'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Контроль за зняттям показників теплолічильника  (Прочитано 7204 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Зрозуміло, що краще підігрівати воду ближче до споживання. Але, якщо не враховувати втрати на транспортування, то яка різниця де підігрівати - все одно водоміром все рахується. От я й кажу - навіщо окремо рахувати затрати теплоенергії на підігрів холодної води?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тому, що в тариф на ГВП входить вартість холодної води плюс затрати на її підігрів.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Якби гаряча вода подавалася окремо, прямо від теплопостачальника, в тарифі на ГВП була б її вартість з урахуванням витрат на нагрів у самого теплопостачальника, то у Вас в тарифах ГВП не було б "підігріву" і обліковувати ГВП було б достатньо просто водоміром,  а ЦО теплолічильником . Реально таке теж є.
От у нашому будинку так і є - див. додаток 94:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/file/text/43/f442081n1060.zip

Виконавець мені нарешті відповів, що
Цитувати
Встановлений прилад обліковує теплову енергію лише на опалення.
А рахували вони по періодам:
1) 1.12.2015-19.12.2015 (писали як "за грудень") - 172,63542 Гкал для всього будинку
2) 20.12.2015-18.01.2016 (писали як "за січень") - 348,696Гкал для всього будинку
3) 19.01.2016-17.02.2016 (писали як "за лютий") - 306,574Гкал для всього будинку
Розрахункова вартість опалення за 1 м2 опалювальної площі: за 2-й період - 14,72 грн/кв. м.;
за 3-й період - 12,95грн/кв. м..
Мені здається, що це достатньо неекономічне опалювання!  :-\
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email