'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Рахунки ГІОЦ  (Прочитано 9652 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю
Рахунки ГІОЦ
« : 16 Лютого 2011, 11:42:42 »

Доброго дня! Я звернулася до ЖЕКу і балансоутримувачу будинку з проханням виставляти рахунки на оплату послуг від виконавця послуг або балансоутримувача будинку. ЖЕК "відіслав" мене до балансоутримувача. А КП "Дирекція" надіслала таку відповідь.
На які закони можна послатися, що це неправомірно? І чи можна сплачувати самостійно (договір не укладений, ЖЕК чекає березня, балансоутримувач відмовився заключати договір) на рахунки виконавця послуг -тобто ЖЕКу? Раніше сплачувала на рахунки ГІОЦ.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #1 : 16 Лютого 2011, 12:03:24 »

Віктор Іванович неодноразово наголошував, і я також пересвідчився у цьому на власному досвіді, що неможливо заставити щось зробити комунальників правильно проаргументувавши свою позицію. Не будуть! Тільки через суд. До цієї ж організації я надіслав, наприклад, от таку заяву.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #2 : 16 Лютого 2011, 12:20:01 »

Я готую позов до суду (сплачую за тарифами, діючими до червня 2009р., і ГІОЦ нараховує мені борги). Але так як послуги від ЖЕКу таки отримую, то хочу їх сплачувати. Чи можна написати заяву, що я з січня 2011р. за послуги буду сплачувати ЖЕКу згідно Закону про "ЖКП" ?
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #3 : 16 Лютого 2011, 12:35:27 »

Сплачувати на розрахунковий рахунок ЖЕКу? Віктор Іванович колись таке радив. Була розмова, яким чином довідатися про рахунок, і далі сплачувати на нього явочним порядком. Але, з контексту розмови я там не пам'ятаю, чи повинен для цього бути укладений договір. Без договору, чи хоча б без листа, мені якось боязко платити фірмі за будь що. Не знаю, куди вони там ці кошти зарахують. Я у грудні уклав договір із Київгазом, сплатив їм борг від середини 2008 р, і вони ці кошти повинні були на ЖЕК переслати, щоб ЖЕК списав борг. Поки що це не зроблено. Таке враження, що вони фізично списання з ГІОЦу не в стані зробити. Крім того у Києві зараз з цими КП незрозуміла ситуація. Після ліквідації райрад невідомо, чи будуть ліквідовуватися КП. Не хочеться опинитися в ситуації, коли кошти підуть на рахунки ліквідованого підприємства з яким у тебе навіть договору немає. Тож, для себе я вирішив, на ГІОЦ не плачу. У КП буду платити після укладення договору, чи, хоча б, після письмового повідомлення розрахункового рахунку. Позицію свою у зверненнях до КП окреслив чітко. Далі хай думають. Будуть стягувати борг через суд - надам відповідні звернення, хай суд вирішує.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #4 : 16 Лютого 2011, 12:40:53 »

Дякую. Буду думати.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #5 : 16 Лютого 2011, 20:30:59 »

1. В м. Києві виконавці послуг законом не визначі.
2. ЖЄО (балансоутримувачу) можна сплачувати тільки за обслуговування будинків та прибудинкової території (все буде переводитись тільки на цю статтю).

У Вас є вибір - або платити на рахунок КП ГІОЦ (вони вже не пишуть у квитанціях призвища), або судитись роками з вірогідністю виграшу 0,1%.
І не забувайте, що влада незабаром хоче ввести 100%-ву пеню...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #6 : 16 Лютого 2011, 20:46:30 »

У Вас є вибір - або платити на рахунок КП ГІОЦ (вони вже не пишуть у квитанціях призвища), або судитись роками з вірогідністю виграшу 0,1%.

Від змісту і обсягу інформації, наведеної у рахунках, КП ГІОЦ не стає виконавцем інших послуг, ніж ті, що надані балансоутримувачем. І з чого Ви взяли, що вірогідність 0,1%? Наприклад особисто я ніколи не подаю завідомо безперспективні позови. Незаконна діяльність КП ГІОЦ так чи інакше буде припинена судовим рішенням -це питання лише часу і судової справи, у ході розгляду якої це буде зроблено.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #7 : 16 Лютого 2011, 20:52:20 »

Але так як послуги від ЖЕКу таки отримую, то хочу їх сплачувати. Чи можна написати заяву, що я з січня 2011р. за послуги буду сплачувати ЖЕКу згідно Закону про "ЖКП" ?

