'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу -2 в Дарницькому р/с  (Прочитано 51934 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Вы занимаетесь фигней!
У Вас СН, а не исковое произволство, Вам не нужно все что вы пытаетесь сделать (накидать кучу макулатуры)
Вам нужно найти "стержень", полить на него водички, и забыть о этом всем!
Стержень - это то что не даны копии договоров
Водичка - это то что взыскатель не есть исполнителем/балансодержателем/т.д. То что нет никаких доказательств того, откуда взята сума взысканного "долга" и т.п.
К сожалению, я такой во всем - всегда медленно иду широком фронтом (занятия наукой к этому приучили).
Кстати о макулатуре - я собираюсь дать еще и примеры моей переписки с КП "УЖГ". Вопрос - должен ли я давать копии и для КП "УЖГ" - ведь эта переписка с ними и у них она точно есть?

П.С. Взыскатель - балансосодержатель ("вроде как" - еще сделаю запрос в РА).
« Останнє редагування: 05 Жовтня 2011, 14:47:53 від Олександр »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

на первый взгляд только Ф3 незаконна!
Она отменена? А ссылка есть?
Выложите ее копию!
Вот она:
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

К сожалению факт незакооности этой справки вы затерли....
Ноя Вам объясню.
В самой перврй срочке после слова СПРАВКА написано: "Видана гр. .ААА..."
Вот у меня личный вопрос  к ААА - а обращася ли ААА куда-либо за справкой ф.3?
А передавал ли он полученную справку кому-либо по собственному желанию?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

К сожалению факт незакооности этой справки вы затерли....
Ноя Вам объясню.
В самой перврй срочке после слова СПРАВКА написано: "Видана гр. .ААА..."
Вот у меня личный вопрос  к ААА - а обращася ли ААА куда-либо за справкой ф.3?
А передавал ли он полученную справку кому-либо по собственному желанию?
Ясно ("- нет", "- нет"). И как я сам не догадался  ;D .
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Може все-таки хтось знає - чи доцільно надавати у якості доказів текст Ухвали ВАСУ № К-18726/09 від 29.03.2011 року" (по Постанові КААС № 22-а-5301/08 від 14.01.2009 року)? Крім тексту, у мене нічого немає. Може достатьньо тільки копії Постанови КААС і посилання на Увалу ВАСУ у тексті заяви?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Якщо вважаєте доцільним -дайте. Текст роздрукуйте з ЄДРСР:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/14891823
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

К сожалению факт незакооности этой справки вы затерли....
Ноя Вам объясню.
В самой перврй срочке после слова СПРАВКА написано: "Видана гр. .ААА..."
Вот у меня личный вопрос  к ААА - а обращася ли ААА куда-либо за справкой ф.3?
А передавал ли он полученную справку кому-либо по собственному желанию?
Зачем зацикливаться на Ф-3, если для отмены СН это не имеет значения.
Повторяю из личного опыта, что и в суде прокуратуре и в МВД мне сказали, что у этой справки единая форма, поэтому не видят в этом состава преступления. Возможно мы с этим и не согласны, но это не меняет отношения наших "правоохоронных органов" к получению ЖЭКами таких справок.
Однажды я брала такую справку и они внизу мне вписали долг по ЖКХ, а этот пункт в единую форму вряд ли входит, вот за это их, наверное, можно было бы прижучить  ;)
« Останнє редагування: 06 Жовтня 2011, 11:59:13 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

"Договіри" у мене з ними формально були від 2003 року, але один - нікчемний правочин з самого початку, інший - втратив чинність з січня 2006 року. Вони це знають, тому й не посилаються на них.
Оце і є одним з Ваших найголовніших аргументів.  :) 
Між вами немає договірних відносин, то про які суми і за які послуги може йти мова?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Заява про скасування судового наказу (з виправленнями).
Прошу зауваження (знаю, что можна було скоротити у декілька разів :) ).
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 06 Жовтня 2011, 23:48:01 від Олександр »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Заява про скасування судового наказу.
Прошу зауваження (знаю, что можна було скоротити у декілька разів :) ).
Краткость - сестра таланта. (очевидно второго у Вас нет)
Двойка Вам, многа букав... все не осилю!
Цитувати
                 ...
1. Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах
масло маслянное
....

Цитувати
Додатки:
....
2. Копія заяви                   . до КП «УЖГ», вх. №Ш-1079 від 19.12.2008р. «Про відмову від рахунків на сплату за житлово-комунальні послуги неналежному отримувачу, виключення з бази даних КП ГІОЦ та надання фінансових реквізитів», 1 екз - першому адресату.
....
6. Копія відповіді КП «УЖГ», вих. №45/Ш-421 від 11.08.2010р., на вх. №Ш-421 від 13.07.2009р., 1 екз - першому адресату.
....
16. Копія заяви                      до КП «УЖГ», вх. №Ш-81 від 03.03.2009р. «Про порушення прав споживача ЖКП та пропозиція укласти договори», 1 екз - першому адресату.
17. Копія заяви                 до КП «УЖГ», вх. №Ш-421 від 13.07.2009р. «Про показники лічильників ХВП та ГВП станом на 31.05.2009,  та нагадування про обов’язок  КП «УЖГ» запропонувати проекти договорів – на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на послуги з ЦО, постачання холодної, гарячої води та водовідведення», 1 екз - першому адресату.
18. Копія претензії                     до КП «УЖГ», вх. №Ш-421/2 від 02.09.2009р. «Щодо боргу КП «УЖГ» переді мною а також вимога укласти договори», 1 екз - першому адресату.   
19. Копія відповіді КП «УЖГ», вих. №45/Ш-421/2 від 16.09.2009р., на вх. №Ш-421/2 від 02.09.2009р., 1 екз - першому адресату.
...
Бред. этим вы подтверждаете что у Вас есть отношения!
Цитувати
Також додаю до цієї Заяви її копію з додатками 1, 3-5, 7-15, 20 для надання Стягувачу.
Это ГРАЖДАНСКИЙ, а не хозяйственный процесс, давать нужно 100% копий документов (ну разве что кроме квитанций оплаты ДМ и ИТЗ)


