'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Призначення субсидій з ЖКП після 1 травня 2017 р.  (Прочитано 25183 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо Ви повинні були сплачувати за ЦО на рахунок КП, а КП сплачувало Київенерго за всіх "оптом", то, звісно, для Київенерго ви не є боржником, а для КП - є.
Я так розумію, що Київенерго отримало від "КП" гроші, які я повинен був заплатити на рахунок "КП", але не сплатив, і заборгував перед "КП"...
І тоді "КП" може заявити, що понесло збитків із-за мене, і тому подало позов на стягнення заборгованості...
Але тоді "КП" повинно надати докази, що вони заплатили Київенерго якісь кошти за мене, а "КП" такого доказу в моєму випадку до суду не надав.
То чи є ця ситуація такою, що "КП" не надало до суду належних доказів?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А як бути коли "борги" виникли через нечинність тарифів? Роками судитися і не отримувати субсидію?
Погашати безнадійні борги (більше 3 років) щоб отримати подачку?
А як бути потім з перерахунком після визнання тарифів нечинними?
Держава створює собі і споживачам проблеми через тотальну нефаховість керівників різного рівня і це дуже сумно.
У будь-якому разі не "погашати борги"! Якщо Ви й вирішили ліквідувати "заборгованість" заради субсидії, то треба писати у платіжках "аванс", або "у рахунок майбутніх платежів".
І не забувайте про це:
Цитувати
Публікація в газеті "Хрещатик" від 22.04.2016 р. (стор. 15) резолютивних частин рішень адміністративних судів на виконання постанови суду. Особи, які не брали участі у цих справах, мають право заявити позови про перерахунок за ЖКП:
після 22.04.2019 р. спливає строк позовної давності.
http://www.kreschatic.kiev.ua/file/11696.pdf
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Якщо Ви повинні були сплачувати за ЦО на рахунок КП, а КП сплачувало Київенерго за всіх "оптом", то, звісно, для Київенерго ви не є боржником, а для КП - є.
Я так розумію, що Київенерго отримало від "КП" гроші, які я повинен був заплатити на рахунок "КП", але не сплатив, і заборгував перед "КП"...
І тоді "КП" може заявити, що понесло збитків із-за мене, і тому подало позов на стягнення заборгованості...
Але тоді "КП" повинно надати докази, що вони заплатили Київенерго якісь кошти за мене, а "КП" такого доказу в моєму випадку до суду не надав.
То чи є ця ситуація такою, що "КП" не надало до суду належних доказів?
Ні, Ви помиляєтесь. Якщо Ви не платили на рахунок КП гроші за ЖКП (які КП потім повинно було сплатити на рахунок Київенерго), то, відповідно, КП також не платило цих грошей на рахунок Київенерго, бо воно не повинно платити "свої" гроші. Просто Ви зараз є боржник перед КП, а КП, відповідно, - перед Київенерго.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Але тоді "КП" повинно надати докази, що вони заплатили Київенерго якісь кошти за мене, а "КП" такого доказу в моєму випадку до суду не надав.
То чи є ця ситуація такою, що "КП" не надало до суду належних доказів?
"КП" повинне було надати докази: - що воно було в той період визначене у встановленому законом порядку виконавцем послуги,
- договір з Київенерго на постачання теплової енергії в будинки,
- платіжні документи щодо оплати теплової енергії.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А як бути коли "борги" виникли через нечинність тарифів? Роками судитися і не отримувати субсидію?
Погашати безнадійні борги (більше 3 років) щоб отримати подачку?
А як бути потім з перерахунком після визнання тарифів нечинними?
Держава створює собі і споживачам проблеми через тотальну нефаховість керівників різного рівня і це дуже сумно.
У будь-якому разі не "погашати борги"! Якщо Ви й вирішили ліквідувати "заборгованість" заради субсидії, то треба писати у платіжках "аванс", або "у рахунок майбутніх платежів".
Ви напишите у платіжці "аванс", або  "у рахунок майбутніх платежів", а "КП" Вам скаже - "Дякуємо, що заплатили нам "авансом"....тобто борг перед нами у вас залишився не сплаченим, а отже на підставі цього субсидія вам призначена не буде..."