Так, напишить їм таке повідомлення. Для сплати достатньо знати обсяг визнаних послуг і розрахунковий рахунок (спитайте у бухгалтерії), на який щомісяця переводити гроші: наприклад через Ощадбанк, заповнивши відповідний бланк рахунку-квитанції.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #8 : 16 Лютого 2011, 22:30:25 »

У Вас є вибір - або платити на рахунок КП ГІОЦ (вони вже не пишуть у квитанціях призвища), або судитись роками з вірогідністю виграшу 0,1%.

Від змісту і обсягу інформації, наведеної у рахунках, КП ГІОЦ не стає виконавцем інших послуг, ніж ті, що надані балансоутримувачем. І з чого Ви взяли, що вірогідність 0,1%? Наприклад особисто я ніколи не подаю завідомо безперспективні позови. Незаконна діяльність КП ГІОЦ так чи інакше буде припинена судовим рішенням -це питання лише часу і судової справи, у ході розгляду якої це буде зроблено.
А я й не стверджував, що КП ГІОЦ стає виконавцем. Вірогідність я поставив "середню по палаті". Особисто у Вас вона може й 30%...
Що до останнього ствердження, то я припускаю локальну формальну перемогу над владою-монополістом, але битву судовими методами у шахраїв виграти неможливо. У нас вже де-факто "паханат". Ця корупція була весь час, а тепер все стало в 1000 разів гірше  >:(.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #9 : 16 Лютого 2011, 22:39:19 »

Переважній більшості тих, хто має намір оплачувати за ЖКП по закону, доведеться прийти до суду. Краще - позивачем.
На жаль іншого шляху в реаліях нашого світу немає. Інші інституції не працюють. А в судах, навіть з урахуванням їх теперішнього стану можна  "отримати надійну систему з ненадійних елементів".

А критикани-песимісти, від яких тільки "Плач Ярославни" чуємо - ну то як без них.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #10 : 17 Лютого 2011, 01:57:41 »

Я не критикую. Я знаю, що говорю. Реалії швидко змінились. А ви залишились у "вчорашніх реаліях". Незалежних судів зараз немає. Наразі діє "вибіркове кривосуддя". Тим, хто йде проти течії зараз "мало не покажеться". Це вже буде не 30 грн витрат на м-т забезпечення судового процесу та вільний від роботи час. Ці хлопці пишуть все під себе "на корню". Конституція - ніщо, КС - ніщо...
Почекаємо ще трохи... Це все тільки квіточки...  >:(
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #11 : 18 Лютого 2011, 08:07:36 »

ПРОПОЗЫЦИЯ!
Запретить на форуме обсуждение политики вообще и осуждение правительства в частности.
ПС: или сделать для этого отдельный раздел/топик.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #12 : 18 Лютого 2011, 08:42:44 »

Підтримую. Думаю, слід ПРЯМО ЗАБОРОНИТИ обговорення політики та політиків (а скоро, чи не скоро вибори!) в правилах форуму. І адміністрації видаляти політичні пости без будь-яких пояснень.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #13 : 18 Лютого 2011, 08:53:20 »

ПРОПОЗЫЦИЯ!
Запретить на форуме обсуждение политики вообще и осуждение правительства в частности.
ПС: или сделать для этого отдельный раздел/топик.
Мені здається, тут проблема не тільки в політиці. Проблема ширша. Дається деяка інформація, яка не підкріплена ніякими доказами, і на основі якої неможливо діяти (хоча, можливо, в інформації міститься заклик до певної дії). Це як у телевізорі. Деякий час дивитись було цікаво, але, після того як розумієш, що отриману із телешоу інформацію не можна використати для будь-якої практичної дії, дивитись все це бажання зникає. Я більше ніж півроку телевізора не використовую, але читаючи деякі повідомлення на форумі рука тягнеться до пульта із червоною кнопкою. Потім згадуєш, що компьютер в мене пультом не керується ;D.
Тож, як на мене, лозунги, реклама, спам це речі одного порядку. Треба якось чітко сформулювати відповідне правило для користувачів форуму і заборонити це неподобство.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Рахунки ГІОЦ
« Reply #14 : 18 Лютого 2011, 08:57:14 »

Будем думати, як сформулювати правило. Всі рац. пропозиції вітаються в темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5507.0.html
« Останнє редагування: 01 Травня 2014, 12:31:13 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email