'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Який Закон каже, що "рекомендований лист можна надсилати тільки поштою?  (Прочитано 34487 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Тема створена з постів теми http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7683.0.html  , які є обговоренням наведеного нижче тексту посту дописувача Олександра і не стосуються суті питання, поставленого в тій темі.

Если они пришли именно в те 5 минут, когда Вы вышли в магазин или просто не слышали звонка, то все по закону. Человек может быть в морге, но почтальон распишется на "обратке", что адресата нет дома и отправит ее назад в суд.
И человек в морге будет по закону "належно повідомлений" (если конечно, это "рекомендований лист")!  ;D
(Ст. 76. ЦПКУ)
« Останнє редагування: 08 Червня 2012, 11:22:17 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Если они пришли именно в те 5 минут, когда Вы вышли в магазин или просто не слышали звонка, то все по закону. Человек может быть в морге, но почтальон распишется на "обратке", что адресата нет дома и отправит ее назад в суд.
И человек в морге будет по закону "належно повідомлений" (если конечно, это "рекомендований лист")!  ;D
(Ст. 76. ЦПКУ)
БРЕД!
Такому своему почтальону порекомендуйте изучить "Правила надання послуг поштового зв'язку" (ПКМУ від 05.03.2009 № 270). А то он в момент станет безработным.
И Вы  почитайте на досуге. А то опять "ПУГАЕТЕ ЛЮДЕЙ".
В случае, если адресата нет дома, почтальон обязан оставить в почтовом ящике :
Цитувати
У разі відсутності адресата або повнолітніх членів його сім'ї до   абонентської   поштової   скриньки    адресата    вкладається повідомлення  про  надходження зазначеного реєстрованого поштового відправлення, поштового переказу, рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, поштового переказу.
Заказное письмо с пометкой "Судова повістка" хранится в отделении почтовой связи до 5 дней.
А без такой пометки - месяц.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Если они пришли именно в те 5 минут, когда Вы вышли в магазин или просто не слышали звонка, то все по закону. Человек может быть в морге, но почтальон распишется на "обратке", что адресата нет дома и отправит ее назад в суд.
И человек в морге будет по закону "належно повідомлений" (если конечно, это "рекомендований лист")!  ;D
(Ст. 76. ЦПКУ)
БРЕД!
Такому своему почтальону порекомендуйте изучить "Правила надання послуг поштового зв'язку" (ПКМУ від 05.03.2009 № 270). А то он в момент станет безработным.
И Вы  почитайте на досуге. А то опять "ПУГАЕТЕ ЛЮДЕЙ".
В случае, если адресата нет дома, почтальон обязан оставить в почтовом ящике :
Цитувати
У разі відсутності адресата або повнолітніх членів його сім'ї до   абонентської   поштової   скриньки    адресата    вкладається повідомлення  про  надходження зазначеного реєстрованого поштового відправлення, поштового переказу, рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, поштового переказу.
Заказное письмо с пометкой "Судова повістка" хранится в отделении почтовой связи до 5 дней.
А без такой пометки - месяц.

 а поштовий ящик добре закривається? 8-)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Если они пришли именно в те 5 минут, когда Вы вышли в магазин или просто не слышали звонка, то все по закону. Человек может быть в морге, но почтальон распишется на "обратке", что адресата нет дома и отправит ее назад в суд.
И человек в морге будет по закону "належно повідомлений" (если конечно, это "рекомендований лист")!  ;D
(Ст. 76. ЦПКУ)
БРЕД!
Такому своему почтальону порекомендуйте изучить "Правила надання послуг поштового зв'язку" (ПКМУ від 05.03.2009 № 270). А то он в момент станет безработным.
И Вы  почитайте на досуге. А то опять "ПУГАЕТЕ ЛЮДЕЙ".
В случае, если адресата нет дома, почтальон обязан оставить в почтовом ящике :
Цитувати
У разі відсутності адресата або повнолітніх членів його сім'ї до   абонентської   поштової   скриньки    адресата    вкладається повідомлення  про  надходження зазначеного реєстрованого поштового відправлення, поштового переказу, рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, поштового переказу.
Заказное письмо с пометкой "Судова повістка" хранится в отделении почтовой связи до 5 дней.
А без такой пометки - месяц.

