'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скарга по КПК на КП Експрес про стягнення боргу за послуги з утримання будинків  (Прочитано 8910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр Григорович

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 121
  • City: Дніпро
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовження теми стосунків з Експресом.
Після неотримання відповідей на мої запити від керівництва Експресу і міського управління ЖКГ про нібито виконувані по будинках роботах та послуги я вирішив 17.03.2014 року  подати до прокуратури заяву про злочин по чотирьох статтях ККУ – 182,  219, 366, 367.
Але реакція прокуратури мені не сподобалась.  Реєстрація заяви затягувалась. Слідчий  Райвідділку міліції по боротьбі з економічними злочинами тільки через два тижня мене допитав, і то якось дивно: його цікавили лише питання про перелік виконаних  робіт  самими мешканцями по будинку  на Тельмана,2. Інші питання по моїй заяві поки що не розглядалися. На мій запит – чому? Мені відповіли – не все зразу, пізніше ?!?!  Після  чергової розмови з прокурором  03.04.14  він повідомив, що нарешті  через  два тижня  після подачі заяви, після того допиту слідчим, внесли моє звернення до Єдиного реєстру досудового розслідування (мабуть чекали  поки  розпочнеться війна з Росією?), і порадив мені тепер «давити» на слідчого.  Як на мене, то по двох темах моєї заяви, тобто в питанні про залиття моєї квартири  та в питанні недоторканності приватного життя я мав би отримати статус потерпілого з випливаючими наслідками, чи я помиляюсь?  Порадьте,  як мені  поступити, яким чином «давити», за словами прокурора,  на слідчого?
Записаний

Олександр Григорович

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 121
  • City: Дніпро
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні отримав такий  «ВИТЯГ».
Тільки він мені не зрозумілий.
 Заявник не я. Матеріалів правоохоронних та контролюючих органів я не надавав, правова кваліфікація незрозуміла – ст.358? Хоча я вказував у заяві зовсім інші чотири статті ?!?
Лише близька до теми  фабула – цей витяг нібито  стосується Експресу,  але  за якимось рапортом?
Можливо це інше кримінальне провадження, до якого я не маю ніякого відношення, а мене розводять?
Може на це хто порадить, як слід мені відреагувати: просити виправлення, чи уточнення?...


Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email