На підставі вищенаведеного та виходячи з того, що рахунок на сплату житлово-комунальних послуг відповідача містить всі істотні умови договору (ціну договору, строки виконання договору, реквізити сторін, найменування послуги та її вартість, порядок розрахунків, тощо), хоча за формою і відрізняється від типової форми, суд вважає, що в результаті отримання позивачами зазначених рахунків на сплату житлово-комунальних послуг відповідач здійснював оферту в укладенні договору про надання житло-комунальних послуг за умов визначених цими рахунками, а позивачі у свою чергу, споживаючи надані відповідачем послуги здійснювали акцепт.Невже це дійсно так? :o
Прошу фахівців дати свої коментарі цього РІШЕННЯ Солом’янського районного суду від 09.11.2010 року № 2-3143-1/10 ([url]http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4931.msg16799.html#msg16799[/url])ЦитуватиНа підставі вищенаведеного та виходячи з того, що рахунок на сплату житлово-комунальних послуг відповідача містить всі істотні умови договору (ціну договору, строки виконання договору, реквізити сторін, найменування послуги та її вартість, порядок розрахунків, тощо), хоча за формою і відрізняється від типової форми, суд вважає, що в результаті отримання позивачами зазначених рахунків на сплату житлово-комунальних послуг відповідач здійснював оферту в укладенні договору про надання житло-комунальних послуг за умов визначених цими рахунками, а позивачі у свою чергу, споживаючи надані відповідачем послуги здійснювали акцепт.Невже це дійсно так? :o
...Рішення прийнято з грубими порушеннями норм матеріального права...Вибачте, але я хотів би коментар фахівця по суті. Що саме конкретно порушено?
Стаття 151.Тобто, якщо його опублікують у ЗМІ, то договір буде вважатися чинним, якщо споживачі ЖКП його не оспорять у суді - так?
...Договір про надання послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків є публічним...
Спілкування учасників форуму направлене на взаємодопомогу в роботі по самозахисту цивільних прав юридичними методами.
Форум організований не для вільного спілкування на довільну тему, і не для полеміки з Засновником чи Модератором. Сайт не є засобом масової інформації у розумінні законодавства про ЗМІ.
От зараз у проекті ЦК записано:Скажите: нафига изучать ПРОЭКТЫ законов и делать свои предположения, как этот закон будет применяться?! (а если его не приймут, а если его изменят, а если мы не доживем?!)
Во-первых, чем больше людей будет знать о том, какие коварные планы вынашивает власть - тем больше вероятность, что власть от этих планов откажется (адвокат Монтян такого же мнения).ЦитуватиОт зараз у проекті ЦК записано:Скажите: нафига изучать ПРОЭКТЫ законов и делать свои предположения, как этот закон будет применяться?! (а если его не приймут, а если его изменят, а если мы не доживем?!)
Стаття 26. Істотні умови договору між виконавцем/виробником та споживачем, ищем в платежке ВСЕ 18 существенных условий, и......
1. Істотними умовами договору на надання житлово-комунальних послуг є:
1) найменування сторін;
2) предмет договору;
3) вичерпний перелік житлово-комунальних послуг, тарифи та їх складові на кожну з цих послуг, загальна вартість послуг;
4) порядок оплати за спожиті житлово-комунальні послуги;
5) порядок перерахунків розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості;
6) права та обов'язки сторін;
7) порядок контролю та звіту сторін;
8 ) порядок вимірювання обсягів та визначення якості наданих послуг;
9) визначення точок розподілу, в яких відбувається передача послуг від виконавця/виробника споживачу;
10) порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту);
11) умови доступу в квартиру, будинок, приміщення, на земельну ділянку для усунення аварій, неполадок, огляду мереж, зняття контрольних показників засобів обліку;
12) порядок здійснення ремонту;
13) відповідальність сторін та штрафні санкції за невиконання умов договору;
14) порядок вирішення спорів;
15) перелік форс-мажорних обставин;
16) строк дії договору;
17) умови зміни, пролонгації, припинення дії договору;
18) дата і місце укладення договору.
2. Крім істотних договір може містити інші умови за згодою сторін.
3. Договір на надання житлово-комунальних послуг набирає чинності з моменту його укладення.
4. У разі якщо виконавець не є виробником, відносини між ним та виробником регулюються окремим договором, який укладається відповідно до вимог цієї статті.
5. Процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін.
6. У разі зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугою виконавця/виробника споживач має право розірвати договір у порядку, встановленому законом.
Виходячи навіть з мого зовсім маленького досвіду - суддя може перекрутити все що завгодно і куди завгодно.Золоті слова. Тільки уточню - пости повинні бути конкретніші. Бо цей ресурс цікавий саме тим, що досвідчені фахівці можуть дати цінні практичні поради. Поки що я не зрозумів, що конкретно порушив суддя?
приклад - [url]http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4690.0;attach=590[/url] ([url]http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4690.0;attach=590[/url])
І таких прикладів на цьому ресурсі ......
Але є і досить багато прикладів успішної боротьби з кривосуддям.
