'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Будинковий лічильник тепла встановлено але не повірено, бо не закладено в тариф.  (Прочитано 2340 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю

Доброго дня!
Запитання стосується Києва, Печерського р-ну.
Будинок на балансі КП УЖГ Липкижитлосервіс.
У будинку перед передачею (у 2006 р.) на баланс вказаному підприємству було встановлено лічильник тепла, але не введено в експлуатацію.
На мої звернення до КП, щодо повірки і введення в експлуатацію лічильника, я отримав відповідь, що дані послуги не закладені в тариф.

Однак, згідно з http://www.gioc.kiev.ua/main/document/41 у тариф закладено 2.7% на Обладнання будинковими лічильниками (придбання, встановлення, їх повірки та ремонту).
Щоправда, там же вказано, що "Постачальники тепла самостійно відшкодовують до Фонду для фінансування, впровадження ". Хто розпоряджається цим фондом? Куди ідуть гроші?

Хто правий в данному випадку?
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Я думаю, що у Вас з лічильником все в порядку і ЖЕК (чи КП) розрахунки з КЕ веде згідно лічильника, а Вам говорить всякі нісенітниці і бере плату з кв.м.; на різниці і наживається. Не можуть прийняти будинок в експлуатацію без лічильника, якщо він є за проектом.
У мене таж сама історія була - добивались щоб рахували по лічильнику з 2002 по 2011 р. Нам говорили, теж, що лічильник не повірений КЕ, потім що він зламався і т.п., а виявилося, що весь цей час за теплонергію КЕ виставляло рахунки для КП по лічильнику і є відповідний договір між ними.
Напишіть листа в Київненерго подібного до мого (див. вкладення).
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю

Я думаю, що у Вас з лічильником все в порядку і ЖЕК (чи КП) розрахунки з КЕ веде згідно лічильника, а Вам говорить всякі нісенітниці і бере плату з кв.м.; на різниці і наживається. Не можуть прийняти будинок в експлуатацію без лічильника, якщо він є за проектом.
У мене таж сама історія була - добивались щоб рахували по лічильнику з 2002 по 2011 р. Нам говорили, теж, що лічильник не повірений КЕ, потім що він зламався і т.п., а виявилося, що весь цей час за теплонергію КЕ виставляло рахунки для КП по лічильнику і є відповідний договір між ними.
Напишіть листа в Київненерго подібного до мого (див. вкладення).
Не думаю, що лічильник був за проектом. Будинок 1978 року, був на балансі заводу Арсенал. До того за весь час існування будинку нарахування завжди проводилися за м2. Але, щось мені здається, що ви праві.
Дякую за інформацію!
« Останнє редагування: 11 Липня 2014, 09:35:49 від _NemO_ »
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю

Ситуація така:
Вбудований тепловий пункт Київенерго відмовлялося брати на облік через відсутність проекту, а у КП немає грошей на обслуговування.
З моєї подачі КП таки знайшло проект, і як думаєте де? Правильно - в Київенерго.
Після передачі на баланс буде вирішено питання з повіркою.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email