послуг (ЦО, прибудинкова і т.д.).
Пошукайте на сайті оболонської прокуратури повідомлення про кримінальну справу проти директора вашого ТОВ. Зазначте, що вам нараховують за утримання прибудинкової яка вам не належить, а належить іншій юрособі, назву юрособи візьміть з повідомлення про кримінальну справу.
5) зазначте, що застосовано нечинні тарифи.
Поки буде призначене засідання щодо скасування СН, добудете додаткові докази по прибудинковій та опаленню
 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А ми не можемо з цього результату неуважності витягти щось корисне для себе ;) А щодо доручення - там нема за що зципитись?
Ні.
Скористайтесь порадами від Nimfa.
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Дякую, дякую. Так, це наш проблемний будинок по Тимошенко 13а. Мені зараз допомогає дехто з нашої ініціативної групи, і деякі документи, в тому числі і ті, що Ви перерахвали я вже долучила до заяви про скасування.  Але мені б хотілося б підготувати все більш детально і додати ще більше доказів. У 2011 році подібна справа вже розглядалася у нашому суді ( тоді наказ про стягнення отримала моя сусідка), але суддя Луценко відхилив її заяву і довелося йти на апеляцію. Зараз я хочу довести ще й те, що документи, а також все, що повязне з тим, як цей суддя розглядає справи э грубим порушенням законодавства. Також, я хочу просити суд використати автоматизовану систему розподіла справ суддів, яка можливо і повинна діяти, але ісходячи з того, что у 2011 році один і той самий суддя видавав наказ про стягнення боргу, і він же розглядав заяву про скасувння свого ж наказу - що є грубим порушенням. Доречі, Ви не знаєте, як це правильно і обгрунтовано зробити?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Для скасування СН багато писати не треба. Навіщо ви будете розкривати їм свої карти завчасно.
Вам ваші козирі знадобляться на майбутнє, якщо вони позов подадуть після скасування СН.

Щодо скасування. Розглядати заяву про скасування скоріш за все буде інший суддя.
В усякому разі у моєму будинку так було вже тричі. Видавав наказ один суддя, а скасовував інший.

У моєму скасуванні спрацювало 2 пункти: 1) порушення при нарахуваннях за ЦО; 2) невідповідність договору Типовому, тобто неукладеність договору у змісті ст.638 ЦК. Хоча саме Луценко ігнорує цю статтю. Але ще раз наголошую, що скасовувати скоріш за все буде не Луценко.
Заява про скасування попаде в систему автоматизованого документобігу, тому ймовірність попадання знов до Луценка дуже мала 0,05 з 1.

Мені здається, що у вас лише порушення за ЦО вже є підставою для скасування.


Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Але ще раз наголошую, що скасовувати скоріш за все буде не Луценко.
Заява про скасування попаде в систему автоматизованого документобігу, тому ймовірність попадання знов до Луценка дуже мала 0,05 з 1.

Мені здається, що у вас лише порушення за ЦО вже є підставою для скасування.
Будемо сподіватися, що дійсно не Луценко. У мене там не лише порушення за ЦО. Там цілий букет :-[ Наприклад, не відповідність цифр у їх таблиці, що вони нараховували мені заборгованність, та тих цифр, що стоять у платіжних квитанціях. Просто суду вони показують, що, наприклад, в січні я повинна сплатити 800 грн., а прислана платіжка свідчить,  що 1125!!! І таких епізодів ще декілька. Правда є одна обставина - у мене з ними договір від 2004 року.  Працюємо зараз над цією "проблемкою":)

Редагування: Виправлено описки, що заважали вірному сприйняттю написаного.
« Останнє редагування: 27 Лютого 2013, 14:11:40 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Як виявиться, що знов Луценко, подасте клопотання про відвід.
Записаний

Наталія

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
    • Перегляд профілю

Дякую. Я теж так думала. Але, сподіваюсь, що до цього не дійде.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Ну от три пункти:
1) опалення;
2) невідповідність цифр у розрахунку квитанціям
3) нечинність договору, т.я усі договори, укладені до появи ЗУ Про ЖКП втратили чинність.
Цього досить для скасування з головою.
Щодо Луценка, то йому і 100 порушень не є підставою для скасування, що підтвердив досвід вашої сусідки, якій після Луценка скасовував СН АСК.

Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email