'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: вимагають сплачувати за не спожите  (Прочитано 2501 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий 49

  • Гість

Я отримав рахунок на сплату за ЖК та інші послуги за січень 2014р. завищену суму за "холодне водопостачання та водовідведення". Особистих лічильників не маю (пенсіонер - не маю змоги встановити), тому сплачую за лічильниками в будинку. Протягом 2013 року середньомісячне споживання води для розрахунку становило 10 куб.м. За січень 2014 в отриманому рахунку була вказана кількість спожитої води - 42куб.м І це, враховуючи те, що у зимові місяці споживання знижується. Я звернувся до бугалтерії де мені відповіли, що вже було багато скарг від мешканців нашого будинку але квитанцію вже ніхто не перепише, можу або не оплачувати її, або ж сплатити, а в наступному місяці мені зроблять перерахунок. Не сплачувати я не міг бо отримую субсидію, тому сплатив за нормою споживання - 5.5 куб.м В лютому нарахували 14 куб.м і нарахували борг за різницю у січні між завищеною 42 та нормою споживання. Я, вважаючи, що не встигли розібратися - заборгованність за січень по рахунку лютого не сплатив. Тепер, отримав рахунок за березень в який заборгованість з січня було перенесено. Звернувся у бугалтерію ЖЕКа - мене переправили  до КП РЕО №4, а директор Сташкевич П.П. сказав що я маю звертатись до КП УЖГ, обгрунтовуючи тим, що ті відповідають за справність лічильників. Хотів би спитати як мені вийти з цієї ситуації? Яка має бути послідовність моїх дій? Невже при середньому за 2013 рік 10 куб.м у січні можливо було вилляти 42, а в березні - 26? З такою  тенденцією, у липні буде вже "спожито" 150 куб.м.?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: вимагають сплачувати за не спожите
« Reply #1 : 17 Квітня 2014, 17:53:04 »

З ситуації треба вийти шляхом встановлення лічильника. Ось, наприклад такого (Водомер 1/2" (КВ-1,5) для холодной воды, Луцк Водомер 1/2" (КВ-1,5) для холодной воды, Луцк  113,16 грн.).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: вимагають сплачувати за не спожите
« Reply #2 : 17 Квітня 2014, 20:35:08 »

Переконаний, за наявності загальнобудинкового лічильника на воду, конче потрібно ставити квартирний.
Питання дострокової повірки загальнобудинкового лічильника ( якщо є сумніви в його роботі ) потрібно вирішувати з Виконавцеи послуги ХВП та власником лічильника ( скоріш за все це балансоутримувач будинку ).
Цитувати
Невже при середньому за 2013 рік 10 куб.м у січні можливо було вилляти 42, а в березні - 26?
Можна і більше, питання тільки ким і куди. Може ж бути і аварійний витів води, що ЖЕК повинен зафіксувати в акті і за той місяць повинні нарахувати по нормі споживання. Але ж водоканалу за цю воду сплатити треба, бо ж лічильник порахував. А сплатити повинен винний, тобто ЖЕК. Тому ЖЕК приховує такі факти, а, за відсутньості витоків, покази загальнобудинкового лічильника розподіляються на кожного мешканця (квартир без лічильників) порівну.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email