З порад Віктора Івановича - облиште сподівання переломити щось в цих справах (позов КПУЖГ та КП Дирекція). Суд треба вигравати в першій інстанції. Одночасно - все одно використайте всі можливі засоби захисту. Доводьте цю справу до кінця. Вчіться, тренуйтесь обгрунтовувати власні вимоги.Уважаемая Татьяна! Вы одновременно утверждаете, что в стране нет правосудия, (апеляционная и кассационная инстанции не работают) и заявляете, что суд нужно выигрывать в первой инстанции! Каким образом можно выиграть дело у шулера? Украинский судья - искуственно созданный монстр, которому позволено всё, а ответственности никакой. Если он захочет, или ему поставлена задача, он будеть иметь ввиду "качественно составленные бумаги". Им именно "поставлена задача" - сдирать деньги "под любым соусом". Подтверждение этому то, что заведомо неправосудные решения покрываются апелляционными и кассационными инстанциями. Проблема здесь не в том что, господин Степан неправильно себя ведет в суде, или составляет некачественные "бумаги" для суда. Проблема в отсутствии правосудия.
Одночасно. Що Ви пропонуєте? (учасник форуму Андрій якось казав: хабар і революцію не беремо до розгляду). Можна емігрувати. Можна скласти лапки і платити все, що намалює черговий шулер. А можна боротися, набиваючи гулі та отримуючи досвід. Які ще варіанти?Сфера ЖКУ организована в Украине абсолютно не по закону. Есть огомные "бреши" по которым можно и нужно бить. Только делать это надо сообща. Народная мудрость советует учиться не "набиваючи власні гулі", а на чужих ошибках. Разве не заслуживает внимания рекомендации учасников о несоответствии исковых заявлений ст. 119 ГПК? Кто применил способ на практике, и каков его результат?
Кто напрмер, применил нормы ЗУ "О бухгалерском учете и фин. отчетности". Ни один ЖЕК не сдает отчеты - деньги, отобранные у граждан - можно и нужно смело разворовывать. Что и делается.Конкретизуйте, будь ласка, Вашу пропозицію. Зараз маю судовий процес із ЖЕКом, можливо і скористаюся, якщо зрозумію, що треба робити.
Тоді я пропоную Вам опублікувати документи (досудові, судові), якими були здійснені названі Вами удари. І документи, якими підтверджується, що ці удари досягли мети. Інші користувачі форуму зможуть використати перевірені Вами засоби боротьби за права та законні інтереси споживачів ЖКП
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 березня 2011 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
головуючого Гуменюка В.І.,
суддів: Балюка М.І.,
Луспеника Д.Д.,-
розглянувши справу за позовом Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
в с т а н о в и л а:
У квітні 2010 року Хмельницька житлово-експлуатаційна контора №1 звернулась із позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги.
Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 1 липня 2010 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Хмельницької області від 27 вересня 2010 року, провадження у справі закрито.
У касаційній скарзі Хмельницька житлово-експлуатаційної контора №1 просить скасувати постановлені у справі ухвали, а справу направити на новий розгляд до суду першої інстанції, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення судами норм процесуального права.
Касаційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.
Відповідно до пункту 2 розділу XIII “Перехідні положення” Закону України від 7 липня 2010 року № 2453 – VI “Про судоустрій і статус суддів” касаційні скарги (подання) на рішення загальних судів у кримінальних і цивільних справах, подані до Верховного Суду України до 15 жовтня 2010 року і призначені (прийняті) ним до касаційного розгляду, розглядаються Верховним Судом України в порядку, який діяв до набрання чинності цим Законом.
У зв’язку із цим справа підлягає розгляду за правилами Цивільного процесуального кодексу України від 18 березня 2004 року в редакції, яка була чинною до змін, внесених згідно із Законом України від 7 липня 2010 року № 2453 – VI “Про судоустрій і статус суддів”.
Згідно вимог частини 2 статті 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального чи порушення норм процесуального права.
За правилами статті 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.
Ухвали судів постановлено з додержанням норм процесуального права. Доводи скарги висновків суду не спростовують. Підстав для їх скасування не встановлено.
Керуючись статтями 332, 342, 345 ЦПК України, колегія суддів Верховного Суду України
у х в а л и л а:
Касаційну скаргу Хмельницької житлово-експлуатаційної контори №1 відхилити.
