'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: розясніть будь-ласка...  (Прочитано 2345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

roma_08_09@ukr.net

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 45
    • Перегляд профілю
    • Email
розясніть будь-ласка...
« : 27 Квітня 2016, 18:15:40 »

Доброго дня!!! склалася слідуюча ситуація, я за результатами проходження конкурсу буду призначений на посаду державного службовця. Виникло питання відкриття банківського рахунку для нарахування заробітньої платні. Я бажаю обслуговуватись та отримувати заробітню платню виключно в ОЩАДБАНКУ, варіанти з іншими банківськими установами для мене не є приємлимі з осоистих переконань. Але, при спробі відкриття банківського рахунку для отримання заробітної плати в ОЩАДБАНКУ я зіштовхнувся з проблемою неможливості відкриття, так як, державна установа, в якій я претендую на роботу, має зарплатний проект лише з ПРИВАТБАНКОМ, тобто ОЩАДБАНК не може відкрити мені зарплатній рахунок, з пояснень працівників ОЩАДБАНКУ державна установа не бажає підписувати з ОЩАДБАНКОМ зарплатний проект. Проконсультуйте, надайте розяснення будь-ласка,
1. Чи маю я право вимагати перерахування заробітної платні виключно на рахунок ОЩАДБАНКУ, і
2. Чи передбачена законодавством України відмова державному службовцю у виборі банківської установи для обслуговування (отримання заробітної плати)???
3. Чи є відсутність зарплатного проекту державної установи з банком підставою для відмови у виборі працівником саме цого банку для отримання заробітньої платні???
 дякую. з повагою.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

roma_08_09@ukr.net

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 45
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: розясніть будь-ласка...
« Reply #2 : 27 Квітня 2016, 19:11:58 »

тобто, якщо я правильно зрозумів якщо я відкрию простий рахунок (НЕ КОНКРЕТНО ЗАПЛАТНИЙ) в банківській установі (з якою в роботодавця-держустанови не укладений т.з. зарплатний проект) і в формі заяви на імя керівника (у відповідності ст.24 ЗУ "про оплату праці") попрошу перераховувати належну мені заробітну платню саме на цей рахунок, то  мої дії будут правомірними??? чи  роботодавець -державна установа  може заперечити цьому???? дякую.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: розясніть будь-ласка...
« Reply #3 : 27 Квітня 2016, 19:19:08 »

Дії будуть правомірними. Але за "обслуговування" рахунку сплачувати будете Ви.
Записаний

roma_08_09@ukr.net

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 45
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: розясніть будь-ласка...
« Reply #4 : 27 Квітня 2016, 20:48:03 »

дуже Вам дякую!!!
Записаний

roma_08_09@ukr.net

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 45
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: розясніть будь-ласка...
« Reply #5 : 28 Квітня 2016, 21:26:02 »

можливо я не вірно зрозумів п.3 ПКМУ №37 від 20.01.2016 року в частині - "Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади протягом місяця за умови виконання вимог пункту 2 цієї постанови вжити в установленому порядку заходів до укладення договорів не менше ніж з трьома уповноваженими банками для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.", тобто в будь-якій державній установі повинні бути укладені зарплатні проекти (чи інші якісь договори??) не менше ніж з ТРЬОМА уповноваженими банківськими установами??? чи я щось не вірно розумію??? розясніть будь-ласка
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: розясніть будь-ласка...
« Reply #6 : 28 Квітня 2016, 22:26:28 »

З трьома, якщо їх є стільки (бо за умови виконання вимог пункту 2 цієї постанови).
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email