А взагалі то, "напис" на платіжці можна було б передати до бухгалтера "КП"(або КП ГІОЦ), у разі, якщо б "КП" мало особливий рахунок, призначений для зарахування коштів "у рахунок майбутніх платежів", або для платежів в "аванс", тобто такий собі депозитний рахунок, з якого деякий час(а який час?...рік, два, п"ять років?, чи поки Ви не надасте команди "Enter"?) не можливо використовувати кошти для погашення боргів....
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Але тоді "КП" повинно надати докази, що вони заплатили Київенерго якісь кошти за мене, а "КП" такого доказу в моєму випадку до суду не надав.
То чи є ця ситуація такою, що "КП" не надало до суду належних доказів?
"КП" повинне було надати докази: - що воно було в той період визначене у встановленому законом порядку виконавцем послуги,
- договір з Київенерго на постачання теплової енергії в будинки,
- платіжні документи щодо оплати теплової енергії.
"КП" на мій запит надало відповідь, що "КП" та ЖЕК, ліцензій на проваждення господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, централізованого водопостачання, та водовідведення не мають, договори з "Київенерго" не укладались ні "КП" ні ЖЕКом, а документи, що підтверджують виконання робіт з утримання будинків - відсутні(термін їх зберігання 3 роки)...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Але тоді "КП" повинно надати докази, що вони заплатили Київенерго якісь кошти за мене, а "КП" такого доказу в моєму випадку до суду не надав.
То чи є ця ситуація такою, що "КП" не надало до суду належних доказів?
"КП" повинне було надати докази: - що воно було в той період визначене у встановленому законом порядку виконавцем послуги,

Якщо я правильно зрозумів інформацію з сайту "ПроОСББ"  http://proosbb.info/2011/08-19/09:58/pro-viznachennya-vikonavciv-komunal1100nikh-poslug--v-m-kievi.html,
(де обговорюється Постанова Шевченківського райсуду м. Києва від 25.05.2006р. у справі №2а-1405/06 за позовом Кулі В.І. до КМР) , яку я подаю нижче , то в Києві виконавці житлово комунальних послуг не визначені...
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 14 Серпня 2017, 18:39:17 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А як бути коли "борги" виникли через нечинність тарифів? Роками судитися і не отримувати субсидію?
Погашати безнадійні борги (більше 3 років) щоб отримати подачку?
А як бути потім з перерахунком після визнання тарифів нечинними?
Держава створює собі і споживачам проблеми через тотальну нефаховість керівників різного рівня і це дуже сумно.
У будь-якому разі не "погашати борги"! Якщо Ви й вирішили ліквідувати "заборгованість" заради субсидії, то треба писати у платіжках "аванс", або "у рахунок майбутніх платежів".
Ви напишите у платіжці "аванс", або  "у рахунок майбутніх платежів", а "КП" Вам скаже - "Дякуємо, що заплатили нам "авансом"....тобто борг перед нами у вас залишився не сплаченим, а отже на підставі цього субсидія вам призначена не буде..."
А взагалі то, "напис" на платіжці можна було б передати до бухгалтера "КП"(або КП ГІОЦ), у разі, якщо б "КП" мало особливий рахунок, призначений для зарахування коштів "у рахунок майбутніх платежів", або для платежів в "аванс", тобто такий собі депозитний рахунок, з якого деякий час(а який час?...рік, два, п"ять років?, чи поки Ви не надасте команди "Enter"?) не можливо використовувати кошти для погашення боргів....
Не фантазуйте, бо гроші, які треба було платити у Києві за ЖКП до 01 червня 2014 по ХВП, ГВП, ЦО та за утримання будинків та прибудинкових територій до 01 травня 2015 року є авансом з точки зору українських судів, оскільки це вони визначили (остаточно - у 2016 році) , що останні законні тарифи у м. Києві були у 2000-2002 роках. Це, звісно, при умові, якщо у Вас немає боргів за попередні періоди, або боргів за останніми законними тарифами і що це КП і зараз є виконавцем ЖКП. Звісно, що з точки зору КП ви є боржником по життю, але на Вашому особовому рахунку (в КП ГІОЦ) є тільки одне сальдо і для КП не важливо, чи Ви за деякі місяці переплатили, а за інші недоплатили - все буде рахуватись разом (хоча формально за кожний місяць треба рахувати окремо і навіть пеню за кожний місяць треба рахувати окремо). Тому не переживайте, КП не буде зважати на те, що Ви там напишете у платіжці. Так платить Перо і так плачу я - ось що я пишу у призначенні платежу:
Цитувати
Утр буд та прибуд тер: о/р ХХХ; вул. ХХХ, буд. ХХХ, кв. ХХХ; трав2017; 41,76грн.-згідно РКМДА №748 від 19.05.00; 182,88грн.-аванс
-через Приват24, електронний дублікат квитанції зберігаю. І так по всім ЖКП, і тільки на поточні рахунки виконавців ЖКП! Потім деякі з них у ручному режимі перераховують мої кошти на рахунок КП ГІОЦ, але то вже іх проблеми.
