'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Стосовно звернення до НАБУ через невиконання перерахунків за ЖКП  (Прочитано 3339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Чекаю на поради, додаткову інформацію та пропозиції для обґрунтування заяви про злочин.

За ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 КК України та ч. 5 ст. 191 КК України.
1. Л.М.Черновецький в парі з А.К.Голубченко (ідеолог клонування розпоряджень) за незаконні (нечинні розпорядження).
2. В.В.Кличко за відмову в перерахунку.
3. Д.В.Вовк за незаконну постанову НКРЕКП і його нелегітимність.
Докази про відмову:
Звертався на урядову "гарячу" лінію
(click to show/hide)
відповіді ще немає.
Звертався до КМДА:
(click to show/hide)
(click to show/hide)
і отримав відповідь (я не я і хата не моя):
« Останнє редагування: 16 Жовтня 2017, 19:37:10 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

1) Щодо Черновецького/Голубченка колись ВАВАНчик, ще при дії старого КПК (до листопада 2012 р.) подавав заяву про злочин і навіть, з його слів, суд скасував постанову міліції про відмову у порушенні кримінальної справи. З того часу нічого не розслідується -жодного руху. Складайте повідомлення про злочин з доказами того, що є потерпілим від злочину та при яких обставинах він щодо Вас скоєний -будемо редагувати.
2) Відмова у перерахунку не є злочином, а у Кличка не має визначених законом повноважень робити перерахунок. Питання перерахунку або повернення безпідставно набутих коштів вирішується в порядку цивільного чи господарського судочинства (рішення судів протилежні за змістом і  мотивуванням, але це окреме питання). Тож, слід спочатку пройти шлях в цьому напрямку, а отримавши відмову, крім звернення до ЄСПЛ, -подавати заяву про злочин, скоєний вже суддями. Крім того слід вказувати на викрадення/грабіж Ваших грошей (ст. ст. 185, 186 КК) організованим злочинним угрупуванням згідно розподілених ролей, у складі авторів незаконних розпоряджень, фактичних отримувачів грошей, надавачів рахунків для сплати грошей (ГІОЦ) та суддів, які легалізують викрадене і доходи, отримані злочинним шляхом (ст. 209 КК), у спосіб прийняття завідомо неправосудних рішень. 
3) Поки що не має доказів незаконності постанов і некоституційності самого НКРЕКП у вигляді судових рішень.
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2017, 02:44:15 від Перо »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Дякую. Якщо підстав звернення до НАБУ поки що немає, підготував таку заяву
(click to show/hide)

На викрадення/грабіж грошей (ст. ст. 185, 186 КК) організованим злочинним угрупуванням згідно розподілених ролей, у складі авторів незаконних розпоряджень, фактичних отримувачів грошей, надавачів рахунків для сплати грошей (ГІОЦ)
можна подати заяву після порушення справи, имхо.

Відповідь ЦКС - додаток 14 на ВИМОГУ (попередження про злочин)
« Останнє редагування: 16 Жовтня 2017, 20:58:47 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Текст заяви слід кардинально переробляти. У викладеній редакції йдеться про порушення закону (щодо незаконності розпоряджень КМДА, визнаної в суді) і про припущення щодо таких порушень, виходячи з того, що інші розпорядження КМДА лише оскаржуються в судовому порядку. Крім того, РКМДА № 579, що оскаржується, стосується взагалі не будинків комунальної власності, про які йдеться у нечинних РКМДА (вже визнаних такими судом у справах №№ 2а-118/11 і 761/8760/14) і РКМДА №№ 442, 668, що лише оскаржуються. Незрозуміло -які саме РКМДА стосуються Вас, як ймовірного потерпілого. Незрозуміло -якщо у Вас є "борг", то що саме було вкрадено і коли. Незрозуміло -чому вкрадене саме ЦКС, а не іншими особами. І взагалі незрозуміло -ким, коли і при яких обставинах скоєно саме злочин, а не порушення закону. Потрібно всю цю фабулу викладати ясно, чітко і послідовно.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

1. Згоден, що п.2 треба взагалі прибрати і можливо повторити текст ВИМОГИ, на яку я посилаюся (додаток 13).
(click to show/hide)
2. Мене і киян стосуються всі скасовані РКМДА, перелічені в додатках 8, 10 та 13, на які я посилаюся (щоб не повторюватися в тексті).
3. Про викрадення/грабіж грошей (ст. ст. 185, 186 КК) можливо подам окрему заяву при спілкуванні із слідчим. Однак ЦКС вимагає сплатити "борг", а не викрав кошти за ЖКП чи пограбував мене. Ті, хто платив 100% за ЖКП можуть вважатися пограбованими але це не мій випадок.
4. "Потрібно всю цю фабулу викладати ясно, чітко і послідовно" , а що ж тоді буде робити слідство, якщо всі докази і обґрунтування надасть заявник?
Буду міркувати над заключним абзацем.
 

 
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

1. Останній абзац в такій редакції:
Оскільки численними рішеннями судів визнано тарифи незаконними, а розпорядження КМДА нечинними, за весь час неправомірного застосування тарифів на ЖКП, а нарахування комунальних платежів робилися централізовано, перерахунки за утримання будинків і прибудинкових територій, централізоване опалення, гаряче та холодне водопостачання і водовідведення також мають здійснюватися централізовано і автоматично але жодного разу добровільно не робилося.   

ВИСНОВОК:
Таким чином, посадові особи КМДА, починаючи з 2006 року та зловживаючи своїм службовим становищем, видавали та клонували завідома незаконні розпорядження КМДА, а комунальники (ЦКС разом з КП ГІОЦ КМДА) робили незаконні нарахування та зловживаючи своїм службовим становищем не проводили перерахунки коштів, сплачених за ЖКП. Вказаними діями посадових осіб КМДА, ЦКС та ГІОЦ завдано збитків споживачам, і заявнику особисто, за послуги утримання будинків і прибудинкових територій, централізоване опалення, гаряче та холодне водопостачання і водовідведення на значну суму, що причинило тяжкі наслідки.

2. Може додати до підозрюваних директора КП «ГІОЦ» Станіслава Каплуненко ?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Подавайте за фактом події злочинів. Коло підозрюваних нехай встановлює слідчий (хоча щодо Каплуненка чи інших осіб можете вказати їхні ролі). Але для цього потрібно не пізніше 10 днів після подачі заяви про злочин, майже автоматично звертатися до суду зі скаргою на бездіяльність органу, до якого подано заяву про злочин, щодо невнесення цих відомостей до ЄРДР. В так званому "суді" довести, що подавали саме заяву про злочин, а не звернення громадянина. Лише після внесення відомостей до ЄРДР можна намагатися визнати себе потерпілим від злочину та заявляти цивільний позов у межах кримінального провадження.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email