ПС: у Вас дисертация на какую тему? Мне нужны статьи по те6ме СН, нет ничего?
« Останнє редагування: 06 Жовтня 2011, 07:26:41 від ВАВАНчик »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

И еще: не хотите выложить "ворох" всех присланных Вас документов?
Я Вам еще одну "темку" подкину. Пищу для ума!
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Краткость - сестра таланта. (очевидно второго у Вас нет)
Двойка Вам, многа букав... все не осилю!
Ну я же не тезисы пишу. Любую проблему вначале нужно всесторонне изучить. На этом этапе краткость вредит, наоборот - нужна глубина, полнота, чтобы не упустить на первый взгляд "несущественные детали", которые иногда потом оказываются ключевыми. Я же не спец по этим вопросам.

1. Відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах
масло маслянное
Не спорю, но этот вопрос к Кучме - он подписывал ЗУ "Про житлово-комунальні послуги".

Бред. этим вы подтверждаете что у Вас есть отношения!
Естественно есть, а как может быть спор без отношений в виде переписки? Кроме того, я же не отказываюсь, что я потреблял коммунальные услуги. КП "УЖГ" - балансосодержатель моего дома и мы так или иначе находимся в отношениях, определенных законами. Вопрос только - в каких, сколько нужно платить, кому и за что? А что Вас смущает?

Это ГРАЖДАНСКИЙ, а не хозяйственный процесс, давать нужно 100% копий документов (ну разве что кроме квитанций оплаты ДМ и ИТЗ)
А что - "Стягувач" может давать половину документов приложения в одном экземпляре, а "Боржник" - нет? Тем более, если речь идет о копиях, заверенных самим "Стягувачем". Захочет посмотреть в суде - ему дадут, увидит свою печать - успокоится. Или закон запрещает?ОК - я подам все в 2-х экз., чтобы нельзя было придраться...

ПС: у Вас дисертация на какую тему? Мне нужны статьи по те6ме СН, нет ничего?
Я изучаю принципы полета и плавания.

И еще: не хотите выложить "ворох" всех присланных Вас документов?
Я Вам еще одну "темку" подкину. Пищу для ума!
Нет вороха - кроме справок из бухгалтерии ЖЕД-а есть только "Розпорядження Дарницькой РА"  "Про звільнення від попередньої оплати державного мита".
« Останнє редагування: 06 Жовтня 2011, 10:09:05 від Олександр »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Нашел ошибку - вместо "08,09,2010р. Дарницьким районним судом...", нужно "08.09.2011р. Дарницьким районним судом...".
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Згодна з ВАВАНчиком, що багато написали, я теж не в змозі все прочитати, але до перерахунків за тепло все-таки дочитала.
Оскільки РКМДА №2306 (про перерахунки за тепло) було скасовано у 2010 році (точну дату пошукайте тут на форумі), то на період 2010-2011 вона вже не діяла.
за опалювальні періоди 2007-2008р., 2008-2009р., 2009-2010р. 20010-2011р. про суми проведеного перерахунку, передбаченого розпорядженням КМДА №2306 від 26.12.2002р., а самі  повідомлення не були надіслані на адресу Заявника у встановлений зазначеним розпорядженням КМДА термін.
Мабуть, цей період треба виключити із заяви.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Згодна з ВАВАНчиком, що багато написали, я теж не в змозі все прочитати, але до перерахунків за тепло все-таки дочитала.
Оскільки РКМДА №2306 (про перерахунки за тепло) було скасовано у 2010 році (точну дату пошукайте тут на форумі), то на період 2010-2011 вона вже не діяла.
за опалювальні періоди 2007-2008р., 2008-2009р., 2009-2010р. 20010-2011р. про суми проведеного перерахунку, передбаченого розпорядженням КМДА №2306 від 26.12.2002р., а самі  повідомлення не були надіслані на адресу Заявника у встановлений зазначеним розпорядженням КМДА термін.
Мабуть, цей період треба виключити із заяви.
Дякую, я забув про це. Нехай буде трохи хліба у юриста КП "УЖГ" - якщо вони на це звернуть увагу, то автоматично визнають, що за попередні періоди таки треба було робити перерахування  ;)

Подав сьогодні в останній 10-й день заяву про скасування СН...
Щодо того, що багато тексту - нічого, нехай суддя і нові робітники КП "УЖГ" знають, на кого вони "напоролись"  ;D . Мало не покажется  8-) !
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email