'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Відсутність договору на розрахунки по лічильниках ГВП ХВП після переоф. квартири  (Прочитано 6257 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю

Доброго дня!

Ситуація така:
Попередній власник квартири встановив лічильники, відповідним чином їх оформивши (договір, пломбування, взяття на облік) у КП.
Квартира була переоформлена на мене.
При укладанні договору про надання послуг з ГВП ХВП і ЦО мені не було запропоновано додатку до договору/договору щодо розрахунків за лічильниками ГВП ХВП, а просто уклали стандартний договір (то був 2011 рік і я ще не був такий обізнаний). На момент укладання договору лічильники були повірені.
До недавнього часу рахунки виставлялися за лічильниками, хоча строк повірки останніх минув на початку 2014 року.
Через мої звернення, щодо проведення повірки лічильників до КП останні провели огляд інженерних комунікацій у квартирі, склали акт. В цей же момент виявилося, що додатку до договору про розрахунки за лічильниками немає і мене переводять на розрахунки за нормами.

Питання:
Чи законні дії представників КП щодо переведення мене на розрахунки за нормами в даному випадку?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
При укладанні договору про надання послуг з ГВП ХВП і ЦО мені не було запропоновано додатку до договору/договору щодо розрахунків за лічильниками ГВП ХВП, а просто уклали стандартний договір (то був 2011 рік і я ще не був такий обізнаний). На момент укладання договору лічильники були повірені.
Про який додаток йдеться? Стандартний (типовий) договір не передбачає додатків "по лічильникам". Застосування лічильників та розрахунки за їх показниками прописуються в "тілі" договору.
Лічильники, що не пройшли повірку, не можуть застосовуватися для розрахунків.
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю

У "стандартному" договорі не були вказані лічильники)
На момент укладання того договору лічильники були повірені.
Я в курсі, що показники не повірених лічильників не можуть бути використані для розрахунків.
Наскільки я пам'ятаю, то існує стаття закону/постанови , яка забороняє розрахунок за нормами за наявності повірених лічильників. То в мене виникає питання, чи законно тоді у 2011 році мені надали договір без даних про вже встановлені лічильники.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email