'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Перегляд судових рішень  (Прочитано 99380 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #75 : 01 Лютого 2014, 12:15:47 »

Цитувати
Як же важко Вам щось, вибачте за непарламенський вислів, втовкмачити...
   На реплі 72 треба було не витрачати час і  не відповідати, бо я ж сказав. що цей  «рекбус» я розклав на частини і зрозумів. Дивно тільки, що перші три місяця я можу використовувати кас.  рішення прийняті роками до цього і вони не псуються від часу, а рік після ухвали по моїй справі вони дійсні тільки три місяці. Логічніше було б надати можливість використовувати кас. рішення, прийняті на протязі року без строку в три місяці, це було б справедливо. По-перше, не факт , що кас. рішення миттєво з,являються в реєстрі, по-друге, таке правило вимагає постійного слідкування за діяльністю кас. судів. Крім того, чи діє правило, що про рішення від 08.08.2013 р. я дізнався 10. 01. 2014 р., я ж не маю своїх агентів в судах ?
Цитувати
То які претензії?
    З приводу претензій… Я весь час казав , що шукаю фахову людину для консультацій за гроші. А сам я адвокатом ставати не хочу
 
Цитувати
Є очевидним, що повністю писати касаційну скаргу за Вас ніхто на форумі не буде. Це робота не безкоштовна, до того ж така, що потребує багато часу і необхідності вивчення всіх матеріалів справи

    От я про це і казав, що мені потрібна людина , яка вивчить всі матеріали та за гроші надасть допомогу. На жаль ні хто не відгукнувся і я звернувся до адвокатської контори №1, де « фахівець» ( 1942 р. народження, бувший суддя та прокурор) не розгледів, що кас. рішення , які  я надав йому як приклад неоднакового застосування норм матеріального права, повертають справу до суду першої інстанції. Оце вам фахівець, а гроші взяв.
 
Цитувати
Друге: будь ласка , прочитайте ще раз рішення судді Мальцева та мою заяву про перегляд цього рішення. Чи вірно я апелюю тільки до ст.. 176 ? В рішенні також йде мова про ст..ст. 1158-1160,1166. Справа в тому , що багато рішень, які я знайшов оминають ст.. 176 та прямо переходять до ст.. 1166, а деякі звертаються спочатку до ст.. 176 . потім до 1166.1167.

    Ще раз повертаюся до цього питання, на яке Ви відповіли, але питання залишилося.
Цитувати
Вам потрібно знайти рішення в якому були б застосовані ст. ст. 176, 177 ЖКУ, 1166, 1167 ЦКУ
Питання в тому, що в багатьох рішеннях ст.. 176 оминають , а звертаються зразу до ст.. 1166. Я розумію. що краще було б знайти рішення з ст. 176, 1166, але зараз я обмежений часом і не факт, що до 05.07.2014 року такі рішення з,являться.
    Таким чином , два питання:
1) Чи можу я звернутися до суду с заявою про те , що 10.01.2013 р. я дізнався про рішення від 08.08.2013 р. та прошу  відновити строк на провадження?
2) Чи можливо наводити рішення де на балансоутримувача покладається обов,язок  утримувати будинок,  проводити поточний ремонт і т. ін… ,але ст. 176 не наводиться і спір вирішується за ст..1166 ?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #76 : 01 Лютого 2014, 12:40:56 »

   На реплі 72 треба було не витрачати час і  не відповідати, бо я ж сказав. що цей  «рекбус» я розклав на частини і зрозумів. Дивно тільки, що перші три місяця я можу використовувати кас.  рішення прийняті роками до цього і вони не псуються від часу, а рік після ухвали по моїй справі вони дійсні тільки три місяці. Логічніше було б надати можливість використовувати кас. рішення, прийняті на протязі року без строку в три місяці, це було б справедливо.