Тому чим більш виваженими і чіткими будуть наші пости тим більш якісним може стати опір цьому ганебному явищу.
...Рішення прийнято з грубими порушеннями норм матеріального права...Вибачте, але я хотів би коментар фахівця по суті. Що саме конкретно порушено?
От зараз у проекті ЦК записано:ЦитуватиСтаття 151.Тобто, якщо його опублікують у ЗМІ, то договір буде вважатися чинним, якщо споживачі ЖКП його не оспорять у суді - так?
...Договір про надання послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків є публічним...
Можливо я помиляюсь, але навіть якщо це все законно, то все одно судді можуть видавати накази про стягнення заборгованості по ЖКП тільки якщо будуть незаперечні факти, що:
а) відповідач дійсно споживав послуги саме у заявленому обсязі та належної якості;
б) тарифи на ці послуги законні.
Тобто, якщо навіть стати на цю точку зору, то після отримання наказу про стягнення заборгованості по ЖКП, суддя повинен його скасувати за заявою відповідача, навіть якщо відповідач визнавав у своїх листах до позивача, що він споживав якісь послуги, але аргументовно заперечував їх законність або спожитий обсяг чи якість -так?
А рішення про стягнення заборгованості по ЖКП судді можуть приймати будь-яке у залежності від того, які докази надасть відповідач у ході судового засідання -так?
Предложение:Спасибо, теперь все понятно. Тогда зачем судьи идут на такие глупости?
открываем и читаем закон про ЖКУ, ищем в платежке ВСЕ 18 существенных условий, и если хоть 1 не находим - то закрываем эту тему!
ПС: надеюсь все очевидно!
Во-вторых, я так понял, что Вы согласны с тем, что квитанции "КП ГИОЦ" можно с натяжкой признать как особую форму договора по ЖКУ (если есть доказательства потребления ЖКУ ответчиком)?
Георгий, поржал!Я за Вас рад, но я тоже хочу "поржать". Плиз, растолкуйте мне, бестолковому - в чем суть нарушения судьи?
Олександр, может всеже перед тем как писать немного просто почитаете, а?!
Опыта так сать поднаберетесь?
Прочтите 3й и 4й абзац мотивирующей части, а потом резолютивную!
Счета КП ГІОЦ -это ничтожные бумажки, которые не только не подлежат оплате, но сам факт наличия которых нарушает положения ряда законодательных актов, не говоря уже о подзаконных...Я согласен с этим и я по ним не плачу.
Отсутствие же письменного договора по оплате ЖКП не следует считать основанием для неуплаты за них. Определитесь -какое именно юридическое лицо оказывает услуги и оплачивайте их напрямую на его расчетный счет. С этого же юр. лица и спрашивайте за неоказанные услуги путем жалоб, претензий, актов и требований перерасчета. Всякие там Дирекции, КП ГІОЦ и прочие паразиты не имеют к этому отношения. Впрочем, в Типовом договоре можете прописать, что оплата за услуги может осуществляться третьему лицу, если это Вас устраивает. :)Я не согласен платить по незаконным тарифам и в условиях отсутствия отчетности и перерасчетов за услуги. Я один раз попробовал перевести деньги на счет своего балансосодержателя по показателям счетчиков за воду, а они самовольно все пустили на "обслуживание дома и придомовой территории". Теперь я вообще не плачу, тем более, что тарифов нет законных. (Я понимаю, что без суда этот вопрос сам не решится - поэтому я здесь.)
Теперь я вообще не плачу, тем более, что тарифов нет законных. (Я понимаю, что без суда этот вопрос сам не решится - поэтому я здесь.)
Законных тарифов нет, но это не мешает взыскивать в судах деньги по незаконным. Поэтому 1) обжаловать тарифы самому; 2) оставливать производство в процессах про взыскание долгов до вступления в законную силу об отмене тарифов или признании "тарифных" РКМДА такими, что не действуют. По крайней мере, в качестве возражений в исках о взыскании нужно указывать, что услуги не оплачиваются в связи с незаконностью тарифов (чтобы суд указал об этом в решении). После отмены оспариваемых РКМДА можно пересматривать решение о взыскании и заявлять требования о перерасчетах.Благодарю за советы (первый пункт для меня точно "неподъемный" будет - это уровень юристов).
...оскільки рахунки Ви отримуєте не від житлово-комунальної організації (ЖКО), а від КП ГІОЦ -слід звернутися до першої із заявою на отримання рахунків безпосередньо від них (на них і сплачувати за ЖКП). Взяти бланки рахунків ЖКО і самостійно їх сплачувати у тому обсязі, в якому Вам надаються послуги. Відмова у цьому буде підставою у майбутньому для скасування судового наказу, бо за свої послуги ЖКО відмовила Вам у виставлянні рахунку, що таким чином унеможливило їх сплату.Дякую за пояснення та поради. Здається, я вже отримав від них відмову надати свої рахунки. Пізніше, правда, я все одно дізнався, які у них рахунки, але якщо всі тарифи - незаконні, то який сенс по ним платити без договорів або суду?
