'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скасування судового наказу  (Прочитано 34248 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Скасування судового наказу
« : 18 Серпня 2011, 12:05:53 »

Як вже висловилась Т.І у комунальників літнє загострення або десь зверху пролунала команда "фас". Отже, я теж отримала 13.08.11 судовий наказ про стягнення заборгованості по ЖКП.  Скалала заяву про скасування, скориставшись викладеними на цьому форумі текстами заяв. Прошу форумчан надати зауваження.
Для повної картини викладаю спочатку отримані документи.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #1 : 18 Серпня 2011, 12:08:20 »

Продовження
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #2 : 18 Серпня 2011, 13:42:23 »

Згідно відповіді від Солом`янської РДА:
- балансоутримувачем будинку є КП ««Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної у м.Києві ради;
- виконавцем ЖКП - КП "Грушківське"
Заяву про видачу СН підписано та подано начальником ВСП "Грушківський". Це відокремлений структурний підрозділ КП "Дирекція", який не є юридичною особою про що зазначено у п.1.4. Статуту КП "Дирекція" http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6472.0.html
Довіреність на начальника ВСП "Грушківський" в отриманих документах відсутня.
Під розрахунком заборгованості ВСП "Грушківський надало таблиці на двох аркушах під назвою Рахунок-попередження.
« Останнє редагування: 18 Серпня 2011, 13:48:41 від Світлана »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #3 : 18 Серпня 2011, 20:40:36 »

Пані Світлано! Передивилась. Ще раз подумки подякувала Володимиру Бондаренку за первинний текст.

Все здається коректно.
Відсутність права вимоги у начальника ВСП. Виконавець послуг згідно офіційної відповіді - інше КП (ось в цих випадках споживачам стають в нагоді судові рішення "зобов`язати укласти договір").  ВІдсутні договори.

Можете звернути увагу суду на неправдиву інформацію в наданому ВСП Грушківське доказі (Довідка ф.3) - будинок на балансі ВСП Грушківське. І додати до своєї заяви відповідь Солом. РДА.

Вважаю за доцільне (якщо є) додати до заяви копії скарг, претензій, актів-претензій щодо відсутності або неналежної якості послуг. З огляду на всі обговорення проблем ЖКП, саме ці документи є істотними для прийняття рішення суду.
« Останнє редагування: 18 Серпня 2011, 20:44:31 від Тетяна Academia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #4 : 19 Серпня 2011, 19:18:46 »

Пані Світлано! Трішечки раніше б виклали матеріали( отримали ж ще 13 числа).
Зверніть увагущо судовий наказ видано  без надання стягувачем розрахунку розміру боргу ( який зазначено як додаток № 5, але серед наданих документів, документ з такою назвою взагалі відсутній). Рахунки-попередження навпаки відсутні у переліку доданих документів, дотого ж вони виконувались не як розрахунок боргу (станом на дату подання заяви - червень місяць) для суду, а як попередження Вам про заборгованість станом на зовсім інші дати. Тому вони могли б бути лише доказами того, що стягувач до Вас звертався, Вас попереджав, і то тільки в тому разі, якщо б на них були Ваші підписи про отримання, або були наявні поштові повідомлення про вручення листів з цими попередженнями, але ж ні першого, ні другого не надано.
Стосовно самих розрахунків-попереджень: зазначені різні прізвища бухгалтерів, але підпис один на обох. Розрахунок № 218має внутрішні протиріччя: спочатку зазначено що станом на кінець лютого 2010р. боргу взагалі нема ( 0,00 ). А потім у рядку 03.2010 в колонці "борг на кінець місяця" невідомо звідки беруться 915,72 , хоча повинно бути тільки 267,47 ( 0,00 ("борг за попередній період") + 267,74 ("різниця місяця"). ( Зрозуміло що це помилка "ПРОВІДНОГО" бухгалтера під час складення "макументу" ( там колонка "різниця місяця" суцільна помилка окрім рядка 03.2010р.), але спробуйте на цьому "зіграти". Який борг за період до кінця лютого 2010р. як стягувач сам зазначив його відсутність! А попередній розрахунок-попередження вже не є суттєвий, можливо на час його складення борг і був, але до часу складення наступного розрахунку він погашений).
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #5 : 22 Серпня 2011, 19:19:04 »

Тетяна Academia та Юрій Васильович, дуже дякую, що надали свої дуже слушні зауваження. Все взяла до уваги і внесла зміни до п. 3 та 4. Прошу переглянути останню редакцію зі змінами (виділені червоним кольором).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #6 : 08 Вересня 2011, 12:51:15 »

Світлано, Ваш останній пост переглянув з запізненням ( чомусь він не був помічений як новий непрочитаний). Заяви Ви вже звісно подали, тож робити рецензію вже пізно. Я вважаю, що викладеного буде достатньо для скасування наказу. А далі... побачімо ...
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #7 : 23 Листопада 2011, 13:18:15 »

Судовий наказ скасовано. Викладаю ухвалу суду.
Хочу ще раз подякувати Тетяні Academia та Юрію Васильовичу за допомогу, підтримку та небайдужість до проблем користувачів цього сайту.
Прошу адміністратора перенести цю тему до розділу "Судовий наказ"
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #8 : 23 Листопада 2011, 13:42:25 »

Світлано, прийміть мої вітання!
Тільки раджу не розслаблятися і бути готовою до подальшої боротьби у разі подання комунальниками позову.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #9 : 23 Листопада 2011, 15:26:44 »

Світлано, мої вітання!
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #10 : 23 Листопада 2011, 21:08:21 »

Дякую всім за вітання!
Юрію Васильовичу ви праві - розслаблятися зарано. Навіть, якщо і захочемо, але нам не дадуть. Боротьба для мене тільки починається. Я розумію , що мої скарги та ця ухвала суду тільки ще більше роздратують комунальників. Мені додому вже дзвонила начальник ВСП Грушківське. З"ясовувала зі мною стосунки. Почекаю, що буде далі.   
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #11 : 24 Листопада 2011, 12:43:27 »

Світлано, вітаю!
Якщо потрібна моя допомога по роботі з улюбленими ЖЕО Солом`янки - телефони Вам відомі.
Бачу гарну перспективу у спільній роботі щодо квартирних теплолічильників. КП Дирекція у нас з Вами одна. Пропоную узгодити подальші дії в телефонному режимі.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #12 : 24 Листопада 2011, 13:10:45 »

Світлано, вітаю!
Якщо потрібна моя допомога по роботі з улюбленими ЖЕО Солом`янки - телефони Вам відомі.
Бачу гарну перспективу у спільній роботі щодо квартирних теплолічильників. КП Дирекція у нас з Вами одна. Пропоную узгодити подальші дії в телефонному режимі.

Дякую, Тетяно! Щодо спільної роботи, то я тільки "ЗА". Ми вже це обговорювали з Вами і моя позиція не змінилася. Зателефоную сьогодні після 20 год.
Записаний

Amanda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Скасування судового наказу
« Reply #13 : 25 Листопада 2011, 16:17:51 »

Сьогодні я отримала рішення суду про скасування судового наказу у м. Хмельницький.
Дякую усім, завдяки вашим порадам та зразкам заяв я написала заяву на скасування.
"Гро-за" дякую за існування.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #14 : 26 Листопада 2011, 00:58:24 »

Сьогодні я отримала рішення суду про скасування судового наказу у м. Хмельницький.
Дякую усім, завдяки вашим порадам та зразкам заяв я написала заяву на скасування.
"Гро-за" дякую за існування.
І Вас ВІТАЮ!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email