Ухвалу Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 1 липня 2010 року та ухвалу апеляційного суду Хмельницької області від 27 вересня 2010 року залишити без змін.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий В.І. Гуменюк
Судді: М.І. Балюк
Д.Д. Луспеник
По просьбе Татьяны Ивановны публикую окончательное судебное решение о результатах применения ст.ст. 119 и 207 ГПК Украины. Промежуточные можно найти в реестре. Тему желательно выделить отдельно (вынести). Как это сделать самому - не знаю.
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14635188[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14635188[/url])
Это не предложение. Согласно ГК, ЗУ О ЖКП , ЗУ о бух учете и финансовой отчётности" вести бухгалтерскую документацию относительно имущества имет право только его балансодержатель. Согласно ст. 11 зу о бух. учете..." фінансова звітність підприємства обовязково включає баланс".Кто напрмер, применил нормы ЗУ "О бухгалерском учете и фин. отчетности". Ни один ЖЕК не сдает отчеты - деньги, отобранные у граждан - можно и нужно смело разворовывать. Что и делается.Конкретизуйте, будь ласка, Вашу пропозицію. Зараз маю судовий процес із ЖЕКом, можливо і скористаюся, якщо зрозумію, що треба робити.
По просьбе Татьяны Ивановны публикую окончательное судебное решение о результатах применения ст.ст. 119 и 207 ГПК Украины. Промежуточные можно найти в реестре. Тему желательно выделить отдельно (вынести). Как это сделать самому - не знаю.
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14635188[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14635188[/url])
Дякую. Одночасно, тільки з цієї ухвали неможливо встановити конкретний перелік порушень, зокрема вимог статей 119 та 207 ЦПК. Опублікуйте, будь ласка, судові рішення першої та апеляційної інстанцій
2. Позовна заява повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я
представника позивача, якщо позовна заява подається представником,
їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий
індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;
3) зміст позовних вимог;
4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;
6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину,
наявність підстав для звільнення від доказування;
7) перелік документів, що додаються до заяви.
3. Позовна заява підписується позивачем або його
представником із зазначенням дати її подання.
4. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам,
встановленим законом.
5. До позовної заяви додаються документи, що підтверджують
сплату судового збору та оплату витрат на інформаційно-технічне
забезпечення розгляду справи.
6. До позовної заяви, що подається у випадках, визначених
частиною третьою статті 118 цього Кодексу, мають бути додані копії
ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу
або ухвали про скасування судового наказу.
( Статтю 119 доповнено новою частиною згідно із Законом N 2453-VI
( 2453-17 ) від 07.07.2010 - зміни щодо здійснення повноважень
Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з
розгляду цивільних і кримінальних справ вводяться в дію після
початку діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду
цивільних і кримінальних справ - з 1 листопада 2010 року )
7. У разі пред'явлення позову особами, які діють на захист
прав, свобод та інтересів іншої особи, в заяві повинні бути
зазначені підстави такого звернення.
8. Якщо позовна заява подається представником позивача, до
позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що
підтверджує його повноваження.
9. Позовна заява, подана після забезпечення доказів або
позову, повинна містити, крім зазначеного у частині другій цієї
статті, відомості про забезпечення доказів або позову.
- провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір чи не було оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк;В добавок можно применить новый закон "О защите персональных данных" - ибо данный истец не имеет права на получение и распостранение конфиденциальной информации о собственниках квартир в доме, на управление которым он не уполномочивался собственниками. то есть не имеет договора на управление домом.
Практически ни одно исковое заявление коммунальных предприятий НЕ СООТВЕТСТВУЕТ требованиям ст. 119 ГПК. Проанализируйте хотя бы исковое заявление в начале темы на её соответствие каждому из пунктов ст. 119 .Шановний owner! Те, що практично всі позови ЖЕО є недолугими і не відповідають вимогам ЦПК України - загальновідомий факт. Одночасно є загальновідомим, що за такими позовами судді пачками штампують судові рішення про стягнення боргу. І такі протиправні та незаконні рішення набирають законної сили. Таке життя. Так у нас працює судова система. Представнику ЖЕО в суді достатньо надати нікчемний "розрахунок боргу", взятий з довідника "стеля", без жодних підтверджень, за незаконними тарифами і пробурмотіти собі підніс пояснення, що всі послуги якісні, боржник споживає і не платить. Цього суду достатньо для прийняття рішення.
