'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Рахунок КП  (Прочитано 5389 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Рахунок КП
« : 22 Жовтня 2015, 18:34:09 »

Я знайшов фінансові реквизити моєго комунального підприємства, який вони надавали для авансової орендної плати (див. додаток), але мене бентежить, чи один він у них? - проблема вирішена, КП письмово мені підтвердило, що цей поточний рахунок - вірний  :)

Цитувати
комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»,
п/р № 26000300840576 в ТВБВ № 10026/045 філії ГУ по м. Києву та Київській області
АТ «Ощадбанк», МФО: 322669,  ЄДРПОУ: 39604270
« Останнє редагування: 02 Листопада 2015, 12:45:59 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Рахунок КП
« Reply #1 : 22 Жовтня 2015, 19:21:28 »

А проблема в чому?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Рахунок КП
« Reply #2 : 22 Жовтня 2015, 19:31:04 »

Надавало моє КП ці реквізити не мені, а я хочу розпочати сплачувати кошти за отримання ЖКП у рамках субсидії саме на їх  поточний рахунок, а не на рахунок КП ГІОЦ, як вони того хочуть (я не платив їм з грудня 2006).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Рахунок КП
« Reply #3 : 25 Жовтня 2015, 23:30:08 »

Саме на їхній рахунок (Керуючої компанії...) і слід платити за чинними і законно встановленими ОМС тарифами, але за винятком закладених у ці тарифи відсотків на користь ГІОЦ. Рахунків у Керуючої компанії може бути кілька, актуальність слід спитати в їхній бухгалтерії або у місцевій РДА (у даному випадку -Дарніцькій) інформаційним (електронним) запитом:
http://darn.kievcity.gov.ua/content/dostup-do-publichnoi-informacii.html
А про відсоток на користь ГІОЦ (як і правові підстави для сплати саме на їхні розподільчі рахунки) -інформаційним (електронним) запитом до КМДА.
http://kievcity.gov.ua/content/39_dostup-do-publichnoi-nformatsii.html
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Рахунок КП
« Reply #4 : 01 Липня 2017, 02:55:04 »

Аналогічна ситуація виникла з ПАТ «АК «Київводоканал». Вони міняють поточні рахунки як рукавички. Гендиректор ПАТ «АК «Київводоканал» давав мені три рази новий поточний рахунок. По останньому рахунку ПАТ «АК «Київводоканал» виникла проблема - по ньому немає договору з Приват24, через який я сплачую за ЖКП і тому треба платити додаткову "комісію" 3 грн. за обслуговування і, крім цього, немає можливості уводити показники квартирних лічильників. Але якщо намагатися сплатити по попередньому поточному рахунку ПАТ «АК «Київводоканал», то йде автоматичне перенаправлення на інший поточний рахунок - "за воду", з приписом: "ВИКЛЮЧНО для приватного сектору". "Комісію" платити не треба, є можливість увести показники лічильників. От я і думаю - чи можна платити на цей поточний рахунок (я живу у багатоквартирному будинку)? Якщо я буду вказувати у графі "Призначення платежу" додатково свою ЖЕО і особовий рахунок, то вони ж повинні знайти мої кошти?  ???
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Рахунок КП
« Reply #5 : 01 Липня 2017, 11:42:42 »

У ПАТ «АК «Київводоканал» сказали, що можна.  :)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email