 а поштовий ящик добре закривається? 8-)
Мій? ДОБРЕ! А про надходження рекомендованих листів листоноша взагалі мені телефонує особисто.  ( Бо начальниця ВПЗ за своє місце роботи хвилюється).
« Останнє редагування: 08 Червня 2012, 10:35:24 від Юрій Васильович »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

це добре що до вас телефонують, бо може бути навпаки, до начальника пошти телефонуватимуть.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

це добре що до вас телефонують, бо може бути навпаки, до начальника пошти телефонуватимуть.
Можуть  і до начальника пошти зателефонувати з дирекції Укрпошти.
Одному моєму знайомому пошта вручила листа з СН 04 а в повідомленні зазначила 03 числа ( день коли йому зателефонували про лист). Добре, що я перепровірив дати ( послав його на пошту за довідкою про дату вручення), бо через багато неробочих днів у нього було бажання не поспішати з подачею заяви. Натомість заяву подали вчасно. СН скасовано.  Довіку про вручення 04 числа він отримав від "головної поштарки району" особисто, і в інтернет-пошуку вже стоїть 04 ( а то місцеві відправлення взагалі не вносили), правда довідка не знадобилася. Ми ж заяву 12-го подали. А вже 17-го СН було скасовано. А начальниця його ВПЗ тепер скиглить щоб він написав, що претензій вже не має, бо їй запропонували звільнитися.
« Останнє редагування: 06 Червня 2012, 12:58:04 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Если они пришли именно в те 5 минут, когда Вы вышли в магазин или просто не слышали звонка, то все по закону. Человек может быть в морге, но почтальон распишется на "обратке", что адресата нет дома и отправит ее назад в суд.
И человек в морге будет по закону "належно повідомлений" (если конечно, это "рекомендований лист")!  ;D
(Ст. 76. ЦПКУ)

БРЕД! ...
Я погоджуюсь, що це БРЕД! , але це вже питання до законодавця  ;D :
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page2
Цитувати
4. У  разі  відсутності адресата особа,  що доставляє судову
повістку,  негайно повертає її до  суду  з  поміткою  про  причини
невручення.

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page3
Цитувати
4. Днем отримання боржником копії  судового  наказу  є  дата,
зазначена  у  поштовому  повідомленні  про  вручення.  У разі якщо
боржник
відмовляється від  отримання  копії  судового  наказу  або
відсутній  за  вказаною  адресою,  днем  отримання боржником копії
судового наказу  є  день  проставлення  у  поштовому  повідомленні
відмітки  про
  відмову  боржника отримати копію судового наказу чи
відмітки про відсутність боржника за вказаною адресою.

БРЕД! , але "маємо те, що маємо" (с)  ;D
« Останнє редагування: 06 Червня 2012, 14:08:19 від Олександр »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Олександр:
Цитувати
Я погоджуюсь, що це БРЕД! , але це вже питання до законодавця

Я не до тексту кодексу це написав, а до Ваших міркувань!
"Особа відсутня" це зовсім не "вийшла на хвилинку  з якихось справ". Ще раз раджу ознайомитися з "Правилами надання послуг поштового зв'язку".
І у ЦПК перед ч. 4 ст. 76 є ще ч. 3:
Цитувати
3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання,  повістку  під  розписку  вручають  будь-кому  з повнолітніх  членів  сім'ї,  які  проживають разом з нею,  а за їх відсутності - відповідній житлово-експлуатаційній організації  або виконавчому органу місцевого самоврядування.

