'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera  (Прочитано 66130 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #135 : 10 Липня 2020, 14:51:01 »

але фактично у запереченні боржника буде вимога зробити перерахунок по ЖКП на підставі відповідних рішень адмінсудів і тому позивач аргументовано має право застосувати 3-х річний строк позовної давності і суд не зробить цього перерахунку.
Заява позивача про застосування позовної давності до заперечень відповідача - це "know - how" в судовій практиці...
Ви мені додали оптимізму. Тоді я не дарма готувався до перерахунку за ЖКП по незаконним тарифам - у разі, коли правонаступник КП "Дирекції замовника..." подасть на мене позов про стягнення "боргу" у розмірі 28956,64 грн., я не тільки напишу заяву про застосування позовної давності, а й аргументовано напишу у запереченні, що тарифи, за якими мені виставляють "борг", визнано адмінсудами незаконними.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #136 : 12 Липня 2020, 17:27:08 »

...
Для прикладу, по Києву є рішення про визнання тарифів незаконними... То що КП поробили перерахунки і зменшили суми претензій? Ні! Позови подаються з сумами боргів по скасованих тарифах. Можна просто заявити
Цитувати
о применении сроков исковой давности
... І суд просто відмовить у стягненні. А можна послатися на існуючі судові рішення і суд встановить фактичний розмір боргу, а вже потім відмовить у його стягненні.

А не получиться так, як написав Перо:
Цитата: Перо від 09 Березень 2019, 10:45:37
Цитувати
Цитувати
А невже моя вимога зробити перерахунок за останніми законними тарифами (на той момент) є "дія, що свідчить про визнання боргу"?
Це вже інший суд буде вирішувати -як розцінювати таку дурню з Вашого боку (якій відповідачі будуть, мабуть, аплодувати). Бо відповідачі у випадку задоволення позову до них про перерахунок можуть далі заявити самостійний позов вже до Вас. Посилаючись, що після рішення про перерахунок у них виникло право стягнути з Вас недоплачену суму 5854,10 грн. І позовна давність в цій частині починається з моменту набрання законної сили рішення суду про перерахунок, а не з моменту виникнення боргу чи його частини. ;D Тож вирішуйте самостійно -чи займатися далі пустопорожньою базграниною, або ж просто не сплачувати і потім заявити про застосування позовної давності, якщо буде вчинено позов до Вас про стягнення боргу.
???
« Останнє редагування: 12 Липня 2020, 17:37:48 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #137 : 13 Липня 2020, 01:18:25 »

Я ж не кажу про вимогу перерахунку...
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #138 : 13 Липня 2020, 17:52:56 »

Если Ваши тарифы устанавливала НКРЭКП.
нет конечно. У нас ЖСК
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #139 : 13 Липня 2020, 21:55:07 »

Если Ваши тарифы устанавливала НКРЭКП.
нет конечно. У нас ЖСК
Так "тарифы ЖСК" - это только управление домом + придомовая территория, это только малая часть всех ЖКП.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email