'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Виконавець подав позов по стягненню заборгованості  (Прочитано 25786 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1) Якщо мета -зятягнути справу: так, має сенс.
Для мене це засіб досягнення справедливості (=законності), бо у протилежному випадку суд зможе присудити виконавцю зробити мені нарахування по ЖКП за тарифами 2002 року тільки за період до 21 листопада 2014 року (а мені, відповідно, - виплатити йому ці гроші), а от за період від 21 листопада 2014 року і до кінця опалювального сезона 2014-2015р.р. мене змусять платити за останніми тарифами, які не стосуються споживачів ЖКП.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Я буду діяти в залежності від результатів справи про перерахунок нарахувань за ЦО та ГВ:

ВАРІАНТ А) у випадку задоволення моєї заяви про перерахунок за ЦО за період до 21 листопаду 2014 року, я у цій справі подам клопотання про зупинення провадження до набрання законної сили судового рішення ОАС по тарифам за період від 21 листопада 2014 року і до кінця опалювального сезону 2014-2015р.р.  :)

ВАРІАНТ Б) у випадку незадоволення моєї заяви про перерахунок за ЦО за період до 21 листопаду 2014 року і поразки у наступних інстанціях, я буду чекати закінчення баталій по тарифам за період від 21 листопада 2014 року і до кінця опалювального сезону 2014-2015р.р., і потім подам заяву на перегляд цієї справи у зв'яку з нововиявленими обставинами, якщо ці обставини будуть на користь споживачів ЖКП  :)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Провадження у цій справі зараз зупинено на етапі досудового розгляду до закінчення іншої цивільної справи, яка теоретично може бути завершена 12 січня 2016 року (не раніше).

У мене питання: якщо я подам зараз ще одне клопотання про зупинення провадження до завершення  вже адміністративної справи, у якій я один з позивачів, воно буде долучено до справи, але ухвалу суддя буде приймати тільки після відновлення провадження? Якщо заява підлягає задоволенню, суддя відновить провадження і одразу ж його знов зупинить по новим підставам? І він може це зробити сам, у "письмовому провадженні"?

Але можливо мені спочатку треба спробувати подати клопотання про залишення справи без руху для надання строку для усунення недоліків позивачем (для надання доказів - копії ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу або ухвали про скасування судового наказу за період позивних вимог), бо провадження у справі відкрито за заявою, відкритою без додержання вимог п.6 ст.119 ЦПК? І також просити, у разі ненадання цих доказів, - залишити позовну заяву без розгляду, згідно  п.п.8 п.1 ст.207 ЦПК?

Якщо суддя раптом відмовить - оскаржити таку ухвалу і вже тоді подати нове клопотання про зупинення провадження?

Але ці всі клопотання будуть розглядатись тільки після відновлення провадження?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Провадження у справі відновлюється після усунення обставин, якими було зумовлено зупинення провадження (ст. 204 ЦПК). Після відновлення провадження будуть розглянуті всі інші Ваші заяви і клопотання, зокрема нові -про зупинення провадження з інших підстав, або про залишення позову без руху. Чи буде провадження зупинено знову, та чи залише суд позов без руху -залежить від обгрунтованості відповідних клопотань. "Письмового провадження" у ЦПК немає. Не плутайте цивільний процес з адміністративним (в порядку КАС). Перелік ухвал, які підлягають оскарженню окремо від рішення суду наведено у ст. 293 ЦПК (з відповідними тлумаченнями КСУ).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Дякую. Але чи є сенс мені змушувати виконавця, щоб він подав на новий СН (по неохопленому періоду)? Може закрити очі на те, що провадження у справі відкрито за заявою, відкритою без додержання вимог п.6 ст.119 ЦПК і просто подати нове клопотання про зупинення провадження до завершення адміністративної справи? До речі, ця адміністративна справа може йти пару років, а там може спливе строк позовної давності по борговим вимогам...
Ось моє КЛОПОТАННЯ про зупинення провадження для реценції:

(click to show/hide)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Що і як робити в цивільному процесі -це Вам вирішувати. Щодо клопотання. Слід з нього виключити будь-які посилання на зупинення провадження у справі № 826/6347/15; вказати лише, що відкрито таке провадження в адмін. справі (з наданням відповідної ухвали).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
До речі, ця адміністративна справа може йти пару років, а там може спливе строк позовної давності по борговим вимогам...
Це як?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
До речі, ця адміністративна справа може йти пару років, а там може спливе строк позовної давності по борговим вимогам...
Це як?
Так, я тут помилився  :).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Щодо клопотання. Слід з нього виключити будь-які посилання на зупинення провадження у справі № 826/6347/15; вказати лише, що відкрито таке провадження в адмін. справі (з наданням відповідної ухвали).
Справа у тому, що в ухвалі ОАСК від 10 квітня 2015 про відкриття провадження у справі № 826/6347/15 помилково не було вказано моє прізвище.
А от в ухвалі ОАСК від 17 вересня 2015 року про зупинення провадження воно є.
Так що у мене немає інших варіантів  :-\.
А що - невже суддя має право у випадку, коли провадження іншої справи зупинено, проігнорувати заяву про зупинення провадження справи, яку він розглядає?  :o

Такий варіант КЛОПОТАННЯ про зупинення провадження краще за попередній:

(click to show/hide)
?
« Останнє редагування: 21 Грудня 2015, 20:35:18 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

На мою думку, наявність чи відсутність Вашого прізвища серед сторін адміністративної справи не може впливати у цивільній справі на розгляд порушеного клопотання про зупинення провадження. Бо предметом розгляду в адмін. справі є законність нормативно-правового акту, дія якого поширюється на невизначене коло осіб. Отже, обставини, які будуть встановлені в адмін. справі є обставинами, встановленими щодо невизначеного кола осіб, а не лише щодо сторін цієї справи. Та будуть звільнені від доказування, згідно ч. 3 ст. 61 ЦПК. Ухвалу про зупинення провадження в адмін. справі, на мою думку, суд може сприйняти як затягування розгляду цивільної справи. Тому краще повідомити лише про відкриття провадження (пр наявність справи), а не про те, що в адмін. справі провадження також зупинено. Отже, вирішуйте самостійно -що саме заявляти. 
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А якщо я надам, окрім ухвали про відкриття провадження (де немає мого прізвища), ще й повістку від 20 05.2015 про виклик мене для участі в с/з по цій справі, де вказано, що я є також позивачем? Там є підпис секретаря с/з.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Може цю повістку не додавати до клопотання, а просто мати при собі у с/з і у разі, якщо суддя скаже, що не бачить мого прізвища в ухвалі про відкриття провадження - надати її, як доказ того, що я дійсно позивач?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Неодноразово повідомлялось. Можете робити все, що зазначено у ст. ст. 27, 31 ЦПК.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Виявляється, в ухвалі ОАСК від 10 квітня 2015 про відкриття провадження у справі № 826/6347/15 помилково не тільки не було вказано моє прізвище, а й взагалі не вказана постанова НКРЕКП, що оскаржується! В реєстрі - також вказано тільки, що "звернувся ОСОБА_1 ". І навіть в повістці про виклик мене для участі в с/з не вказаний номер постанови НКРЕКП, що оскаржується - тільки номера пунктів  :-\.

Цікаво, а як суддя відслідковує, коли завершилась та чи інша справа?
І як дізнатись - на якій стадії справа зараз, у якому суді?
« Останнє редагування: 23 Грудня 2015, 18:37:08 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Клопотання про зупинення провадження цієї справи до завершення розгляду адміністративної справи № 826/6347/15-а в Окружному адміністративному суді м. Києва треба подавати одразу, коли вступить у законну силу с/р, у зв'язку з яким було зупинено цю справу? Раніше не бажано?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email