Соответствует? Если нет - применяем соответствующие нормы ст. 207 ГПК.
Тоді я пропоную Вам опублікувати документи (досудові, судові), якими були здійснені названі Вами удари. І документи, якими підтверджується, що ці удари досягли мети. Інші користувачі форуму зможуть використати перевірені Вами засоби боротьби за права та законні інтереси споживачів ЖКП.На жаль, опублікована Вами ухвала такого значення не має. Подібних "беззмістовних" ухвал учасники процесів отримували в своїй практиці, і не одну. А моє прохання деталізувати - отримала відповідь
Промежуточные можно найти в реестре. Если есть необходимость- не поленитесь.Тобто, документів, що б допомогли споживачам в захисті їх прав, немає.
Таким образом - подаём ходатайство в суд - оставить исковое заявление без рассмотрения на основании п. 8 ст. 207 ГПК. В случае отказа - обжалуем. Шансы на положительное решение реальны на 99 процентов.Це теорія. Далі емоційний вигук: "Де Ви таке бачили, щоб суди задовольняли такі клопотання на 99%"?
В моїй практиці такі та інші подібні клопотання відхилялись.Уважаемая гражданка Кикоть! По Вашему личному признанию, Вашей Практике всего три годика. Вам просто не нужны решения судов по делу которое я опубликовал (они ищутся элементарно), более того, очевидно Вы не желаете их публикации на форуме. Я искренне хотел помочь пользователям форума. Не Вам лично. Название темы я предлагать не буду. Не стоит помогать, тому кто отвергает твою помощь. Свои методы и опыт (не трехлетний) в отличие от Вас, я никому не навязываю.
8) провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір чи не було оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк;Долго смотрим на выделенные слова....
А потом даем ответ: так можно ли обратиться к суду с ходательством о закрытии производства после его открытия?!
ПС: и зачем тогда п. 8 ч. 1 ст 207? Ведь использование ЭТОГО пункта автоматически делает неправильно примененным ч. 1 ст. 122. Ну и какой судья пойдет на это?Ваванчик! Я читал что Вы имеете ОГромную судебную практику. А такое пишете...Стыдно, батенька. А какой же нормальный судья, простите, будет судить, если нет искового заявления, поданного в соответствии с законом? Далее читайте ст. 11 ГПК: суд не может судить.
Только САМОУБИЙЦА!
1. Суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, вА у ответчика отпадает обязанность ДОКАЗЫВАТЬ, что он не верблюд. Ищите в реестре судебные решения, если они Вам действительно нужны. Они там в наличии.
межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі
Я читал что Вы имеете
Якщо Ви пам`ятаєте - я пропонувала опублікувати такі документи, які б допомогли переломити таку сумну ситуацію. Тобто результат Вашої роботи, яка б дала позитивні наслідки.
Цитата: Тетяна Academia від 21 Квітень 2011, 21:12:40
Тоді я пропоную Вам опублікувати документи (досудові, судові), якими були здійснені названі Вами удари. І документи, якими підтверджується, що ці удари досягли мети. Інші користувачі форуму зможуть використати перевірені Вами засоби боротьби за права та законні інтереси споживачів ЖКП.
На жаль, опублікована Вами ухвала такого значення не має. Подібних "беззмістовних" ухвал учасники процесів отримували в своїй практиці, і не одну. А моє прохання деталізувати - отримала відповідь
Цитата: owner від Сьогодні в 16:29:24
Промежуточные можно найти в реестре. Если есть необходимость- не поленитесь.
Тобто, документів, що б допомогли споживачам в захисті їх прав, немає.
То чи варто продовжувати розмови про одне й те саме? Які від тих розмов наслідки?
