Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Тому, на мою думку, треба просити суд визнати, що запропонований водоканалом договір не відповідає Типовому договору і зобов'язати водоканал привести договір у відповідність ТД.
Виникають питання:
По- перше надавати ксерокопії документів за якими аферисти продадуть без мене моє житло - шукай дурнів.
Ще одне питання до складу позовних вимог. Зауваження Автора: focus « : 04 Грудня 2014, 21:21:51 » "Чому встановивши відповідні вище обставини , суд не зазначив у судовому рішенні чи запропонований договір відповідачем відповідає умовам типового і чи є обов'язком укладання запропонованого цього договору для сторін у справі?" спонукало мене проаналізувати необхідність зазначення судом відповідністі запропонованого мною договору, що був наданий у додатку, Типовому договору і обов'язок відповідача укласти саме цей договір. Звернувся до першоджерел і...В постанові ВСУ, що покладена в основу для прийняття наданого мені рішення зазначено: "Разом з тим судове рішення не містить висновків щодо відповідності запропонованого ОСОБА_1 договору на надання житлово-комунальних послуг типовому договору, у той час як установлення цього факту є реалізацією зазначених матеріальних норм права". Тобто, таке зазначення про відповідність запропонованого договору - Типовому, ВСУ вважає , необхідную умовою для прийняття відповідного рішення на користь позивача.Проаналізувавши рішення суду - такого зазначення не знайшов!
Чи буде суд у такій поставі питання приймати рішення без експертизи наданих договорів?
Цитата: Валерий С від 07 Грудня 2014, 09:51:22 Виникають питання:1. В поданому стороною проекті договору є дата... Суд визнає договір укладеним з текстом в якому є дата.2., 3. У Вашій справі в цьому не було потреби. Відповідач зістрічних вимог не висував, Ваші вимоги не можна було задовільнити за будь-яких обставин.4. Так. Але договір може бути визнаний укладеним в редакції водоканалу за його позовом. 5. Який суд? У Вашій справі ні, але це ні на що не впливає. У справі за позовом водоканалу суд буде з'ясовувати цю обставину. За Вашим новим позовом, також. Але це не заважає стягнути борг за фактично надані послуги...6. Див. п. 5. 7. Див. п. 1.Додатково: В договір вносяться дані стосовно лічильників. Ваш лічильник не повірено. Це може стати поводом для відмови у затвердженні Вашої редакції, або затвердження договору зі споживанням по "нормам" ( наприклад за зустрічним позовом).За даними ЄДР ООО "Інфокс" є правонаступником КП "ОДЕСВОДОКАНАЛ" і може стягувати борги, що утворились ще в період коли виконавцем ще був "ОДЕСВОДОКАНАЛ".
В серпні 2014 встановив новий лічильник, зараєстрував, по-нормам нарахувати не вийде.
Юристи кажуть, що захищатися легше ніж нападати.
Зрозуміло, що вимога прошу "визнати договір між мною і Інфоксом як такий, що відповідає.......... а саме ТД, що затверджений ПКМУ №630 такого змісту......буде достатньою.
Для того щоб стягнути борг Інфокс повинен довести, що за період виникнення "боргу" (з квітня 2013р) Інфоксводоканал був належним виконавцем послуг, повинен довести, що надавав послуги відповідно до договору, який слід вважати таким, що відповідає нормативному акту ......, тобто ПКМУ №630.Не знаю як він доведе, що був до 10.04.2014.
Стаття 1212. Загальні положення про зобов'язання у зв'язку з набуттям, збереженням майна без достатньої правової підстави1. Особа, яка набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно), зобов'язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов'язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала.Стаття 1213. Повернення в натурі безпідставно набутого майна2. У разі неможливості повернути в натурі потерпілому безпідставно набуте майно відшкодовується його вартість, яка визначається на момент розгляду судом справи про повернення майна.
В мене є, щонайменше, п’ять рішень від імені України про визнання реальних витрат води згідно показань неповіреного приладу обліку. Правда є й нюанси українського законодавства.
ЦитуватиЗрозуміло, що вимога прошу "визнати договір між мною і Інфоксом як такий, що відповідає.......... а саме ТД, що затверджений ПКМУ №630 такого змісту......буде достатньою. Не буде. Який договір? Договору то ще нема. Може це Ви про свій ПРОЕКТ договору? Так навіть рішення суду "визнати договір між мною і Інфоксом як такий, що відповідає.......... а саме ТД, що затверджений ПКМУ №630 такого змісту..." не зобов'язує відповідача укладати цей договір. Однаково доведеться ще раз звертатись до суду з вимогами "визнати укладеним"!
ЦитуватиДля того щоб стягнути борг Інфокс повинен довести, що за період виникнення "боргу" (з квітня 2013р) Інфоксводоканал був належним виконавцем послуг, повинен довести, що надавав послуги відповідно до договору, який слід вважати таким, що відповідає нормативному акту ......, тобто ПКМУ №630.Не знаю як він доведе, що був до 10.04.2014.На жаль судова практика така, що дуже часто стягуються борги на користь виробників. Напряму... ( приклади таких рішень є і в справах наших дописувачів). Факт отримання послуги доводиться дуже просто: договором між виробником та ОМС/балансоутримувачем/виконавцем послуг з утримання будинку (варіанти) про водопостачання до житлового фонду ( в переліку № будинку ) та відсутністю у Вас акту про опломбування відключеної запорної арматури у Вашій квартирі. На відміну від "віртуальної" послуги з утримання будинку, послуга з водопостачання є "матеріальною". Слід мати на увазі що можна отримати стягнення навіть за визначення судом відсутності договору. Є такі рішення: суд визначає, що договір відсутній, тому особа отримувала воду/теплову енергію без належних правових підстав. Тому ЦитуватиСтаття 1212. Загальні положення про зобов'язання у зв'язку з набуттям, збереженням майна без достатньої правової підстави1. Особа, яка набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно), зобов'язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов'язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала.Стаття 1213. Повернення в натурі безпідставно набутого майна2. У разі неможливості повернути в натурі потерпілому безпідставно набуте майно відшкодовується його вартість, яка визначається на момент розгляду судом справи про повернення майна.
