'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Чи бачив хтось рекламу на сайті?  (Прочитано 4024 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« : 02 Травня 2017, 12:51:42 »

Причиною блокування домену gro-za.pp.ua було названо участь сайту в системах генераціі трафіку. Наскільки я зрозумів для цього на сайті мала б бути система банерної реклами, спливаючі віконця з рекламою, тощо. Адміністрація форуму та технічна підтримка ніколи не розміщувала подібний контент на сайті. Але є деяка вірогідність, що такі речі могли з'явитися на сайті в результаті зламу. Прохання до користувачів, у разі, якщо хтось бачив, чи буде бачити на сайті якусь рекламу (банери, спливаючі віконця, тощо) повідомляти у цій темі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #1 : 03 Травня 2017, 00:09:47 »

Спливаючих вікон не бачив. Правда в мене задіяна програма блокування реклами. Тому, можливо, і не  міг їх відстежувати...

Записаний

Пересiчний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #2 : 16 Червня 2017, 21:47:00 »

Цитувати
«В нашем законодательстве не предусмотрено ограничение доступа к сайтам без решения суда. То есть, если есть решение, то доступ может быть ограничен. Другой процедуры не существует», – заявил представитель уполномоченного Верховной Рады по правам человека Михаил Чаплыга.
https://informator.dp.ua/2017/05/17/chto-govorit-zakon-blokirovka-sajtov-v-ukraine-vozmozhna-tolko-cherez-sud/

Після позбавлення ліцензії Радио Вести і блокування сайтів російських соцмереж мене вже нічого не дивує. Лише відчуваю, що у керманичів не виходить  з внутрішньою політикою (ключових реформ немає, рейтингі обвалюються, ...) і вони проводять зачистку інформаційного простору, щоб хоча б якось вигребсти.

Цитувати
“Конечно, если кто захочет найти – сайты поменяют имя и будут работать, но большинство пользователей – просто лентяи. Если сайта нет пару дней, дальше люди просто не будут его искать. Пропагандистский эффект как раз и сфокусирован на аудитории людей, которые не хотят прилагать никакого труда: кнопку нажал – и работает. А дальше уже искать что-то – никто не будет с этим мучиться. Вот в этом вся игра" - Зураб Аласания
Цитувати
Всегда силен соблазн после блокировки "вредных сайтов" начинать блокировать другие по реальным, а порой надуманным причинам, - отмечает аналитик "Донецкого института информации" Виталий Сизов.
https://apostrophe.ua/article/society/media/2017-05-26/ne-tolko-vkontakte-v-ukraine-hotyat-zapretit-esche-20-saytov/12552
« Останнє редагування: 20 Червня 2017, 00:36:23 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #3 : 17 Червня 2017, 11:26:54 »

Після позбавлення ліцензії Радио Вести і блокування сайтів російських соцмереж мене вже нічого не дивує. Лише відчуваю, що у керманичів не виходить  з внутрішньою політикою (ключових реформ немає, рейтингі обвалюються, ...) і вони проводять зачистку інформаційного простору, щоб хоча б якось вигребсти.
Блокування роботи нашого сайту було здійснене раніше... І, наскільки я зрозумів адміна, зовсім не по політчним мотивам. І,  мабуть,  навіть не в Україні...
Стосовно блокування ресурсів з  ворожою пропагандою,  то  я за! ОБОМА РУКАМИ! Хоть  і  я  теж  "постраждав"... У мене була поштова скринька на Яндексі... Нічого страшного, перейшов на інший ресурс. До речі є прогграма, завдяки якій і забдлковані ресурси можна відвідати. А Чаплига хай спробує захистити від блокування аккаунти українських патріотів та адекватних росіян на російських ресурсах.
Записаний

Пересiчний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #4 : 17 Червня 2017, 14:59:46 »

Цитувати
Стосовно блокування ресурсів з  ворожою пропагандою,  то  я за! ОБОМА РУКАМИ!

