'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Допоможіть скасувати судовий наказ  (Прочитано 3534 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

03alla15

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Сьогодні 25.04.15 отримала на пошті судовий наказ. Судовий наказ на батька про стягнення боргу Жилкомсервіс.
Скани документів додаю.

Додаю і плоди своєї творчості, тобто заяву про скасування судового наказу.
Дотепер не мала справи з судами і свою заяву писала, спираючись на теми на форумі.
Підкажіть, що написано неправильно, що можна додати, що прибрати, а що взагалі я туди всунула не по темі.
Записаний

03alla15

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Ще скани додатків
Записаний

03alla15

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

І ще скани додатків, тому, що в одному повідомленні не дає робити більше 4 вкладень
Записаний

03alla15

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

І нарешті моя заява про скасування судового наказу
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не видно ким підписана заява, яка печатка...
Відсутній доказ-рішення про встановлення тарифу.
Згідно наданого рішення про затвердження виконавців, Стягувач не є виконавцем послуги з утримання будинку. Стягувач є управителем, але в заяві пише, що надає послугу.
Записаний

alla15

  • Гість

Не видно ким підписана заява, яка печатка...

Отака заява і була в конверті - на одному аркуші, без підпису і печатки.
Про треба якось написати в моїй заяві про скасування?

Батько не хоче їхати до суду подавати заяву про скасування судового наказу. У мене приймуть заяву в суді?
Чи доведеться надіслати поштою?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Отака заява і була в конверті - на одному аркуші, без підпису і печатки.
Про треба якось написати в моїй заяві про скасування?
Потрібно дивитись оригінал у справі. Але Вам для цього потрібна довіреність.
Цитувати
У мене приймуть заяву в суді? Чи доведеться надіслати поштою?
Як буде довіреність, приймуть. Інакше поштою.
Записаний

alla15

  • Гість

Доброго дня! Дякуючи цьому форуму, той вищенаведений судовий наказ було скасовано.
Тепер виникла інша проблема.
Вчора, 15 березня 2016 року отримала папірець з пошти, що треба прийти отримати листа з суду. Там же, в поштовій скринці, разом з останньою квитанцією на теплопостачання була довідка про нарахування та оплату за послуги теплопостачання за період з 01.01.13 по 01.01.16р.

Після деякого часу пошуків знайшла в інтернеті в Єдиному державному реєстрі судових рішень такий судовий наказ. Мій ІПН і сума боргу збігаються. Тож, мабуть, це і є та інформація, яку я повинна отримати на пошті.

В зв"язку з тим, що поки не можу себе присвятити написанню заяви про скасування судового наказу(дуже багато справ на роботі) і щоб не пропустити терміни подачі заяви, вирішила отримати листа на пошті ближче до вихідних.
Але все одно всі думки крутяться навколо цього судового наказу.
Вже звірила всі отримані квитанції (тобто нарахування) і всі мої платежі, сподіваючись на якусь помилку з боку теплових мереж, яка б дала мені підстави для незгоди з сумою виставленого боргу. Все марно. Ніяких підстав для скасування цього судового наказу в мене немає.
Весь період, я майже кожного місяця сплачувала суми від 20 до 200 гривень. В квитанціях вказувала попередній період. Тобто, не можу навіть спробувати відкинути період більший 3 років.
В зв"язку з тим, що судовий наказ на пошті я ще не отримала, то не знаю які ще документи надав СТЯГУВАЧ.

Порадьте будь ласка, які можна сформулювати підстави для скасування судового наказу. Дуже не хочеться щоб наказ передавали у виконавчу службу.


Цитувати
Комінтернівський районний суд м. Харкова

СУДОВИЙ НАКАЗ

Провадження № 2-н/641/91/2016                              Справа № 641/1250/16-ц

17 лютого 2016 року

                                                                                                                             

        Суддя Комінтернівського районного суду м. Харкова Чайка І.В., розглянувши заяву Комунального підприємства « Харківські теплові мережі», розташованого: 61037, вул.. Доброхотова,11, про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за послуги з теплопостачання з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1.