Тепер, що стосується рішення Солом'янського райсуду м. Києва № 2-3143-1/10 від 09.11.2010 р. (судді Мягкохода Ю. В.):Дякую за розлогі пояснення - думаю, що це буде корисно також багатьом відвідувачам сайту.
[url]http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12382243[/url] ([url]http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12382243[/url])
...
Позивачу слід діяти більш системно, для чого провести аналіз складових правовідносин у сфері надання ЖКП: хто їх надає, хто і до кого виставляє рахунки і на яких підставах; після чого вже мати уявлення: про що і з яких підстав слід заявляти позов...
....Плиз, растолкуйте мне, бестолковому - в чем суть нарушения судьи?Законом (ГПК) установлена посудность дел разным судам.
Отсутствие же письменного договора по оплате ЖКП не следует считать основанием для неуплаты за них. Определитесь -какое именно юридическое лицо оказывает услуги и оплачивайте их напрямую на его расчетный счет. С этого же юр. лица и спрашивайте за неоказанные услуги путем жалоб, претензий, актов и требований перерасчета. Всякие там Дирекции, КП ГІОЦ и прочие паразиты не имеют к этому отношения. Впрочем, в Типовом договоре можете прописать, что оплата за услуги может осуществляться третьему лицу, если это Вас устраивает.Дима: так ДОЛЖЕН БЫТЬ ДОГОВОР или НЕТ?
Это означает - только "по месту регистрации этого ЮЛ"?....Плиз, растолкуйте мне, бестолковому - в чем суть нарушения судьи?Законом (ГПК) установлена посудность дел разным судам.
В частности если ответчиком по делу есть юр. лицо то дело подсудно сду по месту регистрации это ЮЛ. ч.2 ст. 109 (это понятно?)
ТАк же ГПК установлена подсудность по выбору истца НЕКОТОРЫХ дел. (ст.110)Написал, да. В общем случае ("на захист прав споживачів") - можно подавать "за місцем проживання позивача". Но если ответчик - юрлицо, то тогда - только "по месту регистрации этого ЮЛ". Вроде логично.
Один из видов дел - это то о котором идет речь. (ч.5 ст. 110)
И о первом и о втором судья написал в 1-2 абзацах мотивационной части. (понятно? согласны?)
В резолютивной части судья уже забыл о том что писал в мотивационной части (он еще неколько абзацов осилил в промежутке, и забыл), и зыбыл о том, что данное дело подсудно как печерскому суду (как он правильно написал), так и дарницкому (в котором он работает), а так же практически ЛЮБОМУ ДРУГОМУ СУДУ (перечень в ст. 110 ГПК)Не понятно. Судья начал издалека - мол можно было бы так, но поскольку ответчик - юрлицо, то тогда - только только "по месту регистрации этого ЮЛ". Где противоречие со статьями ГПК? Может я не понимаю каких-то принципов, которые для Вас очевидны?
ТЕперь понятно?!
Ще одне маленьке запитання. Якщо начальник ЖЕД-у має довіреність від балансоутримувача на заключення договору по обслугововання будинку та прибудинкової території, то цього досить для заключення з ним договору? Чи він також повинен мати свій рахунок, устав, печатку і т.ін.? Якою печаткою він повинен завіряти договір? Чи договір все одно заключається з КП "УЖГ" в особі цього начальника ЖЕД-у, який діє за довіреністю? Доречі, вони відмовились мені надіслати копії цієї довіреності - написали, що коли я буду заключати з ЖЕДо-м договір, то вони мені її покажуть...
Дима: так ДОЛЖЕН БЫТЬ ДОГОВОР или НЕТ?
Как можно плаитить не счет ЖЕКа без договора?
ДОГОВОР это и есть основание для платежа.
Больше того: Я по договору плачу, и они всеравно уперто не замечают моих денег, а без договора....
Я уже высказывал свою позицию. Договор ДОЛЖЕН быть в письменном виде, но поскольку от своего балансоудержателя я получал договора в виде либо несоответстувующего Типовому, либо с прописанным тарифом, который меня не устраивал -то я эти договора не заключал. Поэтому у меня нет оснований платить по договорам, которые я не заключал. В то же время я напрямую оплачиваю услуги: 1) по тарифам, что действовали до введенных РКМДА с 29.04.2009 г. и далее; 2) за услуги, которые считаю реально оказанными (за те, что не оказаны -не плачу, выставив претензии). Чтобы понимать сколько нужно платить -я потребовал дать мне структуру тарифа и исключил из нее начисления на услуги, которых нет. В квитанциях специально указываю период, за который внесена оплата, и что оплату осуществляю по "старым" тарифам. Таким образом, если ко мне будет подан иск, то у суда не будет оснований считать, что: 1) я фактически признал долг, поскольку оплачиваю его (а в платежках указано, что оплачиваю именно в пределах "старых" тарифов, не признавая тем самым "новых", разница между которыми и есть "долгом"); 2) между мною и балансоудержателем так называемые "фактические договорные отношения" (в пределах всех услуг и по "новым" тарифам), т. к. такие отношения своими платежами я признаю только в части "старых" тарифов и фактически оказанных услуг. ::)Аналогично, я уже лет шесть, зная структуру тарифа плачу отдельными квитанциями за те составляющие "утримання", которые реально выполняются и не плачу за те которых нет. По каждой составляющей отдельная квитанция (бланки с реквизитами исполнителя печатаю сам). Поначалу касирши в банке с ума сходили. "Как я Вам проведу "за лифт", "за освещение мест общего пользования" и т.д. и т.п., если у меня есть только "квартплата"? Я отвечал - пробивайте все "ЖЕК квартплата", сейчас уже не спрашивают. Теперь имеем квитанции с указанием за что конкретно заплачено. А на невыполненные работы: Акты-претензии, жалобы и заявления, акты комиссионного осмотра дома (с участием и за подписями должностных лиц балансодержателя).
