'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ на перерахунок нарахувань за ЦО та ГВ на захист прав споживачів  (Прочитано 59671 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р. (зареєстр. в КМУЮ) визнано таким, що "втратило чинність" на підставі РКМДА № 578 від 18.04.2008 р. (зареєстр. в ГУЮ). Тобто цей акт був чинним протягом строку його дії. Подальші РКМДА, які оспорювалися в адмін. справах не були чинними з моменту їхнього прийняття: юридичний факт їхньої нечинності встановлений судом. Оскільки, відповідно до правових позицій ВСУ має застосовуватися останній чинний акт, то таким є РКМДА №1245 від 20.06.2002 р., оскільки інших після нього не існувало.

Щодо формулювання у мене нічого нового немає. Можливо, слід додати
...відповідно до останніх чинних тарифів для споживачів...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
відповідно до тарифів, які були чинними для споживачів до тарифів, визнаних недійсними,
Я з цього тексту нічого не зрозумів :o

Крім того, у позові після ПІБ зазначте свій ідентифікаційний код (для подальшого відкриття виконавчого провадження про примусове виконання перерахунку).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Остаточна редакція позовної заяви:
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Сьогодні було попереднє засідання.
Відповідач ТОВ "ЄВРО-реконструкція" надав заперечення - див. вкладення.

Мій коментар:

1) Відповідач у своїй відповіді № 22/1878 від 25.08.15р. на мою претензію визнав, що НКРКП встановила тарифи для нього:
Цитувати
Відповідно до умов укладеного Вами договору на надання комунальних послуг з опалення та централізованого гарячого водопостачання Ви зобов'язалися оплачувати зазначені послуги надані Вам Товариством відповідно до тарифів на зазначені послуги, що встановлені для Товариства.
, а у своєму запереченні... вже не визнає цього факту, який, до речі встановив ОАС  ;D

2) Пишуть, що я ... особисто розраховував вартість послуг на гаряче водопостачання - дивина, та й годі  :o

Слухання справи по суті призначено на 24 листопада 2015 року о 15-20 (Дарницький суд, суддя Цимбал І.К.) - запрошую всіх, кого цікавить цей цирк ;D
« Останнє редагування: 28 Жовтня 2015, 19:11:46 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо заперечень ТОВ "Євро-Реконструкція" (інших виконавців тощо) слід надати письмові пояснення в частині згадки про судові рішення у справі № 826/20330/14 наступного змісту:
Цитувати
Обставини, встановлені судовим рішенням у цивільній, господарській або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини (ч. 3 ст. 61 ЦПК).
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 163 КАС постанова суду складається з мотивувальної частини із зазначенням: встановлених судом обставин із посиланням на докази, а також мотивів неврахування окремих доказів.
Таким чином, саме обставини встановлені мотивувальною частиною судових рішень у справі № 826/20330/14 не є предметом доказування в інших справах. Резолютивна частина цих рішень не може бути предметом посилання на звільнення від доказування, оскільки цією частиною жодні обставини не встановлювалися; вона лише містить висновок суду про відмову у позові внаслідок встановленої обставини незастосування до споживачів оспорюваних актів Нацкомпослуг і, як наслідок, відсутності порушення прав позивача цими актами, які не є нормативно-правовими
« Останнє редагування: 29 Жовтня 2015, 19:13:40 від Перо »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

ПОЯСНЕННЯ відносно заперечень Відповідача:
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

ПОЯСНЕННЯ відносно заперечень Відповідача:

Ви можете робити пояснення взагалі щодо усього тексту заперечень. Я надав приклад щодо частини, яка стосується згадки рішення адмін. суду.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Ви можете робити пояснення взагалі щодо усього тексту заперечень.
Так може мені треба до початку розгляду справи по суті уточнити (змінити? - як правильно?) позовні вимоги, які наразі є такими:
Цитувати
Зобов’язати ТОВ "Євро-реконструкція" здійснити перерахунок нарахувань за послуги централізованого опалення та централізованого водопостачання гарячої води...
, натомість написати:

"Зобов’язати ТОВ "Євро-реконструкція" здійснити перерахунок нарахувань за послуги централізованого опалення та зробити нарахування по централізованому водопостачанню гарячої води по квартирі № 240 будинку № 172-А  по вул. Харківське шосе в м. Києві з 01.07.14р. по 21.11.14р., відповідно до останніх чинних тарифів для споживачів..."

Бо виконавець дійсно не робив мені нарахувань по ГВ і сих пір не взяв на облік мій лічильник гарячої води, хоча я відсилав йому копію паспорту лічильника зі свіжими результатами його повірки в Укрметртестстандарті і показниками лічильника.

