'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЖЕК надіслав договора для підпису...  (Прочитано 2692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

roma_08_09@ukr.net

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 45
    • Перегляд профілю
    • Email

Доброго дня!!! ситуація слідуюча, як власник квартири в багатоповерховому будинку(будинок на балансі ВУЖКГ) я перебуваю в договірних відносинах з місцевим ВУЖКГ щодо надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, постачання холодної води та водовідведення, утримання будинків споруд та прибудинкової території. термін дії попередніх договорів закінчився влітку 2015 року, хоча і договір вважався продовженим ще на рік, 01.02.2016 року з відповідною заявою звернувся в ВУЖКГ з пропозицією переукласти вищезазначені договори. через деякий час ВУЖКГ надіслало поштою нові договори (незмінені, типові) які мене не влаштовують, тому як на мою думку вони не містять всіх необхідних умов. 17.02.2016 року я особисто, під підпис відповідальної особи ВУЖКГ, повернув запропоновані договори без свого підпису, але з заявою про згоду укласти договір (окремо на кожен із запропонованих до підпису договорів), але на інших умовах (фото прикріплюю), на даний час ніякої відповіді не отримав, змінених договорів мені для підпису не надали. в усній розмові посадова особа ВУЖКГ повідомила що вони неможуть вносити НІЯКИХ змін в типовий договір, по причині начебто заборони зі сторони антимонопольного комітету!!!!!. які мої подальші дії повині буди в ситуації яка склалась??? проконсультуйте будь-ласка.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖЕК надіслав договора для підпису...
« Reply #1 : 29 Березня 2016, 17:25:06 »

На водопостачання зараз договір є договором приєднання. Споживач не має права пропонувати свій варіант.
Записаний

roma_08_09@ukr.net

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 45
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖЕК надіслав договора для підпису...
« Reply #2 : 30 Березня 2016, 08:21:15 »

ну на той момент мені прислали для підпису саме типовий договір про постачання холодної води та водовідведення. точно такий же як і минулі роки. а що мені робити в ситуації яка склалась?? надіслав заяви про згоду укласти договори на інших умовах, пройшов вже місяць, реакції зі сторони жеку ніякої, договір як би не укладений
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖЕК надіслав договора для підпису...
« Reply #3 : 30 Березня 2016, 20:28:16 »

Цитувати
ну на той момент мені прислали для підпису саме типовий договір про постачання холодної води та водовідведення.
Вск вірно. Вони й повинні надавати типовий. Бо типовий затверджено Постановою КМУ. Але з середини квітня 2014р. це є  договір приєднання, тому правити його у Вас нема права. От як він не відповідає типовому, тоді Ви можете вимагати привести його у відповідність до типового. Навіть в судовому порядку.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email