Что касается собственно платежей. Все деньги, которые я платил на счет балансоудержателя никоим образом не отразились в макулатуре от КП ГІОЦ. Т. е. связи между бухгалтерией первого и КП ГІОЦ нету никакой, что подтверждено документально, т. к. балансоудержатель уже двумя письмами подвердил, что расчеты тарифов делало КП ГІОЦ и наличие "долга", совпадающего с указанным в счетах КП ГІОЦ. Поскольку у меня "все ходы записаны" (с) -теперь можно посмеяться в суде, если получу иск или приказ ;D
В общем случае ("на захист прав споживачів") - можно подавать "за місцем проживання позивача". Но если ответчик - юрлицо, то тогда - только "по месту регистрации этого ЮЛ". Вроде логично.НАОБОРОТ!
Я уже высказывал свою позицию. Договор ДОЛЖЕН быть в письменном виде, но поскольку от своего балансоудержателя я получал договора в виде либо несоответстувующего Типовому, либо с прописанным тарифом, который меня не устраивал -то я эти договора не заключал.Ключевое слово выделено!
Да, Вы правы 100% (я почитал ГПК - судья пропустил ключевое слово - також:ЦитуватиВ общем случае ("на захист прав споживачів") - можно подавать "за місцем проживання позивача". Но если ответчик - юрлицо, то тогда - только "по месту регистрации этого ЮЛ". Вроде логично.НАОБОРОТ!
В общем случае если отвечик ЮЛ - по месту регистрации...
Если дело про защиту прав потребителй, то дополнительно можно (кроме общего случая) "по месту регистрации исца" и т.д.
5. Позови про захист прав споживачів можуть пред'являтисяИз-за этого-то логика и исказилась! :(
також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору.
... Все деньги, которые я платил на счет балансоудержателя никоим образом не отразились в макулатуре от КП ГІОЦ. Т. е. связи между бухгалтерией первого и КП ГІОЦ нету никакой, что подтверждено документально, т. к. балансоудержатель уже двумя письмами подвердил, что расчеты тарифов делало КП ГІОЦ и наличие "долга", совпадающего с указанным в счетах КП ГІОЦ...Этого не может быть! Балансосодержатель передает всю информацию КП ГИВЦ о движении денег по каждому потребителю услуг, а те все это отражают в выставляемых счетах! Это я лично проверил (ровно на ту сумму, которую я перечислил на счет КП "УЖХ" за потребление ЖКУ, уменьшился мой "долг" в платежке от КП ГИВЦ)...
Я по договору плачу, и они всеравно уперто не замечают моих денег, а без договора....
Этого не может быть! Балансосодержатель передает всю информацию КП ГИВЦ о движении денег по каждому потребителю услуг, а те все это отражают в выставляемых счетах! Это я лично проверил (ровно на ту сумму, которую я перечислил на счет КП "УЖХ" за потребление ЖКУ, уменьшился мой "долг" в платежке от КП ГИВЦ)...
Мне кажется, что нет принципиальной разницы, делать как Вы, или вообще не платить, а потом после суда заплатить по "старым" тарифам (если суд признает "новые" незаконными или будут заключены компромиссные договора или мировое соглашение).
Кстати, а платили ли Вы за содержание дома и придомовой территории? Ведь границ-то нет.
И что именно указываете в платежках - пишите что-то типа "згідно останніх тарифів, діючих до грудня 2006р."? Правда именно их Черновецкий законно отменил.
Мне только странно, как Вы не боитесь платить на счет балансосодержателю дома без договора? А вдруг счет уже поменялся год назад? Да мало ли...ЦитуватиМне кажется, что нет принципиальной разницы, делать как Вы, или вообще не платить, а потом после суда заплатить по "старым" тарифам (если суд признает "новые" незаконными или будут заключены компромиссные договора или мировое соглашение).