А якщо особа дійсно відсутня (тобто за наданий строк у 5 днів їй листаз відміткою "судова повістка" не вручили і  листа повернуто до суду), то вступає в дію ч. 9:
Цитувати
9. Якщо  місцеперебування відповідача невідоме, суд розглядає справу після надходження до суду відомостей щодо його  виклику  до суду в порядку, визначеному цим Кодексом.
А це й виклик через оголошення в газеті. Потім заочне рішення.
До речі пошта ЦПК не читає. Зато читає "Правила надання послуг поштового зв'язку" ( під час написання яких повинні враховувати і норми ЦПК) і діє відповідно до "Правил..." ( а як "Правил..." не дотримується, то треба відповідно реагувати). Напряму по ЦПК повинні діяти ті, хто вручає  повістки безпосередньо, а не через пошту.

Стосовно надсилання і отримання СН. Тут дійсно е "БРЕД" з боку законодавця, погоджуюсь. Але в тому своєму пості Ви мову про надсилання СН не вели і цитували і розмірковували стосовно ст. 76, тобто про вручення повісток.
А пошта рекомендованого листа з СН повинна зберігати місяць:
Цитувати
Строк зберігання поштових відправлень, поштових переказів

     116. У   разі   неможливості   вручення  одержувачам  поштові відправлення,  внутрішні поштові  перекази  зберігаються  об'єктом поштового  зв'язку  місця призначення протягом одного місяця з дня їх  надходження,  відправлення  "EMS"  -  14   календарних   днів, міжнародні поштові перекази - відповідно до укладених угод.

     За письмовою  заявою  відправника/адресата  строк  зберігання поштових відправлень,  внутрішніх  поштових  переказів  може  бути продовжений  за  додаткову плату до двох місяців з дня надходження до об'єкта поштового зв'язку місця призначення.

     У разі невручення рекомендованого листа з  позначкою  "Судова повістка"  з  поважних  причин рекомендований лист разом з бланком повідомлення про вручення повертається  за  зворотною  адресою  не пізніше  ніж  через п'ять календарних днів з дня надходження листа до об'єкта поштового  зв'язку  місця  призначення  із  зазначенням причини невручення.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/270-2009-п/ed20090305/page2
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Автор: Олександр:
Цитувати
Я погоджуюсь, що це БРЕД! , але це вже питання до законодавця
Я не до тексту кодексу це написав, а до Ваших міркувань!
Будь які міркування можна оголосити бредом, аргументуючи це "своїм бредом":
"Особа відсутня" це зовсім не "вийшла на хвилинку  з якихось справ".
І що далі?  :-\

Ще раз раджу ознайомитися з "Правилами надання послуг поштового зв'язку".
І у ЦПК перед ч. 4 ст. 76 є ще ч. 3:
Цитувати
3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання,  повістку  під  розписку  вручають  будь-кому  з повнолітніх  членів  сім'ї,  які  проживають разом з нею,  а за їх відсутності - відповідній житлово-експлуатаційній організації  або виконавчому органу місцевого самоврядування.
Ага, а далі законодавець написав, що "У  разі  відсутності адресата особа,  що доставляє судову повістку,  негайно повертає її до  суду  з  поміткою  про  причини невручення."
І так часто й відбувається не в теорії, а на практиці! І це не колізія?

А якщо особа дійсно відсутня (тобто за наданий строк у 5 днів...
5 днів - це НЕГАЙНО?  :o Ви не розумієте українську мову?
І хто пише бред?  ;D

Стосовно надсилання і отримання СН. Тут дійсно е "БРЕД" з боку законодавця, погоджуюсь. Але в тому своєму пості Ви мову про надсилання СН не вели і цитували і розмірковували стосовно ст. 76, тобто про вручення повісток...
Я не юрист і цей форум не для юристів і тому оголошувати бредом трактування користувачів - це просто не конструктивно, але я не ображаюсь, бо юриспруденція (а особливо судова практика) - це суцільний бред, логика і поряд не лежала. Я й досі вважаю, що повістку про СН надсилають рекомендованим листом. Може я тут помиляюсь. Але коли аналізуєш бред законодавця, то нічого, крім бреда не отримаєш. "Де два юриста, там три думки" (с)  :-\
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю

Автор: Олександр:
Цитувати
Стосовно надсилання і отримання СН. Тут дійсно е "БРЕД" з боку законодавця, погоджуюсь. Але в тому своєму пості Ви мову про надсилання СН не вели і цитували і розмірковували стосовно ст. 76, тобто про вручення повісток...