assia, Ви можете протягом 3-х місяців після судового рішення касаційної інстанції (рішення суду, ухвали суду) у Вашій справі подати до вищої судової інстанції заяву про перегляд, посилаючись на будь-які інші судові рішення, які до цього пройшли усі 3 інстанції, обов'язково включаючи касаційну (за винятком, коли інші рішення скасовані і справу направлено на новий розгляд, тобто іншого рішення як такого ще немає). Також можете не пізніше 1-року після судового рішення касаційної інстанції (рішення суду, ухвали суду) у Вашій справі подати цю заяву, але враховуйте, що посилатися можете на інші рішення, які прийнято або пізніше Вашого (що об'єктивно унеможливлювало подачу протягом 3-ох місяців), або трохи раніше (в межах приблизно "3-ох місячної давнини") від дати подачі Вами такої заяви. Якщо через 1 рік Ви будете подавати заяву, посилаючись на інші рішення, які існували до Вашого, то слід обгрунтувати, чому заяву подано не протягом 3-ох місяців з моменту, коли про це могло бути відомо, а протягом 1 року.

Читайте пункти 10-12 ППВССУ від 30.09.2011 року № 11:
http://www.sc.gov.ua/ua/postanovi_za_2011_rik/
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #77 : 01 Лютого 2014, 12:51:41 »

Автор: assia:
Цитувати
2) Чи можливо наводити рішення де на балансоутримувача покладається обов,язок  утримувати будинок,  проводити поточний ремонт і т. ін… ,але ст. 176 не наводиться і спір вирішується за ст..1166 ?
Можливо.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #78 : 01 Лютого 2014, 14:47:13 »

Цитувати
Також можете не пізніше 1-року після судового рішення касаційної інстанції у Вашій справі подати цю заяву, але враховуйте, що посилатися можете на інші рішення, які прийнято  пізніше Вашого рішення (що об'єктивно унеможливлювало подачу протягом 3-ох місяців), або трохи раніше (в межах приблизно "3-ох місячної давнини") від дати подачі Вами такої заяви. Якщо через 1 рік Ви будете подавати заяву, посилаючись на інші рішення, які існували до Вашого, то слід обгрунтувати, чому заяву подано не протягом 3-ох місяців з моменту, коли про це могло бути відомо, а протягом 1 року.
    Прочитав разів 20 цю фразу, але до кінця не зрозумів:

    1)…
Цитувати
«посилатися можете на інші рішення, які прийнято  пізніше Вашого рішення (що об'єктивно унеможливлювало подачу протягом 3-ох місяців)» .
    Моє рішення 06.07.2013 р., а я , скажемо, знайшов рішення датоване 10.07.2013 р., то що я не можу 20.07.2013 р. посилатися на це рішення в відведені мені три місяці , а повинен шукати рішення до 06.07.2013 р.?
    2)…
Цитувати
»посилатися можете на інші рішення, які прийнято трохи раніше (в межах приблизно "3-ох місячної давнини") від дати подачі Вами такої заяви».
    Тобто, якщо подаю заяву 20.07.2013 р.. то можу посилатися на рішення , скажемо, від22.04 2013 р., так це ж  безглуздя. Я ж можу в термін трьох місяців посилатися на рішення інших років до ухвалення мого рішення.

 
Цитувати
«Якщо через 1 рік Ви будете подавати заяву, посилаючись на інші рішення, які існували до Вашого, то слід обгрунтувати, чому заяву подано не протягом 3-ох місяців з моменту, коли про це могло бути відомо, а протягом 1 року."

   1)  «Якщо через рік Ви будете подавати заяву…» Так що?  Після 06.07.2014 р. я можу ще намагатися подавати заяву , використовуючи рішення , скажемо, за 2008 р., обґрунтовуючи це тим, що я його вчора знайшов в реєстрі?

   Враховуючи всі ці роздуми , який висновок ? Рішення 08.08.2013 я можу використовувати ?

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #79 : 02 Лютого 2014, 10:34:14 »

Автор: assia:
Цитувати
Рішення 08.08.2013 я можу використовувати ?
Можете. З клопотанням про поновлення строку.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #80 : 02 Лютого 2014, 12:56:29 »

то що я не можу 20.07.2013 р. посилатися на це рішення в відведені мені три місяці , а повинен шукати рішення до 06.07.2013 р.?

Ви взагалі читаєте про що Вам втокмачують?
Цитувати
подати до вищої судової інстанції заяву про перегляд, посилаючись на будь-які інші судові рішення, які до цього пройшли усі 3 інстанції
Можете посилатися на усі рішення, які прийняті до поданої Вами заяви.