Разница есть и как раз принципиальная. Есть услуга (ЖКП) -значит она оплачена тому, кто ее оказывал. Реально и по "старому" тарифу (который я тоже не считаю законным; но ведь все законные отменены самим Черновецким, а не судом). "Потом заплатить" -это уже незаконно с моей стороны будет, т. к. оплачивать ЖКП я обязан своевременно (ежемесячно). Поэтому нужно быть законопослушным, насколько это возможно. :)
Не понял. Ведь для всего Киева границы придомовых территорий не определены!ЦитуватиКстати, а платили ли Вы за содержание дома и придомовой территории? Ведь границ-то нет.Да плачу. Размер придомовой территории, которая находится в коммунальной собственности Печерского района определен в 3151 кв. м. В платежках (взял квитанции в бухгалтерии и размножаю самостоятельно) от руки указываю период оплаты, личный счет, сумму и примечание типа "по тарифам до июня 2009 г.".
И что именно указываете в платежках - пишите что-то типа "згідно останніх тарифів, діючих до грудня 2006р."? Правда именно их Черновецкий законно отменил.
Мне только странно, как Вы не боитесь платить на счет балансосодержателю дома без договора? А вдруг счет уже поменялся год назад? Да мало ли...
Не понял. Ведь для всего Киева границы придомовых территорий не определены!
Платежки взяли в бухгалтерии Вашего балансосодержателя?
И почему "по тарифам до июня 2009 г."? Вы что - признаете тарифы с декабря 2006 года? Ведь все они либо отменены, либо оспорены в судах!
И что за "личный счет"?
Определитесь -какое именно юридическое лицо оказывает услуги и оплачивайте их напрямую на его расчетный счет. С этого же юр. лица и спрашивайте за неоказанные услуги путем жалоб, претензий, актов и требований перерасчета. Всякие там Дирекции, КП ГІОЦ и прочие паразиты не имеют к этому отношения. Впрочем, в Типовом договоре можете прописать, что оплата за услуги может осуществляться третьему лицу, если это Вас устраивает. :)
Рішення прийнято з грубими порушеннями норм матеріального права. Слід його було оскаржувати до апеляційної, касаційної інстанцій, а далі -позиватися з державою в ЄСПЛ у Страсбурзі. Проте позивачеві не слід було подавати цивільного позову, якщо він не готовий до того, щоб виграти справу, або не готовий до подальшого оскарження, якщо рішення першої інстанції буде незаконним. Українский суд сьогодні -це не те місце, куди позов подається зі сподіванням на позитивний для позивача результат, якщо тільки позивач вважає свої права порушеними. Слід це доводити переконливими доказами і посиланнями на відповідні норми законодавства; при цьому завжди слід бути готовим до ігнорування цих доказів судом, або ж до спотворення судом норм матеріального права, їх незастосування взагалі, відмови у встановленні і дослідженні обставин справи і визначенні правовідносин сторін. Потрібно мати чітке уявлення -як діяти на кожній стадії процесу в усіх інстанціях. Якщо до цього не бути готовим -позиватися не слід взагалі. :(
Рішення прийнято з грубими порушеннями норм матеріального права. Слід його було оскаржувати до апеляційної, касаційної інстанцій, а далі -позиватися з державою в ЄСПЛ у Страсбурзі. Проте позивачеві не слід було подавати цивільного позову, якщо він не готовий до того, щоб виграти справу, або не готовий до подальшого оскарження, якщо рішення першої інстанції буде незаконним. Українский суд сьогодні -це не те місце, куди позов подається зі сподіванням на позитивний для позивача результат, якщо тільки позивач вважає свої права порушеними. Слід це доводити переконливими доказами і посиланнями на відповідні норми законодавства; при цьому завжди слід бути готовим до ігнорування цих доказів судом, або ж до спотворення судом норм матеріального права, їх незастосування взагалі, відмови у встановленні і дослідженні обставин справи і визначенні правовідносин сторін. Потрібно мати чітке уявлення -як діяти на кожній стадії процесу в усіх інстанціях. Якщо до цього не бути готовим -позиватися не слід взагалі. :(
Вы так красиво это говорите - и вы правы по-своему. Но так не бывает. Если бы каждый у нас был бы таким умным, готовым к судебной борьбе, сам себе адвокат и юрист в одном флаконе - жили бы мы все в другой стране, да.
Это как не все могут отбиться от рук насильников и убийц - ибо ну физически невозможно ВСЕМ ДО ЕДИНОГО быть каратистами и дзюдоистами в одном лице - но за хлебушком всем нужно ходить...
На это решение подана апелляционная жалоба, она принята к рассмотрению, заседание назначено на 18.01.2011.
Я как могу изо всех сил готовлюсь к этим заседаниям - но поскольку это для меня все новое, нифига не изведанное - ясное дело, что если у меня даже в голове не укладывается вся та пурга, которую несли на заседаниях судья и ответчики, и уж тем более в голове не укладывается решение на трех страницах мелким почерком - как я могу быть готов ко всему тому, чего я не знаю, и да видит Бог - и знать не хочу! :)
По-хорошему - каждый должен заниматься своим делом.
То, что эта чудесатая страна заставляет своих граждан биться в этих идиотских судах - это вовсе не подтверждение того факта, что если граждане к этому не готовы, то они этого делать не должны.
