'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Київводоканал нараховує плату за 2 ЖКП загальним сальдо - чи це є законно?  (Прочитано 3473 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

ПрАТ "АК "Київводоканал" пише:
Цитувати
повідомляємо, що з липня 2017 року було впроваджено новий формат квитанцій, в яких нарахування та сплати по під послугам з централізованого постачання та відведення холодної води, відведення гарячої води відображено загальним сальдо
  :o
Наскільки це є законно?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Квитанцію викладіть.
Послуга одна.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
3. Рахунок на оплату комунальної послуги повинен містити, зокрема, таку інформацію:
4) загальна сума до сплати;
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2119-19/page
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Квитанцію викладіть.
Послуга одна.
Дві:
Цитувати
«51) публічному акціонерному товариству «Акціонерна компанія «Київводоканал» зі структурою, наведеною в додатку 51 до цієї постанови:
тариф на послугу з централізованого постачання холодної води – 7,03 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);
тариф на послугу з централізованого водовідведення – 6,13 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;
http://www.nerc.gov.ua/?id=24978
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
3. Рахунок на оплату комунальної послуги повинен містити, зокрема, таку інформацію:
4) загальна сума до сплати;
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2119-19/page
Ну правильно. Для кожної ЖКП повинна бути своя загальна сума до сплати.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Дві:
Послуга з відведення і холодної і гарячої води - одна, послуга з водовідведення.
Не вигадуйте собі дурну роботу...
Нормальний рахунок. За Вашою логікою, слід водовідведення і холодної і гарячої води вказувати одним рядком, послуга ж одна. Але ж це неможливо! Бо об'єми різні. Лічильники різні, тобто покази різні. І виокремлення "ВГВ" Вас влаштовує. То чому не влаштовує об'єднання по холодній воді? Лічильник один, покази ті самі в обох випадках, об'єм один. Тариф для розрахунку взято підсумковий. Проте кожен тариф окремо в рахунку (для дотримання формальності) зазначено. Які проблеми? Більшість водоканалів вже давно так обліковують (а зараз і рахунки друкують).  І споживачі так абонкнижки заповнюють. Зручно...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Якраз мене влаштовує об'єднання по холодній воді - ЖКП "Централізоване постачання холодної води та водовідведення" (ХВП). Інша ЖКП - "Централізоване водовідведення гарячої води" (ВГВ). Два різних лічильника, два різних тарифа. Я плачУ за ці дві ЖКП прямо на рахунок Київводоканалу, а вони потім дають інформацію КП ГІОЦ, але дають не окремо, а однією сумою в графі оплата послуги ХВП. Відповідно виходить, що у мене за ХВП - переплата, а за ВГВ - недоплата на ту саму суму (у квитанціях це не видно, бо там вони помилились раніше і пропустили інформацію за декілька місяців, коли я не платив через те, що вони не давали мені свій новий поточний рахунок). І так буде кожен місяць - у мене буде наростати переплата за одну ЖКП, і недоплата за іншу  :(.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тобто  це не проблема через загальне сальдо. Це проблема через безглуздих працівників Київводоканалу.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email