Цитувати
Я не юрист і цей форум не для юристів і тому оголошувати бредом трактування користувачів - це просто не конструктивно, але я не ображаюсь, бо юриспруденція (а особливо судова практика) - це суцільний бред, логика і поряд не лежала. Я й досі вважаю, що повістку про СН надсилають рекомендованим листом. Може я тут помиляюсь. Але коли аналізуєш бред законодавця, то нічого, крім бреда не отримаєш. "Де два юриста, там три думки" (с)  :-\
Олександре! Я раджу Вам прислухатись до аргументів  опонента. Одна справа коли  повістки, постанови, ухвали, рішення,  інші документи  доставляються поштою,  інша -  коли  прямо за нормами ЦПК.  Як кажуть у нас в Одесі -  це  дві  великі різниці.
Якщо Пошта порушує Правила, не мовчіть, оскаржуйте  порушення. А їх  буває  вдосталь.  Одні робляться з причин некомпетентності, інші ж умисне (на замовлення).  Але, на УДППЗ "Укрпошта" строгі Правила - тож, працівник, в разі обгрунтованості Вашої скарги,  ризикує  втратити роботу. 
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Так от я й кажу, що коли для судді/позивача буде дуже треба, то він не буде повістку надсилати поштою (на волю провидіння), а буде діяти "по ЦПК", тобто зразу віддасть до ЖЕКу, а обратку віднесе до суду з поміткою "адресат за вказаною адресою відсутній", з датою. А якщо ЖЕКу немає, то - сусідам, щоб підтвердили, що адресата немає дома, а якщо він дома і відмовляється підписувати, то - результат той самий:
 "адресат належно повідомлений, хоча він може перебувати у морзі, або в черзі за хлібом"!.
То до кого мені прислухатись і хто говорить "бред"?  :-\


Редагування: Виправлено описку. Редагування здійснено у зв`язку з неможливостю виправлення описки автором повідомлення самостійно ( через сплив часу відведеного на самостійне редагування).
Наступне повідомлення ( про наявність описки) видалено, як таке, що втратило сенс.
« Останнє редагування: 07 Червня 2012, 20:36:22 від Юрій Васильович »
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю

Так от я й кажу, що коли для судді/позивача буде дуже треба, то він не буде повістку надсилати поштою (на волю провидіння), а буде діяти "по ЦПК", тобто зразу віддасть до ЖЕКу, а обратку віднесе до суду з поміткою "адресат за вказаною адресою відсутній", з датою. А якщо ЖЕКу немає, то - сусідам, щоб підтвердили, що адресата немає дома, а якщо він дома і відмовляється підписувати, то - результат той самий:
 "адресат належно повідомлений, хоча він може перебувати у морзі, або в черзі за хлібом"!.
То до кого мені прислухатись і хто говорить "бред"?  :-\


Редагування: Виправлено описку. Редагування здійснено у зв`язку з неможливостю виправлення описки автором повідомлення самостійно ( через сплив часу відведеного на самостійне редагування).
Наступне повідомлення ( про наявність описки) видалено, як таке, що втратило сенс.

Так, дійсно так, або  подібно, судді й роблять. Знаю з власного досвіду.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Олександр:
Цитувати
Я погоджуюсь, що це БРЕД! , але це вже питання до законодавця
Я не до тексту кодексу це написав, а до Ваших міркувань!
Будь які міркування можна оголосити бредом, аргументуючи це "своїм бредом":
"Особа відсутня" це зовсім не "вийшла на хвилинку  з якихось справ".
І що далі?  :-\

Ще раз раджу ознайомитися з "Правилами надання послуг поштового зв'язку".
І у ЦПК перед ч. 4 ст. 76 є ще ч. 3:
Цитувати
3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання,  повістку  під  розписку  вручають  будь-кому  з повнолітніх  членів  сім'ї,  які  проживають разом з нею,  а за їх відсутності - відповідній житлово-експлуатаційній організації  або виконавчому органу місцевого самоврядування.
Ага, а далі законодавець написав, що "У  разі  відсутності адресата особа,  що доставляє судову повістку,  негайно повертає її до  суду  з  поміткою  про  причини невручення."
І так часто й відбувається не в теорії, а на практиці! І це не колізія?