« Останнє редагування: 14 Серпня 2017, 18:40:28 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

-через Приват24, електронний дублікат квитанції зберігаю. І так по всім ЖКП, і тільки на поточні рахунки виконавців ЖКП! Потім деякі з них у ручному режимі перераховують мої кошти на рахунок КП ГІОЦ, але то вже іх проблеми.
А на який рахунок виконавця Ви платите за утримання будинку?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тому не переживайте, КП не буде зважати на те, що Ви там напишете у платіжці.
Так я Вам про це і кажу, їм байдуже, що Ви там напишете в платіжці...це все одно, що написати на готівці(гривнях), які Ви передаєте банківському касиру - до кого Ви вважаєте саме оці гривні повинні на Вашу думку потрапити на рахунок...
« Останнє редагування: 14 Серпня 2017, 19:00:52 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Тому не переживайте, КП не буде зважати на те, що Ви там напишете у платіжці.
Так я Вам про це і кажу, їм байдуже, що Ви там напишете в платіжці...це все одно, що написати на готівці(гривнях), які Ви передаєте банківському касиру - до кого Ви вважаєте саме оці гривні повинні на Вашу думку потрапити на рахунок...
Ви не розумієте. Зазначене мною вище призначення платежу потрібно виключно для майбутнього перерахунку через суд - це доказ того, що Ви не визнавали поточні тарифи та "борги" і сплачували виключно за останніми законними тарифами! А гроші для КП дійсно "не пахнуть" - Ваш борг автоматично погаситься і в КП ГІОЦ сальдо буде нульове, "боргів" не буде.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тому не переживайте, КП не буде зважати на те, що Ви там напишете у платіжці.
Так я Вам про це і кажу, їм байдуже, що Ви там напишете в платіжці...це все одно, що написати на готівці(гривнях), які Ви передаєте банківському касиру - до кого Ви вважаєте саме оці гривні повинні на Вашу думку потрапити на рахунок...
Ви не розумієте. Зазначене мною вище призначення платежу потрібно виключно для майбутнього перерахунку через суд - це доказ того, що Ви не визнавали поточні тарифи та "борги" і сплачували виключно за останніми законними тарифами! А гроші для КП дійсно "не пахнуть" - Ваш борг автоматично погаситься і в КП ГІОЦ сальдо буде нульове, "боргів" не буде.
Можливо Ви і праві, що стосується майбутніх судів...
А якщо суд(майбутній) запитає у представника "КП" - чи використовували вони кошти перераховані з позначкою "аванс", як дісно "авансовий платіж", чи вони не зважали на ці так звані призначення платежу?
І отримавши відповідь від "КП", що всі кошти накопичуються в одній "діжці"(рахунку), не залежно від того, що там пише платник - прийде до висновку, що фактично не має значення напис про призначення платежу "аванс", оскільки таке призначення платежу не передбачено платіжною системою, і кошти не можливо зберегти від того, щоб вони автоматично не надходили на погашення заборгованості, або поточні платежі....
« Останнє редагування: 14 Серпня 2017, 20:05:18 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Тому не переживайте, КП не буде зважати на те, що Ви там напишете у платіжці.

Так я Вам про це і кажу, їм байдуже, що Ви там напишете в платіжці...це все одно, що написати на готівці(гривнях), які Ви передаєте банківському касиру - до кого Ви вважаєте саме оці гривні повинні на Вашу думку потрапити на рахунок...
Ви не розумієте. Зазначене мною вище призначення платежу потрібно виключно для майбутнього перерахунку через суд - це доказ того, що Ви не визнавали поточні тарифи та "борги" і сплачували виключно за останніми законними тарифами! А гроші для КП дійсно "не пахнуть" - Ваш борг автоматично погаситься і в КП ГІОЦ сальдо буде нульове, "боргів" не буде.

Можливо Ви і праві, що стосується майбутніх судів...