І, до речі, у п.38 договоу приєднання ТОВ "ЕВРО-реконструкції" говориться про перевід на норми споживання у разі... несплати за показниками лічильника більше трьох місяців!  :o

http://www.kreschatic.kiev.ua/file/11059.pdf

Це не відповідає:

а) типовому договору, у п.11 якого сказано, що
Цитувати
за наявності у квартирі засобів обліку води і теплової енергії справляння плати за нормативами (нормами) споживання не допускається, крім випадків, передбачених договором на встановлення засобів обліку


б) постанові КМУ № 630 від 21 липня 2005 року, у п.10 якої сказано, що
Цитувати
справляння плати за нормативами (нормами) споживання за наявності квартирних засобів обліку без урахування їх показань не допускається, а виконавець і споживач не мають права відмовлятися від врахування показань засобів обліку
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2015, 00:59:11 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

І ще - якщо потрібно змінити навіть одне слово у позові, то треба подавати "уточнений (чи змінений?) позов" наново?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Якщо слово змінюється (переставляються) у прохальній частині -це зміна позову. У мотивувальній частині -потрібно дивитися обсяг змін. До речі, ось приклад одного з позовів. Позовні вимоги наразі виглядають так:

Цитувати
   зобов’язати ЖБК ___ здійснити по квартирі № ___ будинку № ___ по ___ у м. Києві помісячний перерахунок за період з 01 грудня 2006 р. по 30 червня 2014 р. включно за послугу утримання будинку і прибудинкової території –відповідно до розпорядження КМДА № 748 від 19.05.2000 р. «Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в м. Києві»;
   зобов’язати ЖБК___, ПАТ___ здійснити по квартирі № ___ будинку № __ по ___ у м. Києві помісячний перерахунок за період з 01 грудня 2006 р. по 30 червня 2014 р. включно за послугу централізованого опалення –відповідно до розпорядження КМДА № 1907 від 14.10.2003 р., яким внесені зміни і доповнення до розпорядження КМДА № 1245 від 20.06.2002 р. «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії та житлово-комунальні послуги для населення»;
   зобов’язати ЖБК ___, ПАТ ___, ПАТ ___ здійснити по квартирі № ___ будинку № ___ по ___ у м. Києві помісячний перерахунок за період з 01 грудня 2006 р. по 30 червня 2014 р. включно за послуги централізованого водопостачання гарячої води і водовідведення, централізованого водопостачання холодної води і водовідведення –відповідно до розпорядження КМДА № 1907 від 14.10.2003 р., яким внесені зміни і доповнення до розпорядження КМДА № 1245 від 20.06.2002 р. «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії та житлово-комунальні послуги для населення»;
   зобов’язати ЖБК ___ надати мені довідку про стан розрахунків на 01 липня 2014 р. по квартирі № ___ будинку № ___ по ___ у м. Києві за послуги утримання будинку і прибудинкової території, централізованого опалення, централізованого водопостачання гарячої води і водовідведення, централізованого водопостачання холодної води і водовідведення, з урахуванням проведених перерахунків

Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Якщо слово змінюється (переставляються) у прохальній частині -це зміна позову...
Про це говориться тільки у п.2 ст.31 ЦПК?

Я вважаю, що у випадку, коли виконавець нарахувань не робив, буде більш коректно просити не перерахунку, а "зробити нарахування відповідно до останніх чинних тарифів для споживачів".

А те, що це, скоріш за все, потягне за собою ще одну перерву у цій справі, то я все одно вимушений чекати на закінчення адміністративної справи по другій частині опалювального періоду 2014-2015 років (хоча інфляція може й збільшиться, що потягне за собою збільшення інфляційної складової боргу).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Як я зрозумів з тексту п.2 ст.31 ЦПК, мені в цій ситуації можна змінити тільки предмет позову.
Тому питання:
"Зобов’язати ... здійснити перерахунок нарахувань... відповідно до останніх чинних тарифів для споживачів" і "Зобов’язати ... здійснити нарахування... відповідно до останніх чинних тарифів для споживачів" - це один і той самий предмет позову чи різні?

Якщо це різні предмети позову, то чи можна не писати заяву про зміну позову, а одразу подати змінену позовну заяву?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Суддя Цимбал сказала, що 24 листопада розпочнеться розгляд справи по суті.
До 24 листопада я мав надати у загальну канцелярію свої пояснення на заперечення відповідача на мою позовну заяву. Але я також мушу до початку розгляду справи частково змінити предмет позову - замість "здійснити перерахунок нарахувань за послугу ГВ" написати "здійснити нарахування за послугу ГВ... відповідно до останніх чинних тарифів для споживачів", бо нарахувань за ГВ мені не робили.

Тим часом, у грудні я скоріше за все вже отримаю платіжку від ТОВ "Єврореконструкція" з виставленими мені нарахуваннями по ГВ, що у свою чергу, дасть мені можливість повторно змінити предмет позову - на цей раз написати "здійснити перерахунок нарахувань за послугу ГВ" замість "здійснити нарахування за послугу ГВ", що підвищує шанс виграшу справи.

У мене питання: якщо я хочу до початку розгляду справи по суті (до 24 листопада) подати у загальну канцелярію змінену позовну заяву, то чи має сенс мені разом з нею подавати свої пояснення на заперечення відповідача на мою первісну позовну заяву?

І чи можна міняти предмет позову декілька разів поспіль до початку розгляду справи по суті?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

У мене питання: якщо я хочу до початку розгляду справи по суті (до 24 листопада) подати у загальну канцелярію змінену позовну заяву, то чи має сенс мені разом з нею подавати свої пояснення на заперечення відповідача на мою первісну позовну заяву?

І чи можна міняти предмет позову декілька разів поспіль до початку розгляду справи по суті?

Є сенс, бо не факт, що змінену позовну заяву буде прийнято до розгляду. Щодо кількості змін предмету позову -це питання у ЦПК жодним чином не обмежено.
« Останнє редагування: 06 Листопада 2015, 20:38:54 від Перо »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Нова редакція пояснення щодо заперечень відповідача на мою первісну позовну заяву (з доповненням) і змінена позовна заява (зміни вказані жовтим кольором).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email