Встановлено, що в порушення вимог п. 3 ст. 5 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875-IV від 24.06.2004 та п. 18 ч. 1 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ № 630 від 21.07.2005, відповідно до яких боржник не сплачують в повному обсязі за надані послуги опалення та гарячу воду, внаслідок чого утворилась заборгованість за період з 01.08.2009 року по 31.12.2015 року, в сумі 13857 грн.99 коп.

Згідно положень ст. 96 ЦПК України судовий наказ може бути видано у разі, якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості .

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 68 ЖК України наймач зобовязаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.

     Керуючись ст.ст. 96, 102, 103, 104 ЦПК України, ст.ст. 64, 67, 68, 162 ЖК України, -

                                                                                        Н А К А З У Ю:

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІН-ХХХХХХХХХ), що мешкає за адресою: АДРЕСА_1, на користь Комунального підприємства Харківські теплові мережі, розташованого:61037, вул.. Доброхотова,11 (код 31557119, рахунок 260333012313 в ФХОУ ПАТ Державний ощадний банк України, МФО 351823) заборгованість за послуги з теплопостачання в сумі 13857 грн.99 коп.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІН-ХХХХХХХХХ в), що мешкає за адресою: АДРЕСА_1, на користь Комунального підприємства Харківські теплові мережі, розташованого:61037, вул.. Доброхотова,11 (код 31557119, рахунок 260333012313 в ФХОУ ПАТ Державний ощадний банк України, МФО 351823 ) судовий збір у розмірі 689 грн. 00 коп.

Суддя                                                                                                                                                           І.В. Чайка

Строк предявлення судового наказу до виконання 1( ОДИН ) рік.

Згідно зі ст. 105 ЦПК України боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

Судовий наказ набув чинності  ___ ________________ 2016 року

  Судовий наказ виданий   „_____________________2016 року 

Суддя:    ОСОБА_2

                     

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи у якій знаходився судовий наказ на виконанняЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до ВДВС чи стягувачевіПідстави поверення судового наказуПідпис керівника установи (з прикладанням печатки)                             

Інші відмітки __________________________________________________________________________



Строк предявлення виконавчого листа до виконання 1 (один) рік.
« Останнє редагування: 16 Березня 2016, 19:05:56 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ми ж не знаємо Ваших обставин....
Записаний

alla15

  • Гість

Доброго дня!
Сьогодні 19.03.16 отримала на пошті судовий наказ. Одночасно там же взяла довідку про дату отримання листа.
В конверті:
1. Супровідний лист
2.Судовий наказ
3. Заява про видачу судового наказу
4. Довідка з місця проживання
5. Ведомость начислений и оплат за тепловую энергию
Скани заяви, довідки та відомості нижче.
Підкажіть:
1. Чи достатньо надано документів з боку Заявника?
2. Чи вірно вони оформлені (відомість нарахувань скріплена овальним штампом), а може ще щось на так в тій відомості?
3 Чи потрібен між мною і тепловими мережами бути укладений письмовий договір,тому, що в заяві про видачу судового наказу теплові мережі пишуть про фактичні договірні відносини?
4. Чи повинні теплові мережі  довести, що саме вони є виробником або надавачем послуг, і яким саме документом, якщо повинні?
5. Чи повинні теплові мережі крім інформації в "Ведомости начислений" були надати якісь інші обгрунтування тарифів?

Може ще є якісь негаразди в цій заяві про видачу судового наказу і доданих до неї документах?
Записаний

alla15

  • Гість

Ще скан-копії
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
за період з 01.08.2009 року по 31.12.2015 року, в сумі 13857 грн.99 коп.

Напишить у заяві про скасування СН про свою незгоду із вказаним періодом, бо заявником пропущено строки позовної давності. Вкажить на відсутність договору. Зазначте, що тарифи на ТЕ встановлені національними регуляторами, утвореними у неконституційний спосіб (посилайтеся на рішення КСУ від 08.07.2008 р. № 14-рп/2008).  Це є достатніми доказами існування спору, отже і підставами для скасування СН.
Записаний

alla15

  • Гість

Дуже дякую!
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email