'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Захист персональних даних. А чи можна діяти таким чином?  (Прочитано 7160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю

Маю відмову у наданні інформації про загальні збори та прийняті на них рішення (писав про відмову тут http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8433.msg45586.html#msg45586) з мотивів, що не є членом кооперативу. Адже я сам скасував через суд усі протоколи, залишились підтвердженими лише 23 особи/члени з 162 квартир (про суд тут
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7989.0.html). Однак, переформатувавшись правління подало на мене знов у суд Судовий Наказ, на який я вже написав заяву про скасування.
Питання: Чи можу я написати заяву до правління ЖБК про вилучення з документації кооперативу усіх моїх та членів моєї сім'ї персональних даних, ідентифікаційного коду, документів щодо набуття власності моїм помешканням та інших, та поширення та передачі їх будь-якій третій стороні, в тому числі паспортистці і суду, без моєї письмової згоди? Дочекатися відповіді, потім подати позов до суду про вилучення. Як вам така перспектива?
Я отримав від Державної служби України з питань захисту персональних даних офіційну відповідь на свій запит, що у Державному реєстрі баз персональних даних база персональних даних, володільцями яких є мій ЖБК - відсутня.
Заява в міліцію та прокуратуру нічого не дала, кримінальну справу з цього питання двічі закривали, а потім її зовсім не можуть знайти.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Чи можу я написати заяву до правління ЖБК...


Можете, щось заважає цьому?

Цитувати
Дочекатися відповіді, потім подати позов до суду про вилучення. Як вам така перспектива?


Коли дочекаєтесь, вже наберуть чинності зміни у законодавстві:
Цитувати
Інформація про зареєстровані права та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі прав, є відкритою та загальнодоступною.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1701-18
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю

Дякую за відповідь. Дуже цікавий Закон, що набуває чинності 06.02.2015 р.
Однак, в Законі все це стосується юридичних осіб, там вказано:
Цитувати
22) кінцевий вигодоодержувач юридичної особи - фізична особа, яка незалежно від формального володіння має можливість здійснювати вирішальний   вплив  на  управління  або  господарську  діяльність юридичної   особи   безпосередньо   або   через   інших  осіб,  що здійснюється,  зокрема,  шляхом  реалізації  права  володіння  або користування   всіма   активами   чи  їх  значною  часткою,  права вирішального  впливу на формування складу, результати голосування, а  також  вчинення  правочинів,  які  надають можливість визначати умови  господарської  діяльності,  давати обов’язкові до виконання вказівки  або  виконувати  функції  органу управління, або яка має можливість  здійснювати  вплив шляхом прямого або опосередкованого
(через  іншу  фізичну  чи  юридичну особу) володіння однією особою самостійно  або  спільно з пов’язаними фізичними та/або юридичними особами часткою в юридичній особі у розмірі 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі.
     При   цьому  фізичною  особою  -  кінцевим  вигодоодержувачем юридичної  особи  не  може  бути особа, яка є агентом, номінальним утримувачем (номінальним власником) або є тільки посередником щодо такого права;
{  Пункт  22  частини першої статті 1 в редакції Закону N 1701-VII ( 1701-18 ) від 14.10.2014 }
Але ж я не є членом кооперативу і не бажаю ним бути, нехай вони збирають ці відомості стосовно своїх членів! Нехай реєструють базу даних та збирають відомості. Чи я не правий? Поправте мене, будь-ласка.
Поки Закон не набрав чинності напишу-но я цю заяву та посилання на цей Закон, нехай читають, якщо в змозі щось допетрити.
Записаний

Євген

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 68
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Наскільки мені відомо, цей закон - дійсно зачіпає в першу чергу ю/о. Він спрямований на приведення нашого зак-ва з фінмоніторингу до вимог ФАТФ. Мета - розкрити бенефіціарів аж до кожного фізика. Банки ніби давно роблять щось подібне для своїх клієнтів  - ю/о (але все ж конфіденційно). А от тепер ю/о будуть зобовязані публікувати їх (вигодонабувачів) в ЄДР.
Якщо Ви - дійсно не є бенефіціаром кооперативу (більше 10%), то до Вас, наскільки я розумію, новий закон не застосуєш.
Розкажіть хтось, якщо я не так розумію.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ви неуважно дивилися:
Цитувати
4. Статтю 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 18, ст. 141; 2013 р., № 23, ст. 224; 2014 р., № 22, ст. 772, № 23, ст. 876, № 28, ст. 935) викласти в такій редакції:

"Стаття 28. Надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру прав

1. Інформація про зареєстровані права та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі прав, є відкритою та загальнодоступною.
...
Записаний

Есть патрон

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю

У ЭДРПОУ значиться за нашим ЖБК: "Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; ... -  ЧЛЕНИ КООПЕРАТИВУ з розміром внеску 0,00.
Я теж не член ЖБК. Що це може мені дати, тому що у мене схожа проблема - довідки видають наліво і направо, самі собі для суду і стягують (апеляцію я програла) що заманеться.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email