'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Компенсації по-європейськи  (Прочитано 1855 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

 • Супермодератор
 • *****
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 8527
  • Перегляд профілю
Компенсації по-європейськи
« : 16 Червня 2014, 19:05:12 »

Компенсації по-європейськи
Цитувати
Уряд вирішив зламати схему виплати компенсації за тарифами з державного бюджету для підприємств теплокомуненерго.

Тепер гроші повертатимуть у вигляді субсидій для населення одночасно з поступовим збільшенням тарифів.

http://www.epravda.com.ua/publications/2014/06/16/465149/
Записаний

Перо

 • Супермодератор
 • *****
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 8527
  • Перегляд профілю

Кияни отримають субсидії через підвищення ЖКП

Цитувати
У зв’язку з підвищення тарифів на комунальні послуги з метою додаткового соціального захисту Уряд прийняв рішення про надання населенню з 1 липня 2014 року компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Зокрема, йдеться про газопостачання, централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води. Про це «Київ.Коментарі» повідомила прес-служба КМДА.

У Департаменті соціальної політики КМДА повідомили, що з питання призначення компенсації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. На прийомі необхідно надати заяву, довідки про доходи кожної зареєстрованої у житловому приміщенні особи (за винятком пенсійних виплат) та довідку про склад сім’ї. При собі слід мати паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу. У профільному департаменті пояснили, що право на компенсацію матимуть сім’ї, якщо їх середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї.

Для працездатних осіб – 1218 грн., для дітей до 6 років – 1032 грн., для дітей віком від 6 до 18 років – 1286 грн., для осіб, які втратили працездатність – 949 грн.

Для розрахунку компенсації до складу сім’ї включаються особи, які зареєстровані у житловому приміщенні. Компенсація розраховується з місяця звернення за її призначенням до завершення опалювального періоду 2014-2015 років. Якщо звернення за наданням компенсації надійшло до 30 вересня 2014 року включно, за бажанням заявника компенсація може бути призначена з травня 2014 року. У разі підвищення цін і тарифів на комунальні послуги протягом періоду надання компенсації її розмір перераховується автоматично з урахуванням такого підвищення (без подання заяви).

http://kyiv.comments.ua/news/2014/06/23/173018.html
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email