'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Перерахунок за газ при відсутності ГВП  (Прочитано 11989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #15 : 06 Серпня 2014, 00:19:10 »

- 1500 грн за проект і монтаж - ?
- лічильник повинен бути встановлений згідно певних вимог: не ближче ніж...   - відповідно до ТУ.
1. Київгаз називає таку вартість встановлення лічильника.
2. Що за ТУ?
3. Чи не порадите компактного лічильника газу (розмірами з водомір) сертифікованого в Україні?
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #16 : 06 Серпня 2014, 12:56:08 »

Цитувати
- проект   - так,
- монтаж Київгазом   - не обов'язково... можливо і іншою організацією, яка має відповідну ліцензію
- 300-500 грн за лічильник   - від 300
- 1500 грн за проект і монтаж - ?
- лічильник повинен бути встановлений згідно певних вимог: не ближче ніж...   - відповідно до ТУ.
Добрий день, шановні! Дозвольте втрутитися в розмову. Вирішив встановити лічильник газу. Пішов до ЖЕКу, питаю. що за для цього потрібно робити?.Напрвили в газову контору. Прийшов, питаю, що і як, а мені ; у вас є ГВП? кажу :в мене газова колонка. Дайте вашу адресу, до вас прийдуть та безкоштовно встановлять лічильник. Встановлять чи ні не знаю, але приходив чоловік з газконтори, подивився і сказав ,що встановлять, при цьому в інши квартири повстромлював попередження про встановлення лічильників. Моїм знайомим в Білій Церкві вже встановили їх безкоштовно. Я так розумію, що це вигідно газопостачальнику, бо, мабуть, нарахування за нормами менші, чим згідно лічильника.
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #17 : 06 Серпня 2014, 13:47:00 »

Добрий день, шановні! Дозвольте втрутитися в розмову. Вирішив встановити лічильник газу. Пішов до ЖЕКу, питаю. що за для цього потрібно робити?.Напрвили в газову контору. Прийшов, питаю, що і як, а мені ; у вас є ГВП? кажу :в мене газова колонка. Дайте вашу адресу, до вас прийдуть та безкоштовно встановлять лічильник. Встановлять чи ні не знаю, але приходив чоловік з газконтори, подивився і сказав ,що встановлять, при цьому в інши квартири повстромлював попередження про встановлення лічильників. Моїм знайомим в Білій Церкві вже встановили їх безкоштовно. Я так розумію, що це вигідно газопостачальнику, бо, мабуть, нарахування за нормами менші, чим згідно лічильника.
По-перше, я так розумію ви не в Києві.
По-друге, є держпрограма обладнання лічильниками і в першу чергу їх ставлять тим, в кого є колонки і котли.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #18 : 06 Серпня 2014, 15:46:43 »


Цитувати
По-перше, я так розумію ви не в Києві.
По-друге, є держпрограма обладнання лічильниками і в першу чергу їх ставлять тим, в кого є колонки і котли.
По-перше, я в Києві і в самому центрі ! По-друге, я про це і написав, що , мабуть, їм вигідніше за свій рахунок встановити лічильники таким споживачам, з таких розрахунком, що  це окупиться, бо газова колонка чи котел "з,їдають" набагато більше газу. Я цим хотів наголосити про те, що при цьому не потрібно споживачу  займатися проектом та іншими питаннями.
Крім того хочу додати, що десять років не маю проблем з ГВП ! Чого і Вам бажаю !
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #19 : 06 Серпня 2014, 18:55:20 »

Звісно їм вигідно ставити. Бо газовою плитою ви стільки газу не спалите.
Ставити окремо колонку я не хочу. Я би поставив двоконтурний котел, однак відмовитися від ЦО зараз не можливо.
А із встановленням лічильників є деякі нюанси.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #20 : 06 Серпня 2014, 22:20:04 »


Цитувати
Звісно їм вигідно ставити. Бо газовою плитою ви стільки газу не спалите.
Вибачте, не зовсім зрозумів , в чому проблема! Переглянув Ваші питання, Ви встановили проточний обогривач, тобто є подводка труб. Встановіть на його місце  бойлер на 30 літрів ( є плоскі на стіну) і у Вас на час відключення ГВП не буде проблем. Я колись користувався проточним, який чиплявся на кран. Це небезпечна річ. Добре, що вона швидко згорила !
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #21 : 06 Серпня 2014, 23:14:06 »

Цитувати
Моїм знайомим в Білій Церкві вже встановили їх безкоштовно. Я так розумію, що це вигідно газопостачальнику, бо, мабуть, нарахування за нормами менші, чим згідно лічильника.
Це не іниціатива газопостачальника і не його кошти. Це ініціатива держави і кошти на встановлення лічильників по відповідним програмам надаються з державного бюджету.  Газопостачальнику "до лампочки", надійшли кошти - ставить ( відмовитись не має права), не надійшли - не ставить.
Більшість з тих, хто встановив лічильник, свідчать про зменшення платежів.


Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #22 : 07 Серпня 2014, 13:10:51 »


Цитувати
Звісно їм вигідно ставити. Бо газовою плитою ви стільки газу не спалите.
Вибачте, не зовсім зрозумів , в чому проблема! Переглянув Ваші питання, Ви встановили проточний обогривач, тобто є подводка труб. Встановіть на його місце  бойлер на 30 літрів ( є плоскі на стіну) і у Вас на час відключення ГВП не буде проблем. Я колись користувався проточним, який чиплявся на кран. Це небезпечна річ. Добре, що вона швидко згорила !
Ви визначіться будь ласка: бойлер чи газова колонка.
Проточний водонагрівач підключається замість головки душу. Для нього нічого не виведено.
Бойлер я ставити не хочу, бо немає місця. До того ж мене повністю влаштовує проточний нагрівач, оскільки централізоване ГВП в мене є і в даний момент.
Electrolux Smartfix 2.0 - доволі якісна і надійна річ.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #23 : 07 Серпня 2014, 16:10:59 »


Цитувати
Ви визначіться будь ласка: бойлер чи газова колонка.
Проточний водонагрівач підключається замість головки душу. Для нього нічого не виведено.
Шановний !  Проточний обігривач води є настінний і до нього є підвод х. води та вивід вже підігритої. Він не великого розміру як раз і встановлюється там де замало місця, В мого приятеля такий стоїть вже багато років. Такий. як у Вас (подібний) був в мене давно, колись привіз з Туретчини. Зараз ,мабудь, їх удосконалили.
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #24 : 07 Серпня 2014, 16:27:59 »

Шановний !  Проточний обігривач води є настінний і до нього є підвод х. води та вивід вже підігритої. Він не великого розміру як раз і встановлюється там де замало місця, В мого приятеля такий стоїть вже багато років. Такий. як у Вас (подібний) був в мене давно, колись привіз з Туретчини. Зараз ,мабудь, їх удосконалили.
Ви написали що
Цитувати
Ви встановили проточний обогривач, тобто є подводка труб.
Проточний водонагрівач Electrolux Smartfix 2.0 не перетбачає включення в магістраль. Він розрахований на 1 точку водорозбору. То яка може бути підводка труб? Лійку з душу відкрутив, шланг підключив у водонагрівач, з якого виходить свій шланг із своєю лійкою.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #25 : 07 Серпня 2014, 21:50:52 »

Цитувати
2. Що за ТУ?
Технічні умови.
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #26 : 07 Серпня 2014, 23:28:05 »

Цитувати
2. Що за ТУ?
Технічні умови.
;D Я знаю як розшифровується це скорочення. ТУ на лічильник чи на що?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #27 : 08 Серпня 2014, 07:25:55 »

Цитувати
Газопостачальнику "до лампочки", надійшли кошти - ставить ( відмовитись не має права), не надійшли - не ставить.
Більшість з тих, хто встановив лічильник, свідчать про зменшення платежів.


а в мене знайомі незадоволені....хрущовка. для того щоб помитися і зварити їжу у місяць йде 90 кубів....це було троє людей..ставили за свої кошти.такщо дешевш не буде.

і взагалі...це бізнес.... газові колонки у хрущовках ніхто деситяліттями не міняє...термін експулатації вийшов давно. а якщо поміняв власник квартири, то газопостачальники ще вимагають "узаконювати"......яке стоїть 1500-2000 грн,- більше ніж газова колонка.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #28 : 09 Серпня 2014, 01:32:21 »

Цитувати
а в мене знайомі незадоволені....хрущовка. для того щоб помитися і зварити їжу у місяць йде 90 кубів...
А скільки в них мешканців реальних та офіційно зареєстрованих? А колонка яка?

А в мене знайомий у будинку з котлом, колонкою, 4-х конфорочною пічкою вкладується в 2500 куб. м за рік і платить по найнижчому тарифу.
А у моєї матері в будинку АГВ (1974р. випуску) колонка, 4-х конфорочна пічка. За нормами споживання в опалювальний сезон рахують 701 куб. м на місяць, а за лічильником витрачає 300! У найлютіші морози - 400!
У дописувача колонки нема, тому Ваш приклад взагалі недоречний.
Цитувати
а якщо поміняв власник квартири, то газопостачальники ще вимагають "узаконювати"..
Якщо міняється на таку саме, то нічого "узаконювати" не потрібно. Якщо ж міняєте на інший тип, модель, то потрібні зміни до проекту ( з усіма випливаючими" наслідками").
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Перерахунок за газ при відсутності ГВП
« Reply #29 : 09 Серпня 2014, 10:12:53 »

Цитувати
А скільки в них мешканців реальних та офіційно зареєстрованих? А колонка яка?

реальних і офіційно  зареєстрованих мешканців-три особи. Була  газова колонка типу Львів. Будинок 1960 року. Хрущовка. Двокімнатна квартира. Одна особа одна мала пільги як чорнобилець.

Цитувати
Якщо міняється на таку саме, то нічого "узаконювати" не потрібно. Якщо ж міняєте на інший тип, модель, то потрібні зміни до проекту ( з усіма випливаючими" наслідками").

Вже газові колонки такого типу мабуть не випусаються...і термін експлуатації  її давно вичерпався. Коли мінялося, то бігали за газопостачальною компанією, яка ховала голову у пісок. а коли поміняли, то почалися вимоги про "узаконення".

отже за нормами споживання на одну особу, якщо я не помиляюся- 18 метрів кубічнх. 18*3=57 куби. А реально платять 90. "Вигідно" виходить.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email