... Отримала відповідь від ЖЕКу. Підкажіть, будь-ласка, ЖЕК правий? Чи я можу вимагати від них цю документацію? Якщо, можу, на які закони можу посилатися? Дякую.
Не можете. Це виключна компетенція балансоутримувача (керуючої дирекції). Остання також може відмовити. І тоді залишаться райдержадміністрація, прокуратура, суд. Майте на увазі, що згідно з сьогоднішнім рішенням Київради районні у місті ради та їх виконавчі органи ліквідуються з 31 жовтня ц.р. Що буде з комунальними підприємствами районних рад - поки-що незрозуміло. А майно територіальних громад передається у розпорядження Київради.
Доброго дня! Я просила ЖЕК надати мені: 1. Копію плану прибудинкової території ; 2. Копію технічного паспорту на квартирний (багатоповерховий) житловий будинок; 3. Копії проектно - кошторисної документації зі схемами влаштування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо; 4. Копії актів державної комісії про приймання жилого будинку в експлуатацію; 5. Копії паспорту котельного господарства, котлові книги, у разі наявності вбудованих та прибудованих котелень; 6. Копії актів приймання - передачі жилого будинку у разі зміни його власника чи балансоутримувача; 7. Копію рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території: 8.Копії належних бухгалтерських документів стосовно фактичних витрат понесених при наданні послуг пов'язаних з утриманням будинку і споруд та прибудинкових територій цілісного майнового комплексу за період, на який виникла заборгованість. Отримала відповідь від ЖЕКу. Підкажіть, будь-ласка, ЖЕК правий? Чи я можу вимагати від них цю документацію? Якщо, можу, на які закони можу посилатися? Дякую.
Не бачу необхідності витрачати час на незареєстровані та нікчемні рішення, в тому числі №116 від 24.11.2006р.? ЗУ Про ЖКП ніхто не відміняв.
Цитувати
Стаття 16. Порядок надання житлово-комунальних послуг. 3. Комунальні послуги надаються споживачу безперебійно, за винятком часу перерв на: 1) проведення ремонтних і профілактичних робіт виконавцем/виробником за графіком, погодженим з виконавчими органами місцевих рад або місцевими державними адміністраціями згідно з діючими будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації і користування, положеннями про проведення поточного і капітального ремонтів та іншими нормативними документами; 2) міжопалювальний період для систем опалення, рішення про початок та закінчення якого приймається виконавчими органами відповідних місцевих рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов, згідно з діючими будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації та іншими нормативними документами; 3) ліквідацію наслідків, пов'язаних з дією непереборної сили.
Все. У випадку неоплати послуг - балансоутримувач чи виконавець може нарахувати пеню та подати позов до суду. Але ніяк не відключати електропостачання. На сайті вже обговорювалась тема "Якщо КП погрожує відключити електрику за борг по ЖКП (що робити споживачу)" (Прочитано 988 раз). Почитайте! http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4811.0.html. Обговорювалось, і як підключитися, і як виховати балансоутримувача, і як привести до тями електропостачальника. Я викладала свої документи. Пан Андрій змалював свою епопею.
Взагалі то не законно. А стосовно цього пункту то він стосується тільки кварторонаймачів (неприватизовані квартири) та орендарів. Про власників там ні слова, таким чином відключати власників квартир цей пункт не дозволяє, як би ЖЕКу не кортіло. Дотого ж там прямо сказано "...які не сплачують поточні платежі та борги за договором реструктурізації заборгованості...". Виходить як що поточні платежі сплачуються (навіть частково), а на старий борг договір реструктурізації заборгованості не укладено, то такого споживача теж не можливо відключити на підставі цього пункту. Такі всі грамотні при владі, а як напишуть щось - хоть стій, хоч падай!!!
ще питання чи реєструвався цей "макумент" у органах юстиції та чи був опублікований. це обов`язкова умова щоб він вступив у силу, бо зачіпає інтереси громадян. чомусь є сумніви щодо цього. запитайте в міському управлінні юстиції.
Дякую. Взяла в ЖЕКу копію рішення №116 від 24.11.2006р. Колегії виконавчого органу КМР В п.4 написано, що впроваджують практику відключення від мереж електро-,водо- та газопостачання боржників, які не сплачують поточну оплату за ЖКП. Це законно?
Візміть за основу позови Тетяни Academia в темі "Позовна заява на укладення договору на обслуговування будинку" http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4734.0.html та "Позовна заява на укладення договору на комунальны послуги http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4737.0.html або Віктора Івановича з "Нарисів". Поміняйте назви та реквізити відповідачів та інше, що не співпадає. Потім викладіть на форумі. Форумчани підредагують.
наш будинок не знаходиться на обліку в Київенерго (є відповідь з Київенерго).
Все одно, відключає не балансоутримувач будинку, а Енергозбут. Крім того, у нас не передбачено таке поняття "на обліку". Електроенергія з неба не падає. Існують договірні відносини з балансоутримувачем, але повноваження постачальника не передаються балансоутримувачу. По закону електропостачальна організація зобов'язана дотримуватися ПКЕЕН.