Вопрос к вам - если вы этим занимаетесь профессионально - готовы оказывать услуги населению (начать можно с меня) за отдельную денежку, с целью воспитания из меня зубра/волка/тигра судебных баталий и уничтожения всей этой гнилой насквозь системы ЖКХ на корню? (сарказма в просьбе помочь - нет, я вполне серъезно).
Спасибо
Голові .... районної уПС: Татьяна Ивановна, добавьте это сообщение в свою "исповедь" :)
м. Києві державної адміністрації
....
.......
Заява.
Відповідно до закону України “Про Житлово-комунальні послуги” розрізняють кілька осіб які приймають участь у наданні житлово-комунальних послуг.
Серед них: балансоутримувач будинку, уповноважена особа балансоутримувача, виконавець послуг, виробник послуг, управитель будинку тощо. Оскільки встановити інформацію про цих осіб можливо лише звернувшись до РДА, то враховуючи вищевикладене ПРОШУ повідомити мені:
1. Хто є балансоутримувачем будинків, які знаходяться на території .... району м. Києва з адресою:
· вулиця .............
2. Хто є уповноваженою особою балансоутримувача (якщо така є), яка на підставі ст. 29 закону України “Про Житлово-комунальні послуги” має право (обов’язок) укладати із власниками квартир цього будинку договори.
3. Хто є виконавцем послуг, та хто є виробником послуг з:
· холодного водопостачання,
· гарячого водопостачання,
· водовідведення,
· центрального опалення,
· утримання будинків, споруд та прибудинкових територій,
для будинків по вул. ..... з кожної конкретної послуги (у разі якщо це не балансоутримувач, відповідно до ст. 29 закону України “Про Житлово-комунальні послуги”)
4. Хто є управителем будинків по
· вул.
Вопрос к вам - если вы этим занимаетесь профессионально - готовы оказывать услуги населению (начать можно с меня) за отдельную денежку, с целью воспитания из меня зубра/волка/тигра судебных баталий и уничтожения всей этой гнилой насквозь системы ЖКХ на корню? (сарказма в предложении помочь - нет).
Спасибо
dimaden, без паники.
Начинать нужно с такого:
Голові .... районної у
м. Києві державної адміністрації
....
.......
Заява.
Відповідно до закону України “Про Житлово-комунальні послуги” розрізняють кілька осіб які приймають участь у наданні житлово-комунальних послуг.
Серед них: балансоутримувач будинку, уповноважена особа балансоутримувача, виконавець послуг, виробник послуг, управитель будинку тощо. Оскільки встановити інформацію про цих осіб можливо лише звернувшись до РДА, то враховуючи вищевикладене ПРОШУ повідомити мені:
1. Хто є балансоутримувачем будинків, які знаходяться на території .... району м. Києва з адресою:
· вулиця .............
2. Хто є уповноваженою особою балансоутримувача (якщо така є), яка на підставі ст. 29 закону України “Про Житлово-комунальні послуги” має право (обов’язок) укладати із власниками квартир цього будинку договори.
3. Хто є виконавцем послуг, та хто є виробником послуг з:
· холодного водопостачання,
· гарячого водопостачання,
· водовідведення,
· центрального опалення,
· утримання будинків, споруд та прибудинкових територій,
для будинків по вул. ..... з кожної конкретної послуги (у разі якщо це не балансоутримувач, відповідно до ст. 29 закону України “Про Житлово-комунальні послуги”)
4. Хто є управителем будинків по вул.
dimaden, без паники.
Начинать нужно с такого:
Пока что (в отношении себя и других) я занимаюсь этим абсолютно бесплатно. Как только мои иски будут полностью или частично удовлетворены -тогда будет смысл подумать над Вашим предложением. А пока что я с Вами в равных условиях: фактическое сращивание всех трех ветвей власти (законодательной, исполнительной, судебной) в ЖК-сфере в один коррупционный клубок шансов на законное судебное решение оставляет крайне мало, будь ты хоть семи пядей во лбу. Но это не значит, что я буду за всем этим просто наблюдать, терпеть и платить. :)
Дирекции - 3 (три), от ГИВЦ 2 (два), от ВСП Грушкивське 3 (три), от КП Грушкивське тоже 3 (три).А я предложил написать 1(один) раз в
Голові .... районної уОсюсяете разницу?!
м. Києві державної адміністрації
По этому поводу у меня паники нет :)ТАк це ж і ставилось на меті - заплутати ВАс та інших споживачів.
Таких писем-обращений у меня - 11 (одиннадцать).
И ответов на них от Дирекции - 3 (три), от ГИВЦ 2 (два), от ВСП Грушкивське 3 (три), от КП Грушкивське тоже 3 (три). Во всех письмах - противоречивая информация.
Только самое первое письмо от Дирекции гласило, что согласно Договору между Дирекцией и КП последние есть исполнителями услуг.
При этом КП пишет мне, что по 529-й ПКМУ они договора не заключают, так как их заключает Дирекция. А во второй письме - что их заключает ВСП.
ВСП мне вообще отвечает такую ахинею, что и на голову не налезает. Я на них и в прокуратуру писал.
Даже в судебном заседании судья спрашивает КП - вы исполнители? Те - да. А по 529-й тоже? Те - нет. :) А кто тогда - ВСП. :) А ВСП в заседании-то и нету...
dimaden, даже если вся инфа нданная вам Т.И. Вас устроит, все равно Вам необходимио писать в РДА!
dimaden, даже если вся инфа нданная вам Т.И. Вас устроит, все равно Вам необходимио писать в РДА!При всій справедливості цього твердження на сьогодні СРДА потрібної відповіді не дасть. Рай. ради ліквідовані. Про долю КП, створених райрадами на комунальному майні територіальної громади району нічого не відомо. Назви цих КП (наприклад) "Комунальне підприємство Чоколівське Солом`янської районної в місті Києві ради". Тобто, вони чекають на реорганізацію.
Как это сделать? Выше - мое исковое заявление, которое судья Мягкоход не удовлетворил по всем требованиям подряд.
В ходе не одного судебного заседания я так и не смог определить, кто же из ответчиков является исполнителем. Ну, это не ГИВЦ КМДА - 100%. Но еще осталась Дирекция, ее вассал ВСП Грушкивське, и КП Грушкивське.
У меня от них всех есть письменные ответы, что они все по очереди исполнители услуг. Потом есть следующие письма, где первые утверждают, что исполнители услуг это вторые, вторые - что это третьи, третьи - что это первые.
Уставом Дирекции именно КП есть исполнитель - но они-то это отрицают!
Мне что им, насильно деньги на счет перечислять?
У него суд в активной фазе, у него нет выбора!Можна і до СРДА. Але навіщо час витрачати? Все ж і так прозоро.
А только справка РДА может пролить свет, на это темное дело!
Все ж і так прозоро.Т.и., то что Вы считаете прозрачным и очевидным, на то суд вообще не обращает внимание.(достаточно посмотреть решения судов 1й инстанции, и не только по этому делу .....)
Виконавець послуг для споживачів ЖКП не визначений. КП Дирекція - балансоутримувач. "Он в ответе за все". ВСП не є юр. особою, його до уваги не беремо. Положення про ВСП - це внутрішній документ підприємства і не повинен застосовуватись у правовідносинах із споживачами.
Згодна з Вами.
Я розглядала альтернативну ситуацію цейтноту і наявності в матеріалах справи перелічених мною документів.
І чітке визначення - на якому етапі "правосуддя" знаходиться наш пан dimaden. Апеляційний суд нові докази розглядати навряд чи захоче ;D
6) за клопотанням сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, вирішує питання про виклик свідків, призначення експертизи, витребування доказів, судових доручень щодо збирання доказів, залучення до участі у справі спеціаліста, перекладача;не дуже сподівайтесь на це.
На данном этапе - ДО начала судебных заседаний, я могу подать заявление с просьбой Апсуду издать постанову о прекращении начислений неизвестно чего со стороны ГИВЦ КМДА, и прекращении штамповании идиотских судебных приказов со стороны то Дирекции, то ВСП Грушкивське, пока рассматривается дело в Апсуде?
Ибо ну надоели ведь уже - имею действующий Договор по ПКМУ№938 с тем же Киевгазом и оплачиваю газ непосредственно им на р/с, при этом ГИВЦ каждый месяц все-равно прибавляет по 10-15грн. к сумме "долга" за газ....
Це якщо я правильно зрозумів той бардак, про який йдеться мова вище. ::)
В ходе не одного судебного заседания я так и не смог определить, кто же из ответчиков является исполнителем. Ну, это не ГИВЦ КМДА - 100%. Но еще осталась Дирекция, ее вассал ВСП Грушкивське, и КП Грушкивське.dimaden, зачем столько запросов. Нужен только один в Соломенскую РДА. Выкладываю ответ Соломенской РДА на мой запрос кто является балансодержателем дома и исполнителем ЖК услуг.
У меня от них всех есть письменные ответы, что они все по очереди исполнители услуг. Потом есть следующие письма, где первые утверждают, что исполнители услуг это вторые, вторые - что это третьи, третьи - что это первые.
Уставом Дирекции именно КП есть исполнитель - но они-то это отрицают!
Мне что им, насильно деньги на счет перечислять?
Світлана, відповідь вичерпна! От що значить правильний підхід! ВАВАНчик говорив про те саме, пропонуючи звернутись з запитом до СРДА.Дякую за похвалу. Всі свої кроки в боротьбі з комунальниками я роблю лише завдяки цьому сайту. Я теж тільки вчусь. Тому велика подяка В.І. та всім форумчанам за поради та підтримку.
При зверненні до наших чиновників і начальників найголовніше - правильно відповісти собі на два питання: до кого звернутись (потрібний належний адресат) і як сформулювати питання?
Я цьому мистецтву ще вчусь...
... В то же время я напрямую оплачиваю услуги: 1) по тарифам, что действовали до введенных РКМДА с 29.04.2009 г. и далее; 2) за услуги, которые считаю реально оказанными (за те, что не оказаны -не плачу, выставив претензии). Чтобы понимать сколько нужно платить -я потребовал дать мне структуру тарифа и исключил из нее начисления на услуги, которых нет.
Аналогично, я уже лет шесть, зная структуру тарифа плачу отдельными квитанциями за те составляющие "утримання", которые реально выполняются и не плачу за те которых нет. По каждой составляющей отдельная квитанция (бланки с реквизитами исполнителя печатаю сам).Шановні Перо та Юрію Васильовичу! Я згодна з Вами, що може й потрібно сплачувати за послуги які надаються, але як самостійно розрахувати їх вартість якщо затвердженого переліку немає і структуру тарифу не надають.
dimaden, зачем столько запросов. Нужен только один в Соломенскую РДА. Выкладываю ответ Соломенской РДА на мой запрос кто является балансодержателем дома и исполнителем ЖК услуг.
Чому саме такий перелік послуг і ким він встановлений - велика таємниця.
Тем более, что само КП "Грушкивське" себя исполнителем услуг по ПКМУ №529 - не признает. :)
Листам наших КП вірити не можна. У мене в судовому процесі КП Чоколівське старанно розказує, що воно не виконавець і договори укладати не має права.
При тому ВСП справно надсилає проекти "договорів" по ПКМУ№529, які схожі з цією ПКМУ тільки назвою...Вже не раз повідомлялось. ВСП не є юр. особою. І на його звернення відповіді слід надсилати до КП Дирекція.
Вже не раз повідомлялось. ВСП не є юр. особою. І на його звернення відповіді слід надсилати до КП Дирекція.
Окремо. Якщо Вас не влаштовують ці КП в якості балансоутримувача та уповноваженої ним особи - можете провести роботу по встановленню - на яких підставах КП Дирекція утримує на балансі Вашу власність. Питання не відпрацьоване. Готових шаблонів немає.
ВСП є підрозділом юридичної особи - вони вважають, що цього цілком достатньо.Н А К А З Держжитлокомунгоспу від 25.04.2005 N 60.
А допоможіть, будь ласка, знайти визначення виконавця послуг - яким він повинен бути з точку зору ЗУ/НПА України - бути юрособою, мати ліцензію на виконання послуг на ринку ЖКХ, мати ще щось?
Само по собі КП в якості балансоутримувача - поки що влаштовує. Не влаштовує, що це ВСП дуже сильно намагається стати виконавцем послуг по ПКМУ№529, замість законно визначеного КП "Грушківське"...Неправильно. КП "Грушківське", як і моє Чоколівське, не визначене законно виконавцем послуг для населення по ПКМУ № 529. Воно навіть не визначене особою, уповноваженою балансоутримувачем укладати договори.
Відповідь на наданий договір оформлю в вигляді протоколу (разногласий, я не знаю, как это будет по-украински), замінив ВСП "Грушківський" на КП "Грушківський", р/р ГІОЦ на р/р КП, надішлю з описом вкладення на адресу КП "Дирекція" - і вони не будуть нічого робити, так мені телефоном і зазначили - бо ви з нами судитеся, навіщо на вас ще й бумагу витрачати...Про протокол розбіжностей неодноразово повідомляли. На досудовому етапі споживачу доцільніше у відповідь на незаконний проект договору від ЖЕО надсилати власну оферту зі своїм текстом договору.
Прошу фахівців дати свої коментарі цього РІШЕННЯ Солом’янського районного суду від 09.11.2010 року № 2-3143-1/10 ([url]http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4931.msg16799.html#msg16799[/url])ЦитуватиНа підставі вищенаведеного та виходячи з того, що рахунок на сплату житлово-комунальних послуг відповідача містить всі істотні умови договору (ціну договору, строки виконання договору, реквізити сторін, найменування послуги та її вартість, порядок розрахунків, тощо), хоча за формою і відрізняється від типової форми, суд вважає, що в результаті отримання позивачами зазначених рахунків на сплату житлово-комунальних послуг відповідач здійснював оферту в укладенні договору про надання житло-комунальних послуг за умов визначених цими рахунками, а позивачі у свою чергу, споживаючи надані відповідачем послуги здійснювали акцепт.Невже це дійсно так? :o
Деяке обговорення на цю тему:
[url]http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5152.msg18623.html#msg18623[/url] ([url]http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5152.msg18623.html#msg18623[/url])Прошу фахівців дати свої коментарі цього РІШЕННЯ Солом’янського районного суду від 09.11.2010 року № 2-3143-1/10 ([url]http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4931.msg16799.html#msg16799[/url])ЦитуватиНа підставі вищенаведеного та виходячи з того, що рахунок на сплату житлово-комунальних послуг відповідача містить всі істотні умови договору (ціну договору, строки виконання договору, реквізити сторін, найменування послуги та її вартість, порядок розрахунків, тощо), хоча за формою і відрізняється від типової форми, суд вважає, що в результаті отримання позивачами зазначених рахунків на сплату житлово-комунальних послуг відповідач здійснював оферту в укладенні договору про надання житло-комунальних послуг за умов визначених цими рахунками, а позивачі у свою чергу, споживаючи надані відповідачем послуги здійснювали акцепт.Невже це дійсно так? :o