'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Водоканал сам ініціює укладання договорів  (Прочитано 2288 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

Доброго дня, шановні.
Повернувся з відпустки і дізнався, що у 20-х числах липня Київводоканал вирішив терміново укласти договір на холодне водопостачання і холодне та гаряче водовідведення з мешканцями нашого будинку. Все робилося похапцем – заповнення бланків договорів, видача довідок Ф3, показники лічильників ніхто не звіряв. Будинок належить ЖБК, Шевченківський район, м. Київ.
Нижче я наводжу скани бланків договору, що пропонується нам підписати. Цікавить, думка фахівців – чи немає у цьому договорі якихось прихованих трюків Водоканалу?
Перше, що мене насторожило – відсутність підписів на усіх сторінках – тобто потім підкласти можна буде що завгодно.
Дякую за відповіді.
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

Остання сторінка договору:
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цікавить, думка фахівців – чи немає у цьому договорі якихось прихованих трюків Водоканалу?


Щодо трюків -можете особисто це перевірити, чи відповідає договір Типовому:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6206.0.html
Раджу звернути особливу увагу на розділи щодо відповідальності Виконавця і Споживача.
Публікація з текстом оферти була також в газеті "Хрещатик" 05.08.2014 р. (щодо автентичності я не перевіряв).

Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую, пане Перо - буду звіряти.
Записаний

Михаил

  • Гість

Это старый образец договора. В газете Крещатик и на сайте Киевводоканала есть новый образец договора. Он точнее с типовым.
Записаний

serg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 79
    • Перегляд профілю

Віталію, особливу увагу приділіть розділу 3."Розрахунки". До мого ЖБК також було запропоновано такий договір, однак реквізити Водоканалу та реквізити рахунку куди  сплачувати відрізнялися у моєму випадку!!! Пропонувалося сплачувати на рахунок КП ГІОЦ КМДА. А у тексті договору про цю структуру а ні слова!
Записаний

Михаил

  • Гість

Подскажите пожалуйста кто то уже пробовал бороться с Киевводоканалом и его НЕ типовым договором ?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Подскажите пожалуйста кто то уже пробовал бороться с Киевводоканалом и его НЕ типовым договором ?

Якщо не відповідає типовому -або не укладайте такий договір, або подайте до Київводоканалу позов про визнання договору (в редакції Типового) укладеним.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email