А якщо особа дійсно відсутня (тобто за наданий строк у 5 днів...
5 днів - це НЕГАЙНО?  :o Ви не розумієте українську мову?
І хто пише бред?  ;D

Стосовно надсилання і отримання СН. Тут дійсно е "БРЕД" з боку законодавця, погоджуюсь. Але в тому своєму пості Ви мову про надсилання СН не вели і цитували і розмірковували стосовно ст. 76, тобто про вручення повісток...
Я не юрист і цей форум не для юристів і тому оголошувати бредом трактування користувачів - це просто не конструктивно, але я не ображаюсь, бо юриспруденція (а особливо судова практика) - це суцільний бред, логика і поряд не лежала. Я й досі вважаю, що повістку про СН надсилають рекомендованим листом. Може я тут помиляюсь. Але коли аналізуєш бред законодавця, то нічого, крім бреда не отримаєш. "Де два юриста, там три думки" (с)  :-\
1. На відміну від Вас, шановний, я аргументував не "своїм бредом", а нормами законодавства.
2. Я розумію українську мову. Також я розумію, що вручення "Судової повістки" та вручення "Листа з позначкою "Судова повістка" дії не тотожні.
3. Що Ви не образилися, то правильно. Щодо "трактування користувачів", а Ви ж не зазначили, що то Ваше особисте трактування. Ви безапеляційно вказали дописувачу свою думку - як норму закону!
Автор: Олександр: « Reply #26 : 04 Червня 2012, 12:58:40 »
Цитувати
Если они пришли именно в те 5 минут, когда Вы вышли в магазин или просто не слышали звонка, то все по закону. Человек может быть в морге, но почтальон распишется на "обратке", что адресата нет дома и отправит ее назад в суд.
И человек в морге будет по закону "належно повідомлений" (если конечно, это "рекомендований лист")! 
(Ст. 76. ЦПКУ)
Будь-який "пересічний" відвідувач форуму, який ще не має досвіду судових справ, сприйме це за "чисту монету". Бо думатиме: "Людина ж на Кодекс посилається..."
Ви вважаєте, що у мене не було підстав для різкої реакції?
Будь ласка вказуйте, що то Ваша особиста думка, тоді будемо дискутувати, але так, щоб не вводити в оману відвідувачів, котрі звертаються по допомогу.
4. Я не зрозумів що то за "повістка про СН". СН - це "Судовий наказ". Можливо Ви мали на увазі "Судове засідання"?
В будь-якому разі, якщо надсилається поштою чи то повістка, чи то судове рішення (а СН це теж судове рішення), вони повинні надсилатися рекомендованим листом з повідомленням про вручення. А на конверті з повісткою повинні ще й ставити відмітку "Судова повістка".
5.
Так от я й кажу, що коли для судді/позивача буде дуже треба, то він не буде повістку надсилати поштою (на волю провидіння), а буде діяти "по ЦПК", тобто зразу віддасть до ЖЕКу, а обратку віднесе до суду з поміткою "адресат за вказаною адресою відсутній", з датою. А якщо ЖЕКу немає, то - сусідам, щоб підтвердили, що адресата немає дома, а якщо він дома і відмовляється підписувати, то - результат той самий:
 "адресат належно повідомлений, хоча він може перебувати у морзі, або в черзі за хлібом"!.
То до кого мені прислухатись і хто говорить "бред"?  :-\
То що мають місце порушення, ні для кого не секрет. Але не потрібно ці порушення вводити в ранг закону. Що ви зробили у пості "Автор: Олександр: « Reply #26 : 04 Червня 2012, 12:58:40 »"
Той хто мав заочні судові рішення, добре знайомий з такими маніпулюваннями. Дехто взнавав про наявність заочного рішення вже під час надходження "привіту" від ВДВС до своєї бухгалтерії.
Далі панікери на зразок "Всё пропало" опускають руки й платять. А інші спокійно отримують заочне рішення, подають заяву про його перегляд, добиваються скасування заочного рішення і призначення справи до розгляду в загальному порядку і борються далі.
6. Мета цього ресурсу не просто про щось "побазікати" та щось "потрактувати".
Цитувати
Він створений виключно з метою сприяння захисту прав людини і громадянина юридичними методами.
Не маєте практичної поради - краще взагалі не пишіть нічого. Бажаєте полеміки - створіть тему у відповідному розділі і "трактуйте".