ЦитуватиВ мене є, щонайменше, п’ять рішень від імені України про визнання реальних витрат води згідно показань неповіреного приладу обліку. Правда є й нюанси українського законодавства. Рішення стосовно Вас? Якщо ні, то Вам вони не дуже допоможуть.
Вибачте, що марную Ваш час, гляньте в ЄДРСР на ці два рішення:
За змістом позову на 100% ідентичні, але мають зовсім протилежний фінал. І, думаю, тільки тому, що Інфокс не виконавець послуг.
Враховуючи, що межа відповідальності відповідача не розповсюджується на мережі будинку та внутрішні прилади, тобто закінчується на межі входу холодної води у будинок, у суду не має підстав для визнання відповідача саме виконавцем житлово-комунальних послуг в м. Одесі в розумінні положень Законів України "Про житлово-комунальні послуги" та «;Про метрологію», а також зазначених Постанов КМУ, щодо здійснення повірки лічильників у квартирах фізичних осіб.
Інфокс не виконавець послуг
В такій редакціїї позовних вимог, у випадку позитивного рішення суду, я можу стверджувати, що між мною і Інфоксом існував і існує договір що відповідає вимогам ТД?
Цитата: Юрій Васильович від 10 Грудня 2014, 00:00:35 Я не буду оцінювати законність рішення, проте Ваше ЦитуватиІнфокс не виконавець послуг свідчіть або про нерозуміння рішення, або про спотворення фактів під час викладення на форумі.
Я не буду оцінювати законність рішення, проте Ваше ЦитуватиІнфокс не виконавець послуг свідчіть або про нерозуміння рішення, або про спотворення фактів під час викладення на форумі.
ЗУ про ЖКП розрізняє виробника послуг і виконавця послуг. Зрозуміло, що виробник і виконавець мають різні сфери діяльності.
Стаття 19. Учасники договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг3. Виробник послуг може бути їх виконавцем.
4.1. Виконавцем послуг з централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води, централізованого водовідведення (далі - комунальні послуги) може бути виробник зазначених послуг, виконавець послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків чи інший суб'єкт господарювання, з яким дійшли домовленості про надання таких послуг, та який відповідає вимогам пункту 1.3 Порядку.
Як суд визнає водоканал виконавцем послуг? За якими ознаками? В жодному з рішень Приморського суду на позови до Інфоксводоканалу ніяких доказів, що Інфокс виконавець послуг не надається крім тверджень самого Інфоксу. Є посилання на рішення Одеської міської ради і все.
ЖКС «Фонтанський», як «балансоотримувачем»
1.3. Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об'єктів усіх форм власності є суб'єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.{ Розділ 1 доповнено новим пунктом 1.3 згідно з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 279 ( z1367-14 ) від 13.10.2014 } { Розділ 4 виключено на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства N 279 ( z1367-14 ) від 13.10.2014 }
4. Визначення виконавця послуг з централізованого опалення, централізованого постачання холодної та гарячої води, централізованого водовідведення
І де ж тут хоч трошечки про Інфокс? Тож все рішення Приморського суду просичено замулюванням самого факту відсутності саме послуг з водопостачання і водовідведення з боку Інфоксу і позиціювання його у відносинах зі споживачами багатоквартирних будинків як виконавця. Такий собі специфічний виконавець, чи все ж таки моє бачення відповідає стану справ: Інфокс не виконавець послуг..
Що Ви мені хочете довести? Що Ви все трактуєте так, як Вам бажається? Так я знаю. Скільки разів я вже зауважував "довільне трактування..."?
Інфокс - виконавець послуги з водопостачання. "Фокус", як я Вам і казав, в "до зовнішнього обрізу будинку балансоутримувача"
ЦК.Стаття 902. Виконання договору про надання послуг1. Виконавець повинен надати послугу особисто. 2. У випадках, встановлених договором, виконавець має право покласти виконання договору про надання послуг на іншу особу, залишаючись відповідальним в повному обсязі перед замовником за порушення договору.
Тому, про що домовились виконавець із субпідрядником споживача не стосується, нехай розподіляють між собою хто тягне і хто крутить .
2. У разі якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг з іншим виконавцем.
Вибачте, звідки зя'вися "зовнішній обріз", "правий кут", "внутрішня стіна"?. Я знаю про "перший колодязь", де закінчуються повноваження виробника.
У договорі на обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення у житлових будинках комунальної власності №10/11 від 01.01.2011р., який укладено між відповідачем, як виконавцем та ЖКС «Фонтанський», як «балансоотримувачем»чітко зазначені межі відповідальності «Інфоксводоканал»та балансоутримувача (ЖКС). Так у п.1.3 вказаного договору встановлена межа відповідальності виконавця водопровідні вводи до зовнішнього обрізу будинку балансоутримувача. По холодному водопостачанню від першої розташованої у будинку по ходо холодної води запірної гідравлічної арматури, або після загального будинкового приладу. Пунктом 1.2 передбачене, що балансоутримувач обслуговує водопровідні мережі, прибори та засоби на них. ( а.с 62- 63).