    Тобто, якщо подаю заяву 20.07.2013 р.. то можу посилатися на рішення , скажемо, від22.04 2013 р., так це ж  безглуздя. Я ж можу в термін трьох місяців посилатися на рішення інших років до ухвалення мого рішення.
Звісно безглуздя. Звісно можете посилатися.

Після 06.07.2014 р. я можу ще намагатися подавати заяву , використовуючи рішення , скажемо, за 2008 р., обґрунтовуючи це тим, що я його вчора знайшов в реєстрі?
Можете, але у допуску до перегляду відмовлять, бо після 06.07.2014 р. -це вже не протягом 1-го року після Вашого рішення, а більше, тобто строки вже сплинуть.
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #81 : 02 Лютого 2014, 13:05:15 »

assia, Вам не підійде рішення від "05" квітня 2013 р.
Цитувати
В судовому засіданні безспірно встановлено та не заперечувалось представником відповідача, що в квітні 2012 року квартира позивачів була залита через протікання покрівлі в будинку
А у Вашій справі
Цитувати
позивач вказує, що ним було виконано ремонтні роботи, пов'язані з підсиленням елементів конструкції будинку, які мав би виконати балансоутримувач. Зазначені обставини не заперечуються та визнаються сторонами.

Тобто суд прийшов до висновку, що позивачем вчинено дії в майнових інтересах іншої особи без її доручення, що регулюється положеннями глави 79 ст.ст.1158-1160 ЦК України.
Окрім того Ви не відповіли на « Reply #63
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #82 : 02 Лютого 2014, 17:43:44 »

Цитувати
Почитавши судові рішення по справі, вважаю що дана справа не варта "виїденого яйця".
Позивач не доводить у чому полягає нанесена його майну ШКОДА, а вчинені ним в майнових інтересах іншої особи дії - НЕ Є ШКОДОЮ, про що вірно зазначив Мальцев.
Переглядати це рішення - не має жодного сенсу.
  Будь ласка, не робіть висновків, яких Вас не просять.
Цитувати
Цитувати
за невиконання своїх обов'язків по утриманню будинку з 2007 по 2012роки.
Окрім того, із судового рішення я не зрозумів, в якому році була ненесена шкода, і чи не пропущено строк позовної давності, та чи скористався відповідач своїм правом на подання заяви про застосування строку позовної давності!?
   Виключно для ВасьКА на  Reply #63
Згідно зі ст.20ч.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право на відшкодування збитків, завданих його майну або приміщенню, шкоди, заподіяної його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного надання або ненадання житлово-комунальних послуг.
Р. 34231888 . Задовольняючи позов частково, суд першої інстанції виходив із того, що внаслідок несвоєчасного ремонту відповідачем даху будинку та в результаті затікання атмосферних опадів в квартиру позивачки останній заподіяна матеріальна шкода.       Такий висновок суду є правильним і ґрунтується на матеріалах справи.
 Р 36701136 Таким чином, враховуючи ,що спричинення шкоди позивачу , відбулось в наслідок винних дій відповідачів, обумовлених затопленням квартири та як наслідок спричинено йому матеріальних збитків, суд вважає, що на відповідачів повинен бути покладений обов»язок по відшкодуванню матеріальної шкоди.
Р32860970 В результаті залиття йому завдана матеріальна шкода в розмірі 3`636,00 грн., яка складається з ремонтних робіт, які необхідно провести на усунення пошкоджень в житловій кімнаті та в кухні.
Згідно ст. 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю  особистим  немайновим правам фізичної або юридичної особи,  а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Посилання Мальцева на ст..1158-1160 ,- це його хвороблива фантазія бо  відкрийте реєстр, наберіть « залиття, ремонт» і побачите,  всі спори в подібних випадках вирішуються з використанням ст..ст.176 ЖК Укриїни,та 1166 ЦК. По ст..ст.1158-1160 Ви не знайдете жодного рішення ( крім мого), хоча  спори стосуються ремонтних робот після залиття, коштом та зусиллями власників квартир та намагання відшкодування  матеріальних збитків через суд.
На час виконання мною ремонтних робот, пов,язаних з невиконанням балансоутримувачами на протязі багатьох років своїх обоов,язків по ремонту покрівлі даху, я мав договір з ЖЕК. Згідно п.4 ст. 631 ЦК України « закінчення строку договору не звільняє сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії договору». Відповідачі намагалися просити суд застосувати строку позовної давності, але суд це не сприйняв.
« Останнє редагування: 06 Березня 2014, 16:13:09 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #83 : 02 Лютого 2014, 18:48:57 »