Редагування: "який ще не має досвіду".
« Останнє редагування: 08 Червня 2012, 01:45:39 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

1. Я також не видумав все, що сказав, а послався на статті ЦПК.
2. А я не розумію різницю між "Судова повістка" та "Лист з позначкою "Судова повістка". І яке це має відношення до того, що особа завжди буде "належно повідомлена" (якщо СН - то звісно його треба рекомендованим листом відсилати)?
3. Всі юристи і судді трактують закони і тому всі вносять свою лепту бреда до того бреда, який заклав у закон законодавець. І Ви не приватизували істину, бо істини не існує навіть у науці, не то, що у юристпруденції! Не намагайтесь зробити вигляд, що існує "юридична істина" і Ви її оракул.
4. Все, що не цитується - то особиста думка.
5. Я тут не базікаю і не про політику веду розмову.
6. Форумів без полемік не існує. У такому випадку це не форуми, а, наприклад, "юридичні консультації" (2 юриста=3 думки).
7. Ви по суті мені не змогли заперечити (заперечення було б, якби Ви знайшли посилання на Закон, який каже, що рекомендований лист можна надсилати тільки поштою), а перевели розмову у флейм (єдиний Ваш "аргумент" - що я написав "бред"). Але я послався на ЦПК.
« Останнє редагування: 08 Червня 2012, 01:16:50 від Олександр »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Олександр:
Цитувати
1. Я також не видумав все, що сказав, а послався на статті ЦПК.
Автор: Олександр:
Цитувати
Если они пришли именно в те 5 минут, когда Вы вышли в магазин или просто не слышали звонка,почтальон распишется на "обратке", что адресата нет дома и отправит ее назад в суд.(Ст. 76. ЦПКУ)
Це не ЦПК.
Автор: Олександр:
Цитувати
А я не розумію різницю між "Судова повістка" та "Лист з позначкою "Судова повістка".
Отож бо.
Автор: Олександр:
Цитувати
Форумів без полемік не існує. У такому випадку це не форуми,
Читайте Реєстраційну угоду і "Правила..."
Автор: Олександр:
Цитувати
7.Ви по суті мені не змогли заперечити, а перевели розмову у флейм (єдиний Ваш "аргумент" - що я написав "бред")
Флейм це Ваша "парафія". Я не претендую. А Вас, я бачу, навіть штрафні санкції нічому не вчать.
Автор: Олександр:( після редагування автором)
Цитувати
7. Ви по суті мені не змогли заперечити (заперечення було б, якби Ви знайшли посилання на Закон, який каже, що рекомендований лист можна надсилати тільки поштою),
Цитувати
лист - поштове відправлення у вигляді  поштового  конверта  з вкладенням  письмового повідомлення або документа,  розміри і масу якого встановлено відповідно до законодавства України;
Цитувати
реєстроване поштове відправлення - поштове відправлення,  яке приймається  для  пересилання  з видачею розрахункового документа, пересилається  з  приписуванням  до  супровідних   документів   та вручається одержувачу під розписку;

     рекомендоване поштове   відправлення  -  реєстрований  лист, поштова картка,  бандероль,  секограма,  дрібний пакет, мішок "M", які  приймаються  для пересилання без оцінки відправником вартості його вкладення;
« Останнє редагування: 08 Червня 2012, 03:35:58 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email