Юрій Васильович, скажіть, Радіо Весті це ресурс з ворожою пропагандою? Потрібно було його закривати?
Всі аргументи за блокування цієї радіостанції я маю, і навіть більше того. І якщо дивитись ці аргументи (закривши вуха, як Феміда:-)), то дійсно, потрібно негайно закривати. Але якщо слухати живий ефір, то вже не так все й однозначно, є мовники, яких потрібно було б закрити у першу чергу, а вони працюють. Тому й зібрали 30 тис підписів киян під петицією гаранту з вимогою не закривати Весті.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #5 : 17 Червня 2017, 18:31:22 »

Цитувати
Стосовно блокування ресурсів з  ворожою пропагандою,  то  я за! ОБОМА РУКАМИ!

Юрій Васильович, скажіть, Радіо Весті це ресурс з ворожою пропагандою? Потрібно було його закривати?
Всі аргументи за блокування цієї радіостанції я маю, і навіть більше того. І якщо дивитись ці аргументи (закривши вуха, як Феміда:-)), то дійсно, потрібно негайно закривати. Але якщо слухати живий ефір, то вже не так все й однозначно, є мовники, яких потрібно було б закрити у першу чергу, а вони працюють. Тому й зібрали 30 тис підписів киян під петицією гаранту з вимогою не закривати Весті.
Все вірно написано.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #6 : 17 Червня 2017, 23:51:34 »

Все вірно написано.
Може й вірно, тільки не по темі...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #7 : 18 Червня 2017, 01:18:07 »

Юрій Васильович, скажіть, Радіо Весті це ресурс з ворожою пропагандою? Потрібно було його закривати?
Не скажу... Я не слухаю "Радио Вести". Точніше не слухав. Прямо зараз СЛУХАЮ і набираю текст цього посту...
Якби Ви були уважні, то могли б бачити, що я не називав не тільки "Радио Вести", а й будь-якої іншої назви ітернет-ресурсу чи радіостанцій. Я лише ЗАЗНАЧИВ УМОВУ -
Цитувати
з  ворожою пропагандою
Визначати її наявність чи відсутність повинні не ми з Вами. Бо наші висновки є суб'єктивними.
Тільки, як ця тема стосується РАДІО?
Ви навели посилання на сторінку "ИНОРМАТОРа"
Цитувати
«В нашем законодательстве не предусмотрено ограничение доступа к сайтам без решения суда. То есть, если есть решение, то доступ может быть ограничен. Другой процедуры не существует», – заявил представитель уполномоченного Верховной Рады по правам человека Михаил Чаплыга.

https://informator.dp.ua/2017/05/17/chto-govorit-zakon-blokirovka-sajtov-v-ukraine-vozmozhna-tolko-cherez-sud/
Але там мова не йде про "Радио Вести". Мова про Указ від 15.05.2017р. № 133 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/133/2017  , яким затверджено рішення РНБО від 28.04.2017р.  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/n0004525-17/paran2#n2  У додатку №2 (юридичні особи) "Радио Вести" у списку відсутнє. Тому і мій пост ніяк не стосувався "Радио Вести".
Ви ж все валите в одну купу
Після позбавлення ліцензії Радио Вести і блокування сайтів російських соцмереж мене вже нічого не дивує. Лише відчуваю, що у керманичів не виходить  з внутрішньою політикою (ключових реформ немає, рейтингі обвалюються, ...) і вони проводять зачистку інформаційного простору, щоб хоча б якось вигребсти.
Тобто Ви нятякаєте, що  і проблеми нашого сайту пов'язані з Указом № 133 та Рішенням РНБО. Це не так. Указ від 15.05.2017р. А ця тема була створена адміном ще 02.05.2017р. вже після завершення дій по розблокуванню сайту. І після 15.05.2017р. ніхто сайт не "чіпав".
А от Ви створюєте умови для застосування до нашого сайту  штрафних санкцій... Ви наводите цитати
Цитувати
“Конечно, если кто захочет найти – сайты поменяют имя и будут работать, но большинство пользователей – просто лентяи. Если сайта нет пару дней, дальше люди просто не будут его искать. Пропагандистский эффект как раз и сфокусирован на аудитории людей, которые не хотят прилагать никакого труда: кнопку нажал – и работает. А дальше уже искать что-то – никто не будет с этим мучиться. Вот в этом вся игра" - Зураб Аласания