Посилання Мальцева на ст..1158-1160 ,- це його хвороблива фантазія бо  відкрийте реєстр, наберіть « залиття, ремонт» і побачите,  всі спори в подібних випадках вирішуються з використанням ст..ст.176 ЖК Укриїни,та 1166 ЦК. По ст..ст.1158-1160 Ви не знайдете жодного рішення ( крім мого), хоча  спори стосуються ремонтних робот після залиття, коштом та зусиллями власників квартир та намагання відшкодування  матеріальних збитків через суд.
На час виконання мною ремонтних робот, пов,язаних з невиконанням балансоутримувачами на протязі багатьох років своїх обоов,язків по ремонту покрівлі даху, я мав договір з ЖЕК. Згідно п.4 ст. 631 ЦК України « закінчення строку договору не звільняє сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії договору». Відповідачі намагалися просити суд застосувати строку позовної давності, але суд це не сприйняв.

Можливо Ви самі винні...  Пам'ятаєте як ви нам доводили, що будинок є власністю  КМР
Шановний thunderclap
Дуже вдячний Вам  за співчуття «Втішайтеся тим, що витратили ви їх на власну квартиру, яка зазнала значних поліпшень.» Цей вислів дуже засмучує мене. Я не розумію Ви юрист чи аматор? Я весь час кажу , що за ремонт своєї квартири не вимагаю грошей , Якщо Ви юрист , то повинні відокремити емоції від суті справи. Купуючи квартиру в занедбаному стані, я по-перше, не міг з ясувати в якому стані перекриття будинку, який я не купував, по-друге, в кошторисі витрати тільки на роботи, які в статуті балансоутримувача. Як би я купував квартиру разом зі стінами і  перекриттями, то була б інша справа. Ви знаєте , що будинок є власністю Київської міської ради, що вона на утримання свого майна отримує кошти з бюджету.
  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8338.msg43725.html#msg43725
 От, можливо, Ви Мальцеву це довели... Або він зробив вигляд, що довели...
« Останнє редагування: 02 Лютого 2014, 19:01:23 від Юрій Васильович »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #84 : 02 Лютого 2014, 19:17:26 »


Цитувати
Можливо Ви самі винні...  Пам'ятаєте як ви нам доводили, що будинок є власністю  КМР
   Я спирався на довідку і не бачу в цьому помилки бо, якщо б будинок був  моєю власністю і дах був би дірявий , то я сам би його ремонтував  і ні до кого не звертався.
 
Цитувати
От, можливо, Ви Мальцеву це довели... Або він зробив вигляд, що довели...
Ще раз повторюю. Я перелопатив , мабуть , три сотні подібних рішень. Всі будинки власність громад, а квартири- власність громадян( інші випадки я не брав до уваги). Всі звертаються до суду після самостійного ремонту своїх помешкань після затоплень з дірявого даху.і ні одному судді в голову не прийшло звернутися до ст.1158-1160. В мене є аудіозапис де він сам наголошує, що спір підходить під ці статті. Це вже , мабуть,помилка адвоката.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #85 : 02 Лютого 2014, 19:24:28 »

 
Цитувати
Ви взагалі читаєте про що Вам втокмачують?

Цитувати
Якщо через 1 рік Ви будете подавати заяву, посилаючись на інші рішення, які існували до Вашого, то слід обгрунтувати, чому заяву подано не протягом 3-ох місяців з моменту, коли про це могло бути відомо, а протягом 1 року.

