'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судовий наказ на померлого  (Прочитано 2155 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

03alla15

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Здравствуйте, очень прошу помочь советом по такому вопросу.
19 февраля 2015 г. мой отец получил на почте письмо от КП Жилкомсервис.
В конверте было:
1. Сопроводительное письмо, подписанное начальником участка КП Жилкомсервис, заверенное овальным штампиком, с исх номером и датой;
2. Копия "Заяви про видачу судового наказу" без исх номера, подписи и печати.
Сканы почтового отправления прилагаю.
Письмо было адресовано на имя моей матери, но на почте его отдали отцу. Даже не знаю плохо или хорошо, что отдали. Может лучше бы отец его не получал?
Теперь опишу некоторые подробности.
Эта квартира принадлежала моим родителям на правах совместной собственности, а с 2003 года по Договору пожизненного содержания відчужджена на мою користь и до полного выполнения мною договора на нее наложен арест.  Т.е. , хоть я и единственная дочь, мама решила хотя бы таким образом оформить на меня квартиру (на иное папа не соглашался).
В 2012 году мама умерла. Я со свидетельством о смерти сходила в  ЖЭК, взяла справку для всех коммунальных служб о том , что мама выписана с такого-то числа. У меня даже остался оригинал этой справки.
И тут вдруг ЖЭК на мамино имя подает Заяву.
Дело в том, что я не согласна с суммой долга. Два платежа за октябрь, ноябрь 2013 года банк Меркурий (банк уже в тот момент начал банкротиться) не перевел в коммунальные службы.
Я пропустила срок подачи претензий банку. Опоздала на 4 дня, но и те люди, которые написали претензии Меркурию тоже не добились отправки своих денег по назначению.
Папа сильно болел, я все деньги тратила на лечение. Поэтому накопился долг по коммунальным платежам. Да и сейчас не могу оплачивать в полном объеме.
Субсидий мне не положено, т.к. две квартиры. И никого не волнует, что второй квартирой я распоряжаться не могу. И папу к себе забрать не могу. Он алкоголик. Все выносит из квартиры.
Поэтому и данной проблемой он заниматься не будет. И я не знаю что делать.
По моей квартире у меня тоже задолженность, а мы в одном ЖЭКе. Я боюсь, что если я начну подавать заявления от своего имени , то вместо одной заяви, отримаю сразу две.
Может можно по почте отправлять какие-то заявления от имени отца?
Если можно, то какие, куда и что в них писать?
Очень жду вашего совета.
У меня вообще мысли, что ЖЭК решил, что в квартире проживает старый одинокий человек и таким образом готовит почву для изъятия квартиры, потому, что у меня долг по квартплате больше, а мне пока еще ничего не прислали.


Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ на померлого
« Reply #1 : 23 Лютого 2015, 12:00:01 »

1. Процедура надсилання Стягувачем Боржникові копії заяви Стягувача  про видачу СН до суду чинним законодавством не передбачена. Це може бути дія Стягувача "по  інерції", як у стосунках з юрособами по нормам Господарського процесуального кодексу.
Реагувати на цей лист не обов'язково. Реагувати можна на отриманий СН ( надсилає суд ).
Є вірогідність,  якщо суд діятиме не формально,  відмови Стягувачу у видачі СН. По скану заяви можно думати, що заява тільки стосовно однієї особи. Якщо це мати, то ст. 100ЦПКУ:
Цитувати
6. У разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу, щодо якої відсутні підстави для її повернення чи відмови у видачі судового наказу, вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.
У разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
2. По заяві. Викладена не вся. Не видно хто підписав і чия печатка. Вам до відома. Якщо в суді ( можливо не по  цій справі) Ви сперечатиметися з цим КП, то майте на  увазі, що документи повинні надаватися за підписом керівника КП ( зараз це ЯКОВЛЕВ ОЛЕКСАНДР АФАНАСІЙОВИЧ ) та з печаткою КП. За підписом керівника дільниці № 24 і з печаткою дільниці документи можуть подаватися лише за умови надання  суду довіреності від КП.
3.
Цитувати
Два платежа за октябрь, ноябрь 2013 года банк Меркурий (банк уже в тот момент начал банкротиться) не перевел в коммунальные службы.
Під час розгляду судової справи потрібно буде надати копії тих платіжок. Суд може їх врахувати.
4.
Цитувати
Может можно по почте отправлять какие-то заявления от имени отца?
Можно, якщо буде СН на нього видано.
5.
Цитувати
У меня вообще мысли, что ЖЭК решил, что в квартире проживает старый одинокий человек и таким образом готовит почву для изъятия квартиры,
Не можна за борг до 10 мінімальних зарплат забрати єдине житло боржника:
Цитувати
7. У  разі  якщо  сума,  що  підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати,  звернення  стягнення  на  єдине житло боржника та земельну ділянку,  на якій розташоване це житло,  не здійснюється. У такому разі  державний  виконавець  зобов'язаний  вжити  всіх заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.
До того ж держвиконавцю нададуть інформацію про відсутність у батька такого майна, як квартира. 
Записаний

03alla15

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Судовий наказ на померлого
« Reply #2 : 23 Лютого 2015, 13:09:04 »

Чекала на Вашу відповідь. Дуже дякую.

2. По заяві. Викладена не вся. Не видно хто підписав і чия печатка. Вам до відома. Якщо в суді ( можливо не по  цій справі) Ви сперечатиметися з цим КП, то майте на  увазі, що документи повинні надаватися за підписом керівника КП ( зараз це ЯКОВЛЕВ ОЛЕКСАНДР АФАНАСІЙОВИЧ ) та з печаткою КП. За підписом керівника дільниці № 24 і з печаткою дільниці документи можуть подаватися лише за умови надання  суду довіреності від КП.
 

Заява в такому вигляді до мене і надійшла: на одному аркуші, без підпису і печатки.
Можливо нам надіслали тільки перший аркуш, а підпис і печатка на другому, який не поклали до листа, а можливо це зараз такі методи залякування. Мовляв, покваптеся сплатити борги, бо ми ще й так можемо зробити.

Ще раз дуже дякую за відповідь.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email