Що ж. Якщо якісь мої слова були для Вас образливими - прошу вибачити. Зовсім не мала наміру Вас ображати.ЦитуватиВ моїй практиці такі та інші подібні клопотання відхилялись.Уважаемая гражданка Кикоть! По Вашему личному признанию, Вашей Практике всего три годика. Вам просто не нужны решения судов по делу которое я опубликовал (они ищутся элементарно), более того, очевидно Вы не желаете их публикации на форуме. Я искренне хотел помочь пользователям форума. Не Вам лично. Название темы я предлагать не буду. Не стоит помогать, тому кто отвергает твою помощь. Свои методы и опыт (не трехлетний) в отличие от Вас, я никому не навязываю.
На жаль, ситуація в судах, саме у справах про стягнення боргів за ЖКП, є жахливою. Практично всюди - системні та брутальні порушення норм як процесуального, так і матеріального права.
Одночасно прошу звернути увагу. На цьому ресурсі прийнято підтверджувати свої слова документами. З власної практики. Якою б б довгою чи короткою вона не була. Докази тому можна побачити в дописах учасників з різним "стажем" роботи на форумі. Як відомо з відгуків, мої особисті напрацювання, підготовлені та опубліковані досудові та судові документи вже використані багатьма учасниками форуму.
Про Ваші методи та досвід роботи учасникам форуму невідомо нічого, оскільки не опубліковано жодного документа.
Не можу зрозуміти, чому з моєї пропозиції опублікувати хоча б щось із власних напрацювань робиться висновок - "Вам просто не нужны решения судов по делу которое я опубликовал (они ищутся элементарно), более того, очевидно Вы не желаете их публикации на форуме. Я искренне хотел помочь пользователям форума. Не Вам лично.
Блин, ну вот скажи мне: это я в этом виноват?
ПЕРО?
Т.И.?
или В.И. лично?
Еще раз (надесь последний), ты прав. 100,00001%
Но изменить эту махину МЫ не в состоянии.
Мы можем только палки совать в их колеса, пока не поломаються все спицы.
ПС: сам знаешь что это постепенно происходит(но очень уж много спиц)!
Еще раз (надесь последний), ты прав. 100,00001%
Но изменить эту махину МЫ не в состоянии.
Мы можем только палки совать в их колеса, пока не поломаються все спицы.
ПС: сам знаешь что это постепенно происходит(но очень уж много спиц)
Ответьте пожалуйста на вопрос (или это и есть ответом на Ваш вопрос) Почему во всех ниже перечисленных делах истец, составив исковое заявление, оплатив за него судебные издержки, ВДРУГ отказался от иска - не ходит в суд. Ведь ничего не получит с ответчика и судебные издержки не вернут? А может судья просто так пишет, дабы себя не убивать? Не будет же он как сказал Ваванчик - самоубийцей?
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300379[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300379[/url])
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/12068690[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/12068690[/url])
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300371[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300371[/url])
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14530814[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14530814[/url])
Ответ: подобные решения не доступны для общего пользования в реестре или маскируются, дабы ими никто не воспользовался.
Можете продолжать мне не верить.
Следует заметить, что ТОТ пост был написан ФОКУСУ.ЦитуватиЕще раз (надесь последний), ты прав. 100,00001%Можем. Если тех кто будет ломать спицы, или хотя бы совать палки в колеса, а не доказывать что он не верблюд будет много. Пока я на форуме вижу только позицию доказывать: "Я не верблюд". Другие позиции не поддерживаются и есть табу на форуме. Это утверждение не касается самого Виктора Ивановича. Я читал его
Но изменить эту махину МЫ не в состоянии.
Мы можем только палки совать в их колеса, пока не поломаються все спицы.
ПС: сам знаешь что это постепенно происходит(но очень уж много спиц)
недавний пост. Хотелось бы услышать его мнение.
Тему "о Бухучете..." никто не заметил. Не то что не поддержали или полемизировали. просто никто не заметил. Тоесть МЫ разрешаем посторнним лицам получать о нас конфиденциальную информацию, вести бухучет тем, кто этого не имеет права делать, подавать иски на нас тем кто не имеет этого права. И бежим в суд доказывать: я не верблюд? Так их не победить.
Я стал пользователем этого форума. потому что ищу единомышленников. поддержки, с целью "ломать спицы машине". Почему такая агрессия, Ваванчик?
то що заборгованість у судових засіданнях не підтвердилася і тому справу залишили без розгляду? чи відповідач щось інше створив?А кто сказал что не захотел?
Чому позивач не захотів судитися?