Я дуже вдячний за змістовні пояснення, але для того, щоб не треба було «втокмачувати» (не гарне слово), треба слідкувати за текстом бо «якщо через рік Ви будите подавати заяву…», через рік – це ,скажемо, 07.07.2014 р.», то «Можете, але у допуску до перегляду відмовлять, бо після 06.07.2014 р. -це вже не протягом 1-го року після Вашого рішення, а більше, тобто строки вже сплинуть.»
Не хочу Вас поправляти, але правильніше ( для красивих) було б викласти таким чином : якщо на протязі року, але після спливу трьохмісячного строку  Ви будете подавати заяву, посилаючись на інші рішення, які існували до Вашого, то слід обгрунтувати, чому заяву подано не протягом 3-ох місяців з моменту, коли про це могло бути відомо .  Доречи теоретично « могло бути відомо» з моменту безпосередньо рішення в суді ( якщо суддя знайомий) або появи його в реєстрі для публічного користування, тому «могло бути відомо» теж не зовсім,  на мою думку, правильніше було б « коли стало відомо». Але і це не все бо в моєму випадку , посилаючись на рішення 08.08.2013 р. в лютому 2014 р. ,я теж пропускаю строк в три місяці і в цьому випадку я мушу посилатися на «коли стало відомо».

Re: Перегляд судових рішень
« Reply #3 : 07 Січня 2014, 19:39:32 »
Цитата: assia від 05 Січня 2014, 19:13:23
Цитувати
Цитувати
бо питання, яке я поставив, не просте.
Питання набагато простіше, ніж Ви думаєте
.( Юрий Васильович)

Я так думаю, що завдяки моїй настирливості, всі повинні зрозуміти , що питання виявилося не просте не тільки для «красивих» але і для «розумних». Ті, кому прийдеться стикнутися з вирішенням цього питання, зможуть краще зорієнтуватися і скористуються цією темою. Прошу нікого не ображатися і дякую. Далі буде.
 
« Останнє редагування: 06 Березня 2014, 16:14:59 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #86 : 02 Лютого 2014, 20:14:52 »

ПИТАННЯ ДУЖЕ ПРОСТЕ !
Дивіться ще раз : http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8641.msg46683.html#msg46683
Подивіться в реєстрі ухвали про відмову у допуску до  перегляду у ВСУ через пропуск строку на подання такої заяви. Можливо Ви на прикладах зрозумієте.
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #87 : 02 Лютого 2014, 20:17:34 »

assia, Ви, як і у всіх інших випадках, надали відповідь на одне з трьох поставлених питань. (щодо заяви про застосування строку ПД)
Повторю інші 2 питання (і додам 3те, пов'язане із 2м!):
1. яка саме ШКОДА Вашому майну (зверніть увагу у всіх наданих Вами судових рішеннях позивачам була нанесена ШКОДА (залита квартира (на стелі пошкоджена фарба, грибок, шпалери тощо) була нанесена діями (бездіяльністю) відповідача?
2. Якого числа Вашому майну була нанесена шкода? (наприклад останній день, коли перестало з даху текти вода, чи коли найбільша течія води пошкодили вашу праску).
2а. якого числа Ви звернулись до суду?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #88 : 02 Лютого 2014, 20:57:14 »

Ще раз повторюю. Я перелопатив , мабуть , три сотні подібних рішень. Всі будинки власність громад, а квартири- власність громадян( інші випадки я не брав до уваги). Всі звертаються до суду після самостійного ремонту своїх помешкань після затоплень з дірявого даху.і ні одному судді в голову не прийшло звернутися до ст.1158-1160. В мене є аудіозапис де він сам наголошує, що спір підходить під ці статті. Це вже , мабуть,помилка адвоката.
Власники квартир є співвласниками будинку, співвласниками балок, плит і т.д. і т.п.). Тому виконуючі ремонт балок Ви ремонтували спільне, в тому числі і своє, майно. А не майно відповідача. Тому ст. 1158 - 1160 не повинні застосовуватись.
Якщо Ви заперечуєте свою співвласність, а переконуєте, що то власність не Ваша, то ст. 1158-1160 застосовано законно.

Шукайте потрібні рішення, не витрачайте час на суперечки. Пошукова система в ЄДРСР дуже недосконала,  тому дуже затратна по витратам часу.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #89 : 03 Лютого 2014, 13:42:22 »

 author=ВасьОК

Шановний, в темі адвокат перегляньте Reply 17,119,139. Якщо ще виникнуть запитання - запитуйте.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email