'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЯК ДОДАТИ ДО ПОВІДОМЛЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ ЧИ ТЕКСТОВІ ФАЙЛИ  (Прочитано 6833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

ЯК ДОДАТИ ДО ПОВІДОМЛЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ ЧИ ТЕКСТОВІ ФАЙЛИ?

У вікні "Відповідь":
 Нижче рамки для тексту відповіді  кнопка Додаткові опції... 1 клік лівої клавіші "мишки".
Нижче слова Вкладення: кнопка Обзор 1 клік лівої клавіші "мишки".
У вікні "Відповідь":
 Нижче рамки для тексту відповіді  кнопка "Додаткові опції..." 1 клік лівої клавіші "мишки".
Нижче слова " Вкладення": кнопка "Обзор" 1 клік лівої клавіші "мишки".
З'явиться "вікно"  ""Вигрузка файла""  з папками Вашого комп'ютера. Звичайним порядком роботи з папками знаходите  файл з потрібним Вам зображенням чи текстовий файл. Після появи імені файлу у спеціальному рядку ""Ім'я файлу""  кнопка "Відкрити" 1 клік лівої клавіші "мишки".
Файл готовий до відправки. Поряд з кнопкою "Обзор" замість слів "Файл не вибрано" з'явиться ім'я файлу, що ви вибрали. У разі потреби відмінити вибір файлу ( наприклад Ви помилилися і побачили вибраним ім'я не того файлу) праворуч від імені вибраного файлу у дужках кнопка "(Clear Attachment)" 1 клік лівої клавіші "мишки" і команда вибору файлу скасовується, а непотрібний файл зникає. Вибір починаєте з початку.
Для вибору наступного файлу з зображенням чи текстового файлу:
Нижче від кнопки "Обзор" є кнопка "(Вкладення)" 1 клік лівої клавіші "мишки" і над кнопкою "(Вкладення)" з'являється чергова кнопка "Обзор" 1 клік лівої клавіші "мишки" і повторення дій, аналогічних,   як для першого файлу.
Кількість вкладень до кожного повідомлення до 4-х.
Зверніть увагу на попередження про розмір вкладень: Restrictions: 4 per post, maximum total size 24000KB, maximum individual size 8000KB
Коли файли до відправки будуть готові, у вікні "Відповідь" (унизу праворуч) кнопка "Відправити" 1 клік лівої клавіші "мишки".
Зауваження:  Відправлення повідомлення тільки з вкладеннями не можливо. Потрібно набрати текст ( хоч з декількох знаків).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email