Ответьте пожалуйста на вопрос (или это и есть ответом на Ваш вопрос) Почему во всех ниже перечисленных делах истец, составив исковое заявление, оплатив за него судебные издержки, ВДРУГ отказался от иска - не ходит в суд. Ведь ничего не получит с ответчика и судебные издержки не вернут? А может судья просто так пишет, дабы себя не убивать? Не будет же он как сказал Ваванчик - самоубийцей?
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300379[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300379[/url])
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/12068690[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/12068690[/url])
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300371[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/11300371[/url])
[url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14530814[/url] ([url]http://reyestr.court.gov.ua/Review/14530814[/url])
Ответ: подобные решения не доступны для общего пользования в реестре или маскируются, дабы ими никто не воспользовался.
Можете продолжать мне не верить.
Тут я не погоджуюся... якщо відповідач відбив атаку у позовному провадженні, у наказному проваженні стягнути буде ще проблемніше.Ви про що? :o
Я считаю, что исковое заявление, изложенное на первой странице темы не соответствует следующим пунктам ст. 119 ГПК:
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;
6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
Не обоснованы в иске, не указаны в заявлении и не приложены к нему доказательства того, что истец имеет право на управление данным имуществом, ведение бухгалтерского учета по нему, на заключение соответствующих договоров, право на предявление исков к совладельцам дома в суд. Нет ДАЖЕ доказательств и указаний на таковые, что истец предпринимал попытки заключить договор на оказание услуг, а ответчик отказался. Сводная ведомость, приложенная к иску - не является документом, т. к. не соответствует требованиям к первичным бухгалтерским документам ( ст. 9 ЗУ "о бухучете..."). Эти недостатки искового заявления ЖЕК не устранит, даже если Вы ему на них укажете. Таким образом - подаём ходатайство в суд - оставить исковое заявление без рассмотрения на основании п. 8 ст. 207 ГПК. В случае отказа - обжалуем. Шансы на положительное решение реальны на 99 процентов.
ст. 130 ч. 6 :А досліджувати докази суд та сторони будуть вже під час розгляду справи по суті:
1) уточнює позовні вимоги або заперечення проти позову;
2) вирішує питання про склад осіб, які братимуть участь у справі;
3) визначає факти, які необхідно встановити для вирішення спору і які з них визнаються кожною стороною, а які підлягають доказуванню;
4) з'ясовує, які докази подані чи подаються на попередньому судовому засіданні кожною стороною для обґрунтування своїх доводів чи заперечень щодо невизнаних обставин; { Пункт 4 частини шостої статті 130 в редакції Закону N 2453-VI ( 2453-17 ) від 07.07.2010 - зміни щодо здійснення повноважень Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ вводяться в дію після початку діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ - з 1 листопада 2010 року }
5) за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, вирішує питання про витребування доказів та виклик свідків, про проведення експертизи, залучення до участі у справі спеціаліста, перекладача, особи, яка надає правову допомогу, або про судові доручення щодо збирання доказів;
6) у невідкладних випадках проводить огляд на місці, огляд письмових і речових доказів;
7) за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, вирішує питання про вжиття заходів забезпечення позову;
8) вчиняє інші дії, необхідні для підготовки справи до судового розгляду;
9) визначає час і місце судового розгляду.
Стаття 173. Початок розгляду справи по суті
1. Розгляд справи по суті розпочинається доповіддю головуючого про зміст заявлених вимог та про визнання сторонами певних обставин під час попереднього судового засідання, після чого з'ясовується, чи підтримує позивач свої вимоги, чи визнає відповідач вимоги позивача та чи не бажають сторони укласти мирову угоду або звернутися для вирішення спору до третейського суду.
Стаття 177. Встановлення порядку з'ясування обставин справи та дослідження доказів
1. Суд, заслухавши пояснення сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, встановлює порядок з'ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються.
2. Порядок дослідження доказів визначається судом залежно від змісту спірних правовідносин і в разі потреби може бути змінений.
Стаття 179. Дослідження доказів
1. Предметом доказування під час судового розгляду є факти, які обґрунтовують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для вирішення справи (причини пропуску строку позовної давності тощо) і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
2. Для встановлення у судовому засіданні фактів, зазначених у частині першій цієї статті, досліджуються показання свідків, письмові та речові докази, висновки експертів.
