'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оплата боргу та подальші шанси в суді  (Прочитано 3996 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Доброго дня
Я вже більше року не плачу за утримання прибудинкових територій так як не можу укласти договір з ТОВ "Перший український експертний центр"
На мене було подано судовий наказ, який з допомогою форуму вдалося відмінити

Але вийшло так, що мій батько, наляканий жахами жеківців, оплатив "борг" за утримання територій та місячний платіж за утримання  - тобто в квитвнції є напис: "борг - хххх грн та плата за утримання - yyy грн"...тобто платником був не я - якщо це може якось допомогти.

Що можна вдіяти в такому разі - чи можна подати в суд на те, що це сплата за опалення, а ніяк не за утримання територій?
Чи не виходить, що я акцептував надання послуги хоча у мене немає і договору?

Порадьте, що краще робити в такому випадку?
Наскільки в мене зменшились шанси в суді довести, що я не замовляв послуги, а тим більше вони не надаються?

Дякую
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Оплата боргу та подальші шанси в суді
« Reply #1 : 30 Жовтня 2013, 21:50:45 »

Хіба що спробувати звернутися до отримувача коштів із заявою про повернення коштів, як помилково сплачених чи їхнього заліку за іншу послугу. А потім заяву використати в суді, заперечуючи, що борг був сплачений саме за утримання прибудинкової території. Щодо шансів в суді -незрозуміло про які позовні вимоги чи заперечення на них йдеться, тобто незрозумілий предмет доказування.
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Оплата боргу та подальші шанси в суді
« Reply #2 : 30 Жовтня 2013, 22:13:23 »

А це ідея - наскільки я розумію заява складається у вільній формі і додається оригінал платіжного документу - правильно?

Щодо суду я мав на увазі кривосуддя суддів, коли вони визнають договір непотрібним, адже споживач заплативши за "послуги" визнав їх отримання - а в моєму випадку ясно написано "за утримання будинку та прибудинкових територій"

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Оплата боргу та подальші шанси в суді
« Reply #3 : 30 Жовтня 2013, 22:21:52 »

Не оригінал. Копію.
Бо як втратите оригінал, можете потім мати проблеми з доказами по оплаті.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Оплата боргу та подальші шанси в суді
« Reply #4 : 30 Жовтня 2013, 22:27:53 »

Цитувати
Хіба що спробувати звернутися до отримувача коштів із заявою про повернення коштів, як помилково сплачених чи їхнього заліку за іншу послугу. А потім заяву використати в суді, заперечуючи, що борг був сплачений саме за утримання прибудинкової території. Щодо шансів в суді -незрозуміло про які позовні вимоги чи заперечення на них йдеться, тобто незрозумілий предмет доказування.
Хочу поділитися своїм досвідом. За утримання будинку сплачую стільки на скільки вважаю вони виконують свою роботу. Спочатку це мені погано вдавалося ,бо В ГІОЦ кошти, які я платив за інші послуги ,розчеплювали і на утримання будинку. Таким чином мені нараховували борг. за опалення ,газ і т. ін., бо з цих кошті забирали частину. Я зв язався з ГІОЦ і сказав, що , якщо вони так продовжуватиме, я перестану платити на їх рахунок і вони позбудуться своїх %. Зараз я роздрукував окремо всі послуги та сплачую їх окремими квитанціями . Якщо Ви киянин і оплата відбулася в ці дні ,то дзвоніть в ГІОЦ і просіть дівчат перекинути ці кошти на опалення чи газ.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Оплата боргу та подальші шанси в суді
« Reply #5 : 02 Листопада 2013, 12:10:12 »

Рахунки КП ГІОЦ взагалі не підлягають оплаті, що визнано в судовому порядку по цивільній справі:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4931.0.html
бо ця установа взагалі не є учасником житлово-комунальних правовідносин. Діяльність КП ГІОЦ регламентована не нормативно-правовими актами, а актами індивідуальної дії, виданими КМДА (тобто не стосується споживачів і жодним чином не зобов'язує їх до правовідносин з КП ГІОЦ), що також встановлено в судовому порядку по адміністративних справах. Відсильні гілки є за лінком:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7048.0.html
Сплачувати за ЖКП слід за укладеними договорами виконавцю, або (зі відсутності договору) -за квитанціями, в яких є можливість самостійно вирішувати призначення платежу і його вартість:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6574.0.html
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Оплата боргу та подальші шанси в суді
« Reply #6 : 02 Листопада 2013, 16:52:09 »


Цитувати
Рахунки КП ГІОЦ взагалі не підлягають оплаті, що визнано в судовому порядку по цивільній справі:
Шановний Перо, дякую за відповідь. З діяльністю КП ГІОЦ я знайомий, а також знайомий з його відомим юристом, бо в моїй справі він захищав незаконні дії та  інтереси цього " славнозвісного" підприємства. Справа в тому, що на даний час мені не до ГІОЦ, тим більше,що вони погодилися з моєю вимогою і перестали на свій розсуд розчеплювати мої платежі. Війну з ЖЕКом я продовжую в іншому напрямку , так що - далі буде.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Оплата боргу та подальші шанси в суді
« Reply #7 : 15 Січня 2014, 16:49:05 »

Що можна вдіяти в такому разі - чи можна подати в суд на те, що це сплата за опалення, а ніяк не за утримання територій?
Проблема в тому, що кошти за опалення і прибудинкову територію йдуть виключно на рахунок ЖЕКи скопом. Якщо ви уважно придивитеся до платіжки ГІОЦа, то у вас після оплати залишається її ліва сторона, де розписано окремо суму за утримання і суму за ЦО. А в ПОЦ іде права сторона, де ці кошти не розділено, а записано загальною сумою. Тому уся сума все одно йде в ЖЕК, Звичайно з цієї суми ПОЦ перераховує до Київенерго, але скоріш за все ту суму, яка прописана в договорі між ЖЕКою і ПОЦем або ту суму, що випливає з табуляграм або актів звірки.
П.С. а що, ПУЕЦ вже позов подав чи продовжує залякувати?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email