Цитувати
Всегда силен соблазн после блокировки "вредных сайтов" начинать блокировать другие по реальным, а порой надуманным причинам, - отмечает аналитик "Донецкого института информации" Виталий Сизов.
без посилання на джерело. Посилання на "ИНОРМАТОРа" не беремо до уваги, ці цитати не звідти.
P.S. А "Радио Вести" торохтить і торохтить....
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #8 : 18 Червня 2017, 12:36:04 »

... Я не слухаю "Радио Вести". Точніше не слухав. Прямо зараз СЛУХАЮ і набираю текст цього посту...
P.S. А "Радио Вести" торохтить і торохтить....
Я здивований, бо "Радио Вести" закрили. Я весь час слухав, бо вони були найбільші професіонали своєї справи. Звісно, що там були і антиукраїнські моменти, але, наприклад зараз на "Радіо Ера" запрошують українофоба Мураєва... Просто треба голову мати на плечах...
Записаний

Пересiчний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #9 : 19 Червня 2017, 15:26:43 »

Цитувати
А от Ви створюєте умови для застосування до нашого сайту  штрафних санкцій Ви наводите цитати без посилання на джерело.

Невже дійсно наведення цитат без посилання на джерело може викликати санкції (окрім звісно санкцій принципового Адміну, якщо в Правилах форуму є відповідна норма)?! Ні, не знав!

Лінк до тих двох вищенаданих цитат (виправляюся, може якось прикрутите в той пост):
https://apostrophe.ua/article/society/media/2017-05-26/ne-tolko-vkontakte-v-ukraine-hotyat-zapretit-esche-20-saytov/12552
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #10 : 20 Червня 2017, 00:48:07 »

Невже дійсно наведення цитат без посилання на джерело може викликати санкції (окрім звісно санкцій принципового Адміну, якщо в Правилах форуму є відповідна норма)?! Ні, не знав!
А Ви сторінку того ж самого "Апострофу", з якої Ви цитати взяли, додивіться до кінця (до самого низу).
Багато ресурсів встановлюють умови і обмеження для цитування ...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #11 : 20 Червня 2017, 00:58:14 »

... І якщо дивитись ці аргументи (закривши вуха, як Феміда:-)),
  :o
У Феміди зав'язані очі...
Записаний

Пересiчний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 75
    • Перегляд профілю
Re: Чи бачив хтось рекламу на сайті?
« Reply #12 : 01 Липня 2017, 14:43:24 »

Сайт gro-za.pp.ua залишається у користувацькому пошуку оскільки у нас немає можливості вплинути на пошукову видачу в плані заміни адреси сайта. Із часом пошуковики переіндексують видачу правильно.

Не завжди так виходить, як бажається:

Как не попасть под санкции поисковой системыhttps://seo-akademiya.com/baza-znanij/vneshnyaya-optimizacziya/kak-ne-popast-pod-filtr-google-i-yandeks/

Последствия накрутки поведенческих факторовhttp://internetzona.ru/prodvizhenie-svoimi-rukami/filtryi-za-nakrutku-povedencheskix-faktorov.html

Санкции поисковых систем — проявление, диагностика, снятие
https://pixelplus.ru/samostoyatelno/stati/prodvizhenie-saytov/sanktsii-poiskovykh-sistem.html
« Останнє редагування: 01 Липня 2017, 15:03:14 від Пересiчний »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email