Стаття 185. Дослідження письмових доказівТобто не клопотання про залишення позову без розгляду треба подавати під час попереднього засідання ( суд відмовить, бо вже провадження відкрито) а заперечення на позовну заяву, та клопотання про витребування належних доказів, та свої докази надати. І "боротьбу" потрібно вести не за "залишення позову без розгляду" ( бо це не перешкоджає повторному зверненню , тобто це не є перемога
1. Письмові докази або протоколи їх огляду оголошуються в судовому засіданні та надаються для ознайомлення особам, які беруть участь у справі, а в необхідних випадках - також експертам, спеціалістам і свідкам. Особи, які беруть участь у справі, можуть давати свої пояснення з приводу цих доказів або протоколу їх огляду. Особами, які беруть участь у справі, з приводу зазначених доказів можуть ставитися питання свідкам, а також експертам, спеціалістам.
2. У разі подання заяви про те, що доданий до справи або поданий до суду особою, яка бере участь у справі, для ознайомлення документ викликає сумнів з приводу його достовірності або є фальшивим, особа, яка подала цей документ, може просити суд виключити його з числа доказів і розглядати справу на підставі інших доказів.
ст. 207 ...)
2. Особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення
умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має
право звернутися до суду повторно.
Стаття 122. Відкриття провадження у справіКроме ст. 122 в ГПК есть ст. 11:
1. Суддя відкриває провадження у цивільній справіне інакше
як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку,
встановленому цим Кодексом.
4) час і місце попереднього судового засідання, якщо суддя
вирішив, що його проведення є необхідним, або час і місце судового
розгляду справи, якщо суддя вирішив, що проведення попереднього
судового засідання у справі не є необхідним;
Стаття 11. Диспозитивність цивільного судочинстваЧто дела-то будем в суде, если исковое заявление не соответствует требованиям закона. а доказательств нету? В чем будем оправдываться? Принесем свои доки, которые повернут против нас, а слова истолкуют на пользу истца? Я не считаю метод доказывания "Вы разве не видите, что я не верблюд" ефективным методом защиты. Посмотрите сколько дел, где ответчик пытался это доказать - проиграно.
1. Суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням
фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в
межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших
осіб, які беруть участь у справі.
А за отримання повноцінної постанови суду про відмову у задоволенні позовних вимог.
Все таки з ваших відповідей я бачу, що ви допускаєте, що неординарного клієнта можуть залишити вспокої, зрозумівши що не все так просто. чи я помиляюсь?Стосовно першого: не просто припускаю, а маю такі приклади з життя.
І щодо атаки атакувальника. у третій раз з чим він може прийти у суд? з якою артилерією? не може ж він просто прийти і сказати....давай бабульки...на стіл...
Не ожидал, что из простого вопроса может разгореться такая баталия!Так Вам ці баталії завжди подобались.
Браво Господа! Это мне нравится!
Только жаль, никто, не ответил на вопросВам відповіли. Інша річ що Вам Відповіді не сподобались....Але Це вже Ваша особиста справа....
Ви самі вірите в те що суддя до відкриття провадження самостійно стане перевіряти та давати оцінку обставинам та доказам що зазначені в позовній заяві? :oЯ скажу больше: если исковое заявление не соответствует закону, а с Вас пытаются стянуть приличную суму денег - в нормальном обществе это называется вымогательство (на ин.яз. - рэкет). Тут надо кричать: Караул! Грабят! А мы молчим.
Юрій Васильович! а що ви розумієте під цим....? якщо суддя поводивши сторони за ніс, залишила позов без розгляду, то як цю відмову законно отримати?Якщо позивач не буде з`являтися в суд та не надасть заяви про розгляд справи за його відсутності, то можливе лише залишення справи без розгляду.
Щодо колекторів, не факт, що і колектори в законний спосіб можуть вибити заборгованість. Якщо вона звичайно що є.Мова не про дії колекторів. Мова про те , що комунальники згодні на втрату інколи навіть більше половини стягнутого боргу.
це зрозуміло...треба щоб божник платив....Дії позивачів мені ясні.... вони зацікавлені у погашенні заборгованостіфактаж наличиия долга нужно доказывать!