А якщо суд(майбутній) запитає у представника "КП" - чи використовували вони кошти перераховані з позначкою "аванс", як дісно "авансовий платіж", чи вони не зважали на ці так звані призначення платежу?
І отримавши відповідь від "КП", що всі кошти накопичуються в одній "діжці"(рахунку), не залежно від того, що там пише платник - прийде до висновку, що фактично не має значення напис про призначення платежу "аванс", оскільки таке призначення платежу не передбачено платіжною системою, і кошти не можливо зберегти від того, щоб вони автоматично не надходили на погашення заборгованості, або поточні платежі....
Вибачте, але Ви пишете дурницю, бо для суду у питанню перерахунку важливо лише те, що визнає, або не визнає кожна зі сторін спору. КП вважає, що всі тарифи КМДА були чинними і тому виникла заборгованість (хто їм "лікар"?  ;D), а Ваша справа - не визнавати ні тарифів, які були визнані усіма українськими адмінсудами нечинними з моменту їх прийняття, ні шахрайські дії КП і фейкову "заборгованість". Все елементарно, але Вам буде вкрай важливо скласти в Еxеl таблицю порівняльного розрахунку на кшталт цієї:
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=9751.0;attach=11412
Цитувати
З таблиці слід виключити графи E (оскільки у прохальній частині позову зазначено РКМДА, відповідно до яких слід провести перерахунки -вони у кожному місяці однакові) та J (це нехай відповідач доводить, які саме РКМДА він застосовував та чи є вони чинними; позивачеві достатьньо підтвердити суду конкретні суми у рахунках до сплати, що виставлялися).
...
Колонки Е та J вилучив.
Підсумковий рядок "РАЗОМ з 01 квітня 2013 р. (довідково):" - також вилучив
А тут зразок позову про перерахунок за ЖКП:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9751.msg57344.html#msg57344
« Останнє редагування: 14 Серпня 2017, 22:35:39 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вам буде вкрай важливо скласти в Еxеl таблицю порівняльного розрахунку на кшталт цієї:
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=9751.0;attach=11412
Дякую!
Цікава таблиця.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тому не переживайте, КП не буде зважати на те, що Ви там напишете у платіжці.
Так я Вам про це і кажу, їм байдуже, що Ви там напишете в платіжці...це все одно, що написати на готівці(гривнях), які Ви передаєте банківському касиру - до кого Ви вважаєте саме оці гривні повинні на Вашу думку потрапити на рахунок...
Ви не розумієте. Зазначене мною вище призначення платежу потрібно виключно для майбутнього перерахунку через суд - це доказ того, що Ви не визнавали поточні тарифи та "борги" і сплачували виключно за останніми законними тарифами! А гроші для КП дійсно "не пахнуть" - Ваш борг автоматично погаситься і в КП ГІОЦ сальдо буде нульове, "боргів" не буде.
Можливо Ви і праві, що стосується майбутніх судів...
А якщо суд(майбутній) запитає у представника "КП" - чи використовували вони кошти перераховані з позначкою "аванс", як дісно "авансовий платіж", чи вони не зважали на ці так звані призначення платежу?
І отримавши відповідь від "КП", що всі кошти накопичуються в одній "діжці"(рахунку), не залежно від того, що там пише платник - прийде до висновку, що фактично не має значення напис про призначення платежу "аванс", оскільки таке призначення платежу не передбачено платіжною системою, і кошти не можливо зберегти від того, щоб вони автоматично не надходили на погашення заборгованості, або поточні платежі....
Вибачте, але Ви пишете дурницю, бо для суду у питанню перерахунку важливо лише те, що визнає, або не визнає кожна зі сторін спору.
Вибачте, але я вважаю, що для прийняття рішення, суду в першу чергу важливо, чи довела сторона свою правоту належними доказами.І я вважаю, що довести доказами те, що так зване призначення платежу "аванс", або "авансовий платіж" - не передбачено наявною платіжною системою, набагато спростіше, ніж довести те, що "я сподівався на те, що перераховані мною гроші відповідач не буде використовувати на те, щоб погашати ними мою заборгованість перед ним"...
Ну от "КП" не визнає те, що Ви платили платіж, як "авансовий", тому, що це не передбачено платіжною системою, і як ви доведете, що це не відповідає дійсності?
"Какие Ваши доказательства?"(с) :)
« Останнє редагування: 15 